» »

Internet melje melje pa še kr melje

Internet melje melje pa še kr melje

Yoxi ::

Imam en velik problem... in namreč je se mi slednje dogaja.
Imam Windows XP PRO service pack 2, uporabljam PC Clin antivirus, ter dostopam do interneta prek navadnega modema to se pravi 56k. Na računalniku nimam nobenega trojanca ali druge nesnage, upam da ne, ker se nedavno tega posodobil antivirusni program. Dodatno sem si namestil še Ad-Aware SE Personal program in mi je odkril enega trojanca ki pa ni bil aktiven. V glavnem fora je ta da ko se povežem na internet mi non-stop nekaj nalaga na računalnik brez prestanka in tako mi onemogoča brskanje po internetu. Avtomatsko posodabljanje Windowsov imam onemogočeno ter vklopljen požarni zid. Uporabljam tudi ZoneAlarm ampak nič od tega mi ne pomaga.
prosil bi za pomoč, ker mi to že pošteno razjeda živce.

OmegaBlue ::

Poveži se na internet in zapri vse programe, ki bi lahko linijo uporabljali (blowserji, mail clienti..), poženi TcpView poglej kaj se povezuje in poišči kak čuden proces.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Yoxi ::

Ha ha ha hvala mi je dokaj pomagal. Sem zapru en proces pa se je zjebala cela povezava. Ampak kolkr sm ferbčn, sm našel en čudn deriktorij v imeniku c:/windows/ SoftwareDistributaition pa kr nekaj podatkov not. Sm si mislu kva hudiča pa je zdej to in ga enostavn zbrisu. Zde je pa stvar rešena. Kako mi je to gor pršl nimam pojma ampak zdej dela vse ok.
Hvala vseen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

disk stalno nekaj melje

Oddelek: Pomoč in nasveti
7766 (473) Gagatronix
»

Disk "MELJE"

Oddelek: Strojna oprema
202749 (2152) energetik
»

Windows Vista - Trdi disk melje v nedogled

Oddelek: Operacijski sistemi
132054 (1777) garg
»

Disk melje

Oddelek: Strojna oprema
71825 (1466) MKC00
»

PC se ob startu ne odziva 10 min ?Disk melje?Virus?

Oddelek: Pomoč in nasveti
202261 (1867) Racunalnik

Več podobnih tem