» »

Kakšno TV naj kupim ??? nasvet prosim

Kakšno TV naj kupim ??? nasvet prosim

Netrunner ::

Rabim eno televizijo za v sobo ... tako da ne rabim da je velikanska .. pa premala tudi ne ... cena max do 60.000 SIT .....

kaj priporočate? ...

pa še to ... kateri TV od spodnjih dveh je boljši ???

Sony 1

Sony 2


Je mogoče dobit dokaj kvaliteten TV 16:9 pod 100.000 sit ???
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Eschelon ::

Ne. Pod 100k bi mogoče dobil kak star 16:9 model, npr. Philips 28PW6420.
Ne se obešat na SONYje. Imam doma 72cm WEGA (nov cca 200k), pa je bil že 4x na servisu v 2 letih.
Raje kupi Samsung (daewoo,gorenje,philips). Dobiš mnogo več za svoj denar.0:)
Vedeti, razumeti, znati.

Tribal ::

Točno tako, pusti sony-a. Sam sem imel sony trinitron 72cm pa mi je po še ne 2h letih crknu in guess what... Popravilo ni smotrno!!! Zanj sem dal 120k sit zdaj gre lahko pa samo v smeti...

Daewoo pa kkšn beko pa take pizdarije od firm pa delajo brez problemov po 10let..

Sam prste stran od sony-a

Netrunner ::

hm .... hvala za nasvete samo sony je legenda .... imam sony TV 72cm že dosti let in mi dela super brez minimalnih problemov, imam sony videorekorder ki mi služi brez problemov že dosti let, imam surround ojačevalec sony ki mi dela perfektno že dosti let v kombinaciji z JBL zvočniki, imam DVD player SONY ki dela super ..... in imel sem avtoradio sony ki mi je služil dosti let super ... tako da prisegam na SONY !! še nikoli nisem imel slabih izkušenj ....

Eschelon praviš naj raje kupim samsung ..... nikoli .... slabe izkušnje ... osebno ne samo ene tri poznam ki imajo TV samsung in vse tri so začele cvilit in enemu se je slikala prilkazala kako minuto po zvoku ... ipd .... za druge znamke nevem ....

Nisem zagrizen zagovornik sonyja samo imam dobre izkušnje zato sem pač gledal sonyja ... hočem da je slika kvalitetna kar pri nekaterih bolj levih znamkah ne morem rečt da je ....

ima še kdo kaj za predlagat kak TV do 60.000 ?? seveda mora bit raven ekran ....
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Eschelon ::

ROFLMAO... Pa kaj ti tle sprašuješ sploh?:P Kup Sonyja, da boš mel tutto completo.:D
Vedeti, razumeti, znati.

OldSkul ::

lol, itak ti ni pomoči, če praviš, da je Sony legenda. Včasih je bil, ja. Danes je pa le še bleda senca. Priporočam Phillips.

Netrunner ::

ej "sadarj79" ... nisem zagrizen zagovornik sonyja samo ravim da vse kar sem kupil sem bil zadovoljen .... res pa da je že nekaj let nazaj ... kako je kaj sony zdaj pa nevem ....

ok ... philips je tudi zanimiv ..... dva modela sta me pritegnila in sicer:

TV 1

TV 2

ma kej imata oba raven zaslon ??? .. kateri bi bil boljši ??
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

OldSkul ::

Oba imata raven zaslon. 21PT1967/58 je glede na oznako verjetno novejši, samo nisem sure. Kar v Bof, pa malo povprašat :)

s51as ::

Živjo!

Odkar je bila pisana tale tema je že kar nekaj časa, pa me zanima ali je kaj novega na področju 55 cm TVjev, kar se splača kupit? Kakih posebnih zahtev seveda nimam... mogoče raven ekran in 2 zvočnika, kak scart pa Svideo ne škodi še najbol mi je važen lep izgled (po možnosti brez gumbov na prednji plošči).

Lep pozdrav,
It's just me myself and I

GaS ::

Zivjo, zanima me samo kateri TV 51/55cm bi se splacalo kupiti? Gledal sem od Gorenja v Merkurju za cca. 33k, in pa Matrixov v enaa. Matrix je stereo, medtem ko je Gorenje mono. Ne mislim dajat ful kesa, tako da me zanimajo samo primerjave med temi najcenejsimi modeli.

murchixl ::

Zelo zadovoljen z Philips 37pfl9604h, in ga vsekakor toplo priporočam, vendar naj bo diagonala čim večja.
Pri povezavi preko DLNA protokola na prenosnik se filmi DivX normalno prevajajo, le da ne prikazuje podnapisov. (.srt z enakim imenom kot je ime filma),
enako se mi dogaja tudi preko USB-ja.
Kakšna ideja??????

lp, mare

azeed ::

ideja je, da pozabiš na player od televizorja... imam 42pfl8684 in ne predvaja kot bi moral ne prek DLNA (čuden format slike, kar se ne da naštimati - ali pa mi samo ni uspelo) ne prek usb vhoda (slika preskakuje). upanje, da bodo stvari poštimali ostaja - drugače pa raje riskiram še malo cekinov za en spodoben media player. aja, TV je drugače zelo dober in na splošno sem z njim zelo zadovoljen.
You gotta say YES to another excess!!!

murchixl ::

Ja tud sam sem prišel do tega spoznanja, ampak želel sem vse prezkusit.
Morda res v prihodnosti, no vsaj s fotkami ne dela problemov. Sem že gledal za playerji.
Kakšen spodoben namig? Hvala.

lp, mare


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše Mnenje - nakup LCD TV

Oddelek: Zvok in slika
376067 (4538) thundercat
»

Nakup hišnega kina, kaj svetujete?!

Oddelek: Kaj kupiti
81533 (1338) trdoreh
»

MP3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
131490 (1374) Dead_Eye
»

Kateri laserski tiskalnik kupiti za cca 25.000 sit?

Oddelek: Kaj kupiti
82317 (2185) AngelOfDeath
»

Nasvet pri prenosniku

Oddelek: Kaj kupiti
141381 (1153) vrtnica

Več podobnih tem