» »

AMD prenosnik-GRETJE?

AMD prenosnik-GRETJE?

Skywalker ::

POzdrav,

Sam imam trenutno HP-jev prenosnik s Centrino tehnologijo in sem zelo zadovoljen z njim. Problem pa je, ker bi rabil neko močnejšo mašino in ker sem zelo leteči sem razmišljal o kakšnem prenosniku z ATHLON64 procesorjem. Vem da baterija drži že po defaultu manj in da se bolj greje in in. Ampak me zanima kakšne so vaše izkušnje? Ali bom lahko imel prenosnik dalj časa prižgan, tako kot imam sedaj tega? Ko ga imam na štromu tako vedno odstranim baterijo, da se ne uničuje. Prosim za realna mnenja? Kako je z gretjem pri teh novih AMD-jih? In kako dolgo ga lahko imam vžganega? HVALA za nasvet in pomoč.

LP, Damien

perci ::

Mam pred sabo hp nx6125 s turionom in tako na uč lahko rečem, da baterija zdrži dobre 3 ure srfanja po netu oz. dela s pisarniškimi aplikacijimi.

Greje se pa zadeva ne kej dost. Vsaj jst nimam občutka, da bi se, ventilator se na vsake kvarte zalaufa, pa itak je zlo tih.

xenon74 ::

Na voljo imaš:
Turion 64 mobilnik z DTP 35W ali DTP25W. Spodaj imaš enega od novejših testov.
Turion vs. Centrino

Mobile Athlon 64 DTR prenostnik (desktop replacement) z DTP 62W, Frekvenca do 2.6GHz =4000+, L2 Pomnilnik 1MB.
Namenjen predvsem za namizno uporabo - torej kjer je elektrika - na bateriji lahko delaš do 1h-1.5h.

FX-55 prenosnik

in trenutno eden najzmogljivejših prenosnikov:
Athlon 64 x2 4200 Dvojederni mobilnik (nadgradljiv na 4800+)
Voodoo envy u:709

AMDboard.com ima največ informacij o prenosnikih, ki so na voljo
http://setiweb.ssl.berkeley.edu/team_display.php?teamid=30319


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gericom Hollywood advance 52160- Hofer (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5910673 (8058) fosil
»

AMD presegel Intel po prodanih procesorjih v ZDA

Oddelek: Novice / Procesorji
293930 (2771) xenon74
»

AMD Turion64 vs Intel Dothan laptopi

Oddelek: Strojna oprema
191767 (1173) Jan987
»

Pentium M Vs AMD Turion M

Oddelek: Strojna oprema
331784 (1354) CCfly
»

Kateri notebook? cenovni razred okoli 350-400k

Oddelek: Kaj kupiti
161690 (1375) TribesMan

Več podobnih tem