» »

vtrgan-film

vtrgan-film

cosmopapi ::

link - http://vtrgan-film.t35.com

Vabljeni na stran o filmih - top 100 malo drugače...
pripombe, pohvale in navedba manjkajočega filma dobrodošla
lp
Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

Slowenc ::

Na drugi srani "se nadaljuje" men ne delajo povezave.
In pa, zakaj neki mora bit vse napisan s CAPS LOCK?

Če imaš ze vse po slovensko napisano, daj poleg ang. naslovov še slo.
Drugače pa ql stran.

In pa link popravi na klikabilno verzijo, ker je prav smotan c/p delat.
Skiny gate.

cosmopapi ::

Ne vem kaj bi bilo narobe, meni "se nadaljuje" stran deluje, probaj pozneje ( na tej strani je še +50 filmov). Če verjameš ali ne, Caps lock je zato, ker se mi ni dalo stiskavati ( posebej pri angleških naslovih ) shifta..
Za slovenske naslove pa verjetno ne bi šlo, ker kar nekaj filmov ni bilo v kinu oz. niso prevedeni, tako da jih niti ne vem. Mislim, pa da je boljše tako, kot pa ko bereš program RTVslo na njihovi strani, pa imajo za Iranski ali pa Češki film samo slovenski naslov, brez originala.
Drugače pa hvala za ql
lp
Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

Tic ::

Ideja je super, stran je pa obup, za moje pojme. Sploh pa v operi cudno zgleda :)


Pobaraj kakega kolega koderja oz dizajnerja, ako sam ne zmoreš.


Nice job.
persona civitas ;>

cosmopapi ::

Tic
Hvala za idejo, obup? ja mogoče kako gledaš, po mojem je točno taka, kot takšna stran to mora biti. - praktična, enostavna, pregledna..Le ena glavna stran, brez dolgega iskanja. Če bi jih prvo postavil po zvrsti, bi si vsaki takoj premislil. Ker jih dosti hodi po videotekah, grejo mimo dobrih filmov, ki so postavljeni na policah, so zato že na glavni strani že vse naslovnice, tako da se takoj spomniš, da ta film nekje obstaja. Iskalnik ne more biti, ker če bi not vpisal tvoj najljubši film - American Pie, ne boš našel ničesar.
Ta stran ni za zabavo, ampak za tiste, ki so se že naveličali brati pod temo "film za razmislit" vedno znova Butterfly effect. Prosim, če mi daš kaki link o podobni strani, da vidim kako bi to moralo biti.
Ampak, ko si rekel Opera in koderja, mi je blo vse jasno na koga si ciljal..
Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

baal24 ::

Ful dobra zadeva. Že dolgo cajta sem nekaj podobnega iskal, pa ni bilo nikjer tako dobro skupaj izbrano.

Stran se pa mi zdi glede na namembnost čisto v redu. Preprosto in učinkovito.

Kar tako naprej,
b.

Tic ::

cosmopapi: Očitno ne moreš sprejet kritike. Oprosti, ker sem ti povedal kaj si mislim. Nekako sem mislil, da se to na forumih dela. Vidim, da si se hotel skrivno spustit na osebno raven, ne razumem.

-Stran se mi nikakor ne zdi prakticna. Prevec temna, neprijazna ocem. Nasplosno nedodelana (naslov strani na vrhu je "New Page 1") Morem priznat, da je pod IEjem lepse vidit, samo ne mores alternativce kar odklopit.



Zelo me tudi moti, da stran ni poravnana. Zgornji baner, bi moral biti bolj desno.






Pa kaksna lepsa domena, tudi nebi bila odveč, si ljudje lažje zapomnijo ;)

Iskalnik ne more biti, ker če bi not vpisal tvoj najljubši film - American Pie, ne boš našel ničesar.

Iskalnik ni potreben pri 100tih filmih, tudi tega nisem nikjer rekel. Kdaj boš pa American Pie 2 dodal na tvojo listo top 50? Cakam....

Ampak, ko si rekel Opera in koderja, mi je blo vse jasno na koga si ciljal..
Opera je trenutno najhitrejsi (po novem tudi free) brskalnik. Dokazano večkrat z veliko preprostimi testi. Žal mi je, da ga še nisi izkusil.

Me pa niti ne mika, da bi šel predelovat tako stran, saj filme gledam zelo redko (cca 1 na mesec), pa sem začuda uspel pogledati polovico teh, kar jih maš objavljenih.

Ta stran ni za zabavo, ampak za tiste, ki so se že naveličali brati pod temo "film za razmislit" vedno znova Butterfly effect.

A ti delujem zabaven? :)


Lp, Tic

PS: Ne si postavljati tako nizkih standardov, kot IE.
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

cosmopapi ::

Tic
Če ti tako strani vidiš v Operi, kot jih imaš na slikah, pol mi je res žal za "alternativce". Še en razlog več, da si ne bom nabavil Opere. Če je črna neprijazna očem, pol pa ne vem, zakaj si na slo-teh dal že prek 1000 postov. Dobro saj nima veze, ker nisem bil užaljen, samo ti si mene začel zafrkavati, pol pa sem še jaz malo tebe, ker se to pač na forumih dela.Tisto za 1x na mesec in polovico, pa ti ne verjamem, 150/75 = 6let (upam, da ne boš dal spet kontra, ker se mi ne da..)
Hvala, da si sploh stran pogledal in dal svoje mnenje
lp

aja, a ne bil dosti lepši post, če bi se glasil takole:
Tic: Ej, cosmopapi hvala ti za "Manic", sem mislil, da samo Danci vejo tako snemat. Ta mali iz "tretji kamen od sonca" je igral še v "Mysterius Skin". Si ga gledal?
Cosmopapi: Ne, grem gledat na IMDB. Vau, ful dobre ocene ima, hvala ti Tic za ta predlog!
Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

Zgodovina sprememb…

Tic ::

Če ti tako strani vidiš v Operi, kot jih imaš na slikah, pol mi je res žal za "alternativce". Še en razlog več, da si ne bom nabavil Opere.

Tipično razmišlanje nazadnjaka. Torej si si postavil raven na nivoju IEja. Čestitam!

Če je črna neprijazna očem, pol pa ne vem, zakaj si na slo-teh dal že prek 1000 postov.


Na st forumu imam točno 3999 sporočil ta trenutek in od dneva, ko so prisli skini, uporabljam BELEGA.

Tisto za 1x na mesec in polovico, pa ti ne verjamem, 150/75 = 6let (upam, da ne boš dal spet kontra, ker se mi ne da..)

Seveda bom dal kontra, zakaj pa forumi so. If you can't handle it, leave it alone. Navedel sem zelo okvirne cifre, tvoj račun pa dejstvo samo še potrjuje ;)


Hvala, da si sploh stran pogledal in dal svoje mnenje

That why friends are for ;)


Lp, Tic
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

cosmopapi ::

V nasljednjih dneh, bo stran prirejena še za druge brskalnike (med drugim tudi za Opero) in različne resolucije. Nisem še pač taki majstor, da bi to še vse vedel, se učim.

Hvala še enkrat na opozorilo Tic in brez zamere prijatelj..

(samo črna barva ostane!!)
Lp
Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

perci ::

jah, v FF zgleda tole totalen crap - mal porihti design


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reklamacija blaga v roku 8. dneh (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9113481 (10657) miha555
»

Navitje C2D X6800 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
814179 (3318) mesoreznica
»

Slike-(home made) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
526053 (4237) francka45
»

Opera po novem brez oglasov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
768359 (6210) kriko1
»

Primož kaj si spet čaral....

Oddelek: Slo-Tech
51976 (1580) korenje_ver2

Več podobnih tem