» »

Belkin Wireless-Pre-N ali DLink DI-624

Belkin Wireless-Pre-N ali DLink DI-624

kingkong ::

prebral sem ogromno testov na netu in oba sta zelo v redu ruterja.
ker lahko dobim oba za isto ceno je seveda dilema še večja za katerega se odločiti. kajti na netu sem bral, da če hočeš doseči optimalne rezultate z Belkinovim ruterjem moraš dokupiti adapter za NB, kar nanese še dodatne stroške.
zanima me kakšne so vaše izkušnje z obema ruterjema in kateri se boljše obnese.

frenk ::

kaj pa linksys SRX?

uporcek ::

Ja lej tkole ti bom povedov če te sploh še zanima!

KR se tiče dometa je povsot isto sranje. če nimaš dodatne antene, je povsot isto seveda kr se tiče sma mal brskanja po netu je tut to dost... Jest mam ta delinkov ruter DI-624+ Morm pa rečt za tolk zahtevnega kot sem jest pa še kšn soset zravn je pa mal premal razn če sam mal srfaš tis pa dela normalno brez blemov.. Če si za ti lahko mojega prodam. piš kej

Neon87 ::

Sam BELKINA NE!!! Vsaj js nikol več Belkin-a.

polde66 ::

in kaj manjka belkinu?, jest ga imam, routar v 1 nadstropju, drug komp z pci kartico v kleti, vleče čez 2 plati, prej sem imel povezavo 1024/265, zdej sem na 4/512 pa mi zdej dela še boljš. Občasno je imel svoje muhe na začetku z nadgradnjo firmvera ter uporabo programa cfossped pa dela k mercedes
če je pa 125 še boljši ko moj 54 pol pa itaq mora delat tko kot se zagre
polde

uporcek ::

prabaš pa vidš kako ker dela.. Mene sam mot to če je gor prkloplenih več uporabnikov ... in če se kšn mal bl gor obsei pol un zafila linijo ... kot pri navadne ruterju ki je povezan s kablom ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kaznovan zaradi zavajanja potrošnikov

Oddelek: Novice / Tožbe
259346 (7104) nekikr
»

Nakup WLAN kartice

Oddelek: Kaj kupiti
473586 (2311) pujsek_
»

Wireless - še en nateg?

Oddelek: Strojna oprema
193057 (2157) Tear_DR0P
»

kater wireless router

Oddelek: Kaj kupiti
172078 (1668) pujsek_
»

wireless mreža

Oddelek: Kaj kupiti
333030 (2238) pujsek_

Več podobnih tem