» »

[GDI+]Glupo vprašanje

[GDI+]Glupo vprašanje

W3by ::

Ne boste verjel ma ne morem najti library za gdi+ na netu. Ne vem ali ne iščem prav ali kaj (verjetno se mi je utrgalo :\ ). Do zdej sm najdu sam en paket pa še ta je mu 554724 napak!

Heeelp!

NoUse4AName ::

gdi+ je .net knjiznica za grafiko. Dobis jo zraven .net-a. Ne rabis nic posebej downloadat.

Senitel ::

No GDI+ ni omejen samo na .net... Bolj uporabno bi bilo vedeti, kateri prevajalnik se uporablja?

W3by ::

Bolj uporabno bi bilo vedeti, kateri prevajalnik se uporablja?

Dev-cpp 4.9.9.1

NoUse4AName ::

Za takšne stvari se treba obrnit na msdn. Pa btw dev-cpp je beden IDE, poskusi dobit ms visual studio

alum ::

Pa btw dev-cpp je beden IDE, poskusi dobit ms visual studio


Se dobro da je cena ista!:\

NoUse4AName ::

Zato sem napisal poskusi (od sole or whatever). Drugače pa lahko 2005 beta2 downloadas zastonj.

Senitel ::

Daj si dol tale del iz Platform SDK-ja: GDI+. Potem boš moral verjetno še potke naštimat do .h in .lib datotek.

Matako ::

Daj si dol tale del iz Platform SDK-ja: GDI+. Potem boš moral verjetno še potke naštimat do .h in .lib datotek.

Po mojem pa to ne bo dovolj. Dev-cpp uporablja ponavadi MingW (vkl. gcc) in ne bo linkal vcc jevimi libov in to. Samo v glavnem se da vedno narediti iz dlljev statične (.a) "stub" knjižnice z "reimp" programom, ki ga dobiš zraven Dev-cpp MingW, se mi zdi ...

Mimogrede, VStudio je devinitivno precej naprednejši IDE od dev-cpp, ki je pač čisto osnoven. Ima pa VStudio veliko pomankljivost: ne jebe gcc prevajalnikov, ki so še vedno zakon.

NoUse4AName ::

Zakaj zakon? Je platform independent, ampak microsoftov je hitrejši.

W3by ::

Daj si dol tale del iz Platform SDK-ja: GDI+. Potem boš moral verjetno še potke naštimat do .h in .lib datotek.


V tem paketu vidm samo gdiplus.dll :\
No sej se ni treba mučit, samo zanimalo me je če se pač da potegnt dol. :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako gre to v Dev C++ ???

Oddelek: Programiranje
142268 (1739) bi0s
»

[C++] Kateri C++ IDE je najbolj osnoven?

Oddelek: Programiranje
212197 (1642) sid_dabster
»

razvojno okolje za c++

Oddelek: Programiranje
71033 (884) boss-tech
»

Program, podoben Dev cpp, le da bo delal

Oddelek: Programiranje
111828 (1632) NoUse4AName
»

Kako bi naredil en ultra simple programček?

Oddelek: Programiranje
492222 (1503) AtaStrumf

Več podobnih tem