» »

USB polnilec...

USB polnilec...

Sn0wMaN ::

Lep pozdrav...

Nameravam kupiti MP3 player, ki se polni preko USB vmesnika, na računalniku, se ve. Tukaj je vse lepo in prav, saj mi ni potrebno kupovati dragih baterij. Problem pa nastane, ker baterija zdrži 12 ur. In ko sem na večdnevnem potovanju ne morem iz riti potegniti računalnika ampak bi bilo bolj praktično, če bi se mi napravca polnila preko električnega omrežja. Vendar pa v paketu playerja ne dobim kabla za električno omrežje...

Pa me zanima, če obstaja kaka naprava, adapter, s katerim lahko polnim druge naprave, preko USBja? Brez da bi pri tem potreboval računalnik, ampak le električno omrežje...

V upanju, da ste razumeli....


Hvala ;)

trek@s ::

Narediš si sam: kupiš en adapter, ki ti da ven 5V (če se prav spomnim, da ima usb toliko) in en konec usb kabla. Odcvikaš usb kabel, da ti ostane samo ženski konektor in spojiš adapter in dve žici od usb-ja. Katere žice so pa za napajanje in katera je + in - me pa ne vprašaj, pazi pa, da ju slučajno ne zamenjaš!

trek@s ::

No, tule imaš pa še nekaj o pin-ih USB-ja:

http://www.starmount.co.uk/s_usbpin.htm

blue ::

pomoje bi usb hub z napajanjem delal

maxy ::

Si prepričan da zraven ne dobiš polnilca na 220V?
Jaz imam Teac-ov MP3 player, ki se lahko polni preko USB ali preko priloženega polnilca.

Sn0wMaN ::

ne, sam ne bi delal tega sam...nimam živcev za take zadeve... pa tudi ustvarjalne žilice ne ;)

drugače pa ja: mislim da ni priložen polnilec... žal... (sm pogledal navodila preko neta :( )


tako, da če veste kje se da kupt takale zadevca....lepo prosm... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hišni polnilec

Oddelek: Strojna oprema
143121 (2001) radmannsdorf
»

Evropski parlament podprl enotne polnilce mobilnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
9926065 (21146) Lonsarg
»

Za Evropo enotni polnilci mobilnih telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7813154 (11139) Pyr0Beast
»

Končno enotni polnilci mobilnih telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7211751 (8593) SmeskoSnezak
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
282386 (1944) OSA

Več podobnih tem