» »

formatiranje računalnika

formatiranje računalnika

peđo ::

prosil bi vas za pomoč pri naslednji stvari:

danes sem hotel računalnik formatirati in naložiti windovse xp, zato sm ponovno zagnal računalnik in vstavil cd windowsev in hotel formatirati računalnik. ko sm po prvem koraku pritisnil enter se mi je izpisalo naslednje sporočilo:

setup did not find any hard disk drivers installed on your computer.

make sure any hard disk drivers are powerd on and properly connected to your computer, and that any disk-related hardware configuration is correct. this may involve runing a manufacturer-supplied diagnostic or setup program

pres F3 to quit

0:) Prosil bi da mi pomagate ker moram računalnik nujno formatirati zaradi prisotnosti virusev0:)

gumby ::

s-ata disk mogoce?

peđo ::

ja

gumby ::

sicer ne vem za XP-je, ampak pri win2000 moras na zacetku setupa pritisnit F6 in nalozit driverje za s-ata
verjetno je isto za xp... brez tega ti setup ne "vidi" diska

<°))))< ::

v biosu poišči auto configuration with optimal settings in potrdi z enter, potemem pa v andvenced cmos setup nastavi 1st boot device cd/dvd, in ko se ti naslednjič restarta ne pozabi kot 1st boot device nastavit hardiska, če ne se bo zopet pognal s cd

vres.ales ::

zraven trdega diska si dobil disketo. ko nameščaš winse moraš brat spodnjo vrstico ko ti piše kaj počne. pride do enega stavka, ki gre nekak tak ˝If you need to install third party or device driver press F6˝ in pritisneš F6 namestiš gonilnike in lahko naprej nameščaš winse

peđo ::

res hvala vsem ki ste mi pomagal!!!!
Sevede ste mel prav in zdaj moj računalnik spet teče kot urca
HVALA
lp:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Freedos in windows xp

Oddelek: Operacijski sistemi
192585 (2220) kanja
»

Pri instalaciji Win XP ne zazna HDD (!)

Oddelek: Pomoč in nasveti
151726 (1726) bluefish
»

Iz win vista na win xp na prenosnem računalniku

Oddelek: Operacijski sistemi
151953 (1648) dejan707
»

Formatiranje prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
233820 (3318) Leks
»

Nemorem instalirat Windows!!

Oddelek: Strojna oprema
181517 (1356) Dekinio

Več podobnih tem