» »

Pravilna vezava zvočne kartice!

Pravilna vezava zvočne kartice!

Lincolin ::

V mislih imam izvesti elektronsko tajnico za USB telefone Skype. Ubistvu je tajnica plačljiva, samo če se malo znajdeš jo lahko brezplačno sam izdelaš.
Mislim uporabiti:
programka oprema: internetni radio, Skype
Hardvare: Zvočna Kartica IN/OUT izhod/vhod

Torej kako bi zgledala povezava:
Ko bi me nekdo poklical preko SKYP-a na določeno ime npr: BLESKO, bi se telefon avtomatsko dvignil (to se skonfiguira v nastavitvah od programa Skype) in že tekoče bi se predvajal internetni radio. Ne zna točno tukaj opisati samo me zanima naslednja vezava:
Iz Izhoda na zvočni kartici (zvočniki) bi konektor priključil na Vhod (mikrofon. Torej za izhod (zvočniki bi se predvajalo določeno besedilo), ki bi uporabil kar intenetni radio, ki se vrti 24 ur. Za vhod (povezava a zvočnik za telefon).

Shema priključitve:
Sound Out---Soud In

Na hitrco pregledano:
Iz Sound Out bi priključil konektor na Sound In. Mislim pa na direktno povezavo.

Ali bi pri tej povezavi lahko kaj pokvaril zvočno kartico?
L.P. Grega

vres.ales ::

bi če bi imel kakšen močnejši izvor zvoka. drugače pa s svojo zvočno sigurno ne. pa prej probaj kolko moraš met glasnot na sound out da ti nebi sound in preveč popačo zvoka. sem mel dvd predvajalnik na sound in(line in) prikloplen pa na fula zvok pa mi ni nič skurlo

Lincolin ::

Vredu hvala za nasvet.
Vseeno tudi če se skuri, ker kartice nimam za uporabljati za nič drugega kot pa sem to mislil!

Stratus ::

Ne bo šlo, na isti zvočni kartici ne moreš uporabljati izhoda priklopljenega na vhod, pride do interfernce in piskanja, raje daj not še eno poceni zvočno kartico in jih poveži kot si omenil.
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

vres.ales ::

ma kake interfence si že kdaj probo to naret?

Lincolin ::

Lahko bi pa res dal še eno kartico!

Samo do kakšnega piskanja bi prišlo? Saj nebi imel zvočnika na glas in mikrofona! :))

vres.ales ::

saj pa nebi prišlo pač en ki nima pojma o akustiki. evo razlaga zakaj pride do piskanja: ko daš muziko na zvočnike ti vibrirajo z neko frekvenco in ko neko tele prileti z mikrofonom pred zvočnik to isto frekvenco pošlje na predojačevalec in nato na mešalno mizo. mešalni mizi pa se zmeša pa začne puna piskati.
tvoja vezava pa s tem nima nič tak da motenj ne bo

detroit ::

mislim d ma pro verzija od ventrila take moznosti ...se ne spomnim moj server laufa Free (lol student)
Skero


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MEŠALNA MIZA

Oddelek: Zvok in slika
172123 (1774) videc
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353349 (2879) connel
»

mešalna miza

Oddelek: Zvok in slika
335219 (3334) neres
»

Računalnik in domači disko

Oddelek: Zvok in slika
111933 (1638) Korenchek
»

Zvočna kartica - ''dvojni'' zvok?

Oddelek: Zvok in slika
222846 (2342) ArchNem

Več podobnih tem