» »

Kitaristi katere inštrumente imate in kaj priporočate

Kitaristi katere inštrumente imate in kaj priporočate

gkovac ::

Torej... naslov mislim, da govori sam po sebi.

Odločam se za nakup elektroakustične kitare in sem rahlo v dvomih. Sem namreč nor na Ibanez ker odgovarja mojemu stilu igranja, po drugi strani se je pa težko odločiti za nakup če še nikoli nisi imel kitare v rokah.

Kaj pa Takamine? Firma mi je popolnoma neznana. Ima kdo to kitaro in kakšna se mu zdi? Ogledoval sem si modela EG 541C in EG 560C.

hvala za informacije in mnenja
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."
  • spremenil: gkovac ()

icek ::

Idi po vseh trgovinah in vse probal, pa bos videl, katera ti odgovarja.
Rider of Theli
www.air-tv.net

farko ::

Mislim da vsi glasbeniki ki igrajo kitaro prisegajo na ibanez tako basisti kot kitaristi in po vsej verjetnosti boš tudi ti z ibanezovo kitaro zadovoljen .Res pa je da obstajajo tudi druge znamke kitar treba je pač iti v trgovino videt poskusit in se odločit.
farko

BigWhale ::

Katere instrumente? Vsak kitarist, ti bo priporocal pozavno! ;>

icek ::

farko: to se zdalec ni res!
Rider of Theli
www.air-tv.net

gkovac ::

Sploh ne vem kako bi se vam zahvalil... res no!!!

Matr vprašam neki nazaj pa dobim kretenske odgovore!!! Neverjetno no!
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

icek ::

Hm...Povedal sem ti cisto konkretno. Ce si pac nor na ibanez, kupi ibanez. So pac kitare srednjega razreda in z njimi ne mores falit. Katera kitara pa bi bila dobra za tebe, pa ves samo ti. Tukaj ti o tem ne more doben nic konkretneje pomagat. Pravilo pri kupovanju kitare je pac taksno, kot sem ti povedal in ne kupujes nekaj na pamet.
Kitar Tekamine nisem imel moznosti probat, tako da ti o njih ne morem povedat nic. Sprobaj jo, pa bos videl, ali ti ugaja.
Vsak kitarist pac prisega na svojo firmo, podobno kot so tukaj tabori Intel vs AMD in ATI vs NVidia. Ibanez je kitara ki za svoj denar ponudi tudi primerno kvaliteto, tudi jaz imam Ibaneza.

Za kaj vec pa odsurfaj na http://forum.zidaric.net/forum/.
Rider of Theli
www.air-tv.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: icek ()

farko ::

Icek jes sem mislil na to da s katerim koli sem sodeloval od kitaristov so vsi uporabljali ibanez kitare in prisegali na njih je pa res vsak svojo kitaro hvali ker tiste ki se jo navadiš jo tudi obrataš potem.Mora se pač vsak sam odločit kaj mu paše in kako bo uporabljal.
farko

gkovac ::

Že dolg dolg časa nazaj sem si ogledoval Yamaha APX4 ampak nisem imel šoldov zdej pa ne vem če se jo še dobi (bi mogu it pogledat).

V rokah pa do sedaj nisem imel ne Ibaneza ne Takamine kitare... dons grem po službi pogledat v BAM pa bom vidu kaj bom "občutil" ko bom imel kitaro v rokah.

@icek & farko katere ibanezke imata? elektriko al akustiko?
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()

Black Dragon ::

Imam Ibanez RG370DX pa sem zelo zadovoljen z njo, medtem ko moj prijatelj ni bil nevem kako, zato ker poseduje Ibanez RG2550E . Je rekel da je velka razlika v vratu in nasploh pri špilanju...
Zdej odvisen kaj si lahko privoščiš... Če bi jst mel več keš bi ziher vzel enga od Jacksonov..
In ja velja tudi to da na kar se navadiš tudi prisegaš...

Če so ti ibanez kitare všeč kar zagarbi za en model ker ti nebo žal saj so Ibanez kitare glede na keš največ ponujajo.. so tudi dobre za špilat več različnih zvrsti npr. rock, metal, punk...
Time will tell.

Zgodovina sprememb…

gkovac ::

BD hvala :) ampak a ni RG serija elektrika?
jest kupujem el - akustično :)
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Black Dragon ::

Ups :) ja to so električne :) ker sm presedel pred klasično še preden sm šel na električno in ker klasična kitara ni bla elektroaukustična nimam kej velik pojma...:D
Sm špilal na aukustično kvječemu pri frendu na eni yamahi pa mi ni bla nevem kako všeč (posedoval sem Hohner klasično)...

Če iščeš Ibanez elktroaukustične kitare odsrfej na ta link da dobiš predstave kaj ponuja ibanez... Potem pa pejt v Bama :) pa sprobavej, seveda je odvisen tudi koliko keša maš... pa si zber model ki ti najbolj ustreza... aja pa še eno ozvočenje (kvalitetno seveda) si vzem.
Time will tell.

gkovac ::

Hja... v BAM grem dons... prav firbec me matra..
itak pa je res to, da je treba kitaro sprobat in pogledat kako ti paše v roko.
Javim jutri kaj sem ugotovil
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

icek ::

Elektricno RG570. Sem pa enkrat igral eno akusticno Ibanez, pa se mi je tud dosti dopadla. Modela zal ne vem vec.
Rider of Theli
www.air-tv.net

PARTyZAN ::

Kaksne se vam pa kaj zdijo fenderce?

icek ::

So dobre kitare, ampak jaz ne prisegam na njih. Izbira kitare je tudi pomembna od stila igranja.
Rider of Theli
www.air-tv.net

Yossarian ::

Imel sem neko Ibanezko, el-akustično. Nimaš kaj zgrešit.
Sedaj imam pa Washburn EA20S. Ta pa je prva liga (tudi el-ak.)
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

gkovac ::

No včeri sem si dal duška in visel skor eno uro v BAM-u :) dal mi je mali miljon kitar za sprobat in ti dve sta moja favorita. Zdej morm pa še enkrat it sprobat pa sevede pogledat še za Yamaha in Washburn

Takamine EG 531C
Ibanez AEL20VV
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Električna kitara (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12115088 (12) ReRMh
»

Električna kitara

Oddelek: Kaj kupiti
495773 (4513) jype
»

izbira kitare

Oddelek: Kaj kupiti
203693 (2697) Backup22
»

El. kitara

Oddelek: Kaj kupiti
363253 (2254) icek
»

Akusticna kitara - do 35K ?

Oddelek: Loža
123887 (3724) Ales

Več podobnih tem