» »

EMULACIJA

EMULACIJA

beli_ninja ::

Nujno rabim igre za n64 za emulator. Če ve kdo kje na internetu jih najdem mi naj tu napiše. Samo resni. Pišite tudi kaj drugega o emulaciji. Ali kdo pozna M.A.M.E????????????????? Rabil bi GoldenEye, Mario 64 in še druge. Prosim.
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

Huey P ::

Pišite tudi kaj drugega o emulaciji.:

Veliko igram Playstation iger na računalniku. Uporabljam pa veliko raličnih emulatorjev, samo se vseh imen ne spomnim (EmuPro, ePSEmu,...).
Bleem pa je en velik K.
Na njem nisem skoraj nič mogel igrati.

..::DOOM III: The Legacy::..

beli_ninja ::

sam trenutno ne igram playstation 2 na rač, ker mislim, da je že ostarel. Baje bi naj zdaj izšel emulator za PX2. Jebentež. Vedno pa bi še rad imel rome(tako se pravi igri) za ultra_HLE umulator?>:D
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

roscha ::

M.A.M.E. poznam. Do verzije 0.53 imam VSE delujoče ROMe. Se pravi 3098 iger oziroma 1773 originalnih iger (ne-klonov). Samih ROMov znese 3,18 GB! Drugače pa je za moj okus to najboljši emulator sploh. (Poleg ZX32 emulatorja spectruma) Aja še link do ROMov za M.A.M.E. www.mame.dk Tu imaš VSE(!!) ROMe za emulator, tudi z opisi iger itd. Fantje se res trudijo. Če mislite malo več DLjat jim nakažite par dolarjev za podporo. Financirajo se izključno od donacij.. Enkrat so že šli k vragu, upam da se to ne bo ponovno zgodilo.

by!

beli_ninja ::

in kako si ti dobil teh 3000 iger????????????????????????
jaz jih potrebujem prosim kje jih lahko dobim?:'(
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

roscha ::

Read my lips. WWW.MAME.DK! Ce nisi na kablu ali ADSLju bad luck. No v glavnem jaz sem jih zdovnloadal od tam. 98%. Zadeva traja! Par mesecev. Vmes se menjajo verzije emulatorjev, posledicno se menjajo verzije (nekatrih) ROMov, ROMi se dodajajo pa brisejo. Ja tezko je biti vedno na tekocem. Pa v news grupah se najdejo ljudje ki tudi pecejo CDje z ROMi. No pa ce mene dovolj podkupis bi se tud dalo kaj zment... Enkrat sem to ze pocel za kolega in je JEBA! 7 al 8 CDjev sare, pa razvrscanje pa urejanje pa.. No tip je pac hotel da igre lavfajo tud iz CDja. Hmm.. Ce nisi tolk zahteven, mogoce?

by!

beli_ninja ::

ja kolk bi pa računal za teh osem cdjev??? poleg tega sem iz prekmurja.0:)
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

roscha ::

Bom se premislil. Na rozcax@netscape.net mi pusti svoj e-mail, pa ti sporocim. OK?

beli_ninja ::

ok email sem ti poslal upam da boš ga dobil, če je možno mi takoj pošljji nazaj. hvala.:D
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

TheHijacker ::

Hja. Takole je. MAME je zakon!
Ravnokar gradim igralni avtomat, ki ga bo poganjal PC na katerem bodo vse igre za MAME. Sliko kaj sem naredil do sedaj lahko vidiš tu: .
Stvarca ima originalni 24" arkadni monitor, vezan na originalni napajalnik za katerega sem se zajebaval več kot mesec dni da sem ga dobil. Originalne tipke in joystick sem naročil iz Amerike, kotrol za te tipke(I-PAC), pa iz Anglije.
Mame verzija je 0.55(zadnja), za katero imam tudi vse IGRE(7 CD-jev!!!). Če je kdo zainterisiran za te igre naj mi pošlje email pa mu povem naslov modela iz Nemčije, ki mi jih je posnel in poslal za 30DEM. Če še koga zanima to področje me dobi na emailu, pa se bova pogovorila...
http://www.google.si

tha_man ::

Hijacker, ti si se pa resno spravu k zadevi. Legenda :D
Jaz imam en cd z igrami za en kup računal (in seveda emulatorji), večina pa je za amigo (čez 400 mega). Amiga fan pač :) Sem jih več kot pol sam dl-jal, in to z navadnim 56k modemom (ja, telefonski račun je bil kar visok). Me pa zelo zanima tale MAME. Kakšno raačunalo pa kaj potrebuje za delovanje?

Emulation RULES!
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

TheHijacker ::

Trenutno laufam vse igre s Cyrix 200 ter emulatorjem za DOS(zadnja 0.55 verzija). Bom pa nagdradil z malce boljšim, tako da mi bodo delovale tudi igre za NEOGEO, ki ga zna MAME tudi odlično emulirat...
http://www.google.si

beli_ninja ::

Mame. In katere igre so vam najbolj všeč???
Meni osebno še vedno battle zone, asteroids delux je zakon, dobre pa so tudi final fight, pa 1941,42,43 in tak dalje pa vam???:\:\
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

TheHijacker ::

Metal Slug 1, 2 in X. Super arkadna igra. Ali pa Bubble Booble. Šele sedaj ko imam vse igre za MAME opazim koliko iger za commodore 64 je bilo narejenih iz arkadnih avtomatov.
Dobra igra za poživitev je tudi Track 'n' Field. Koliko joystickov sem s to igro že uničil... :\
http://www.google.si

beli_ninja ::

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DI am so happy:D

zdaj ko imam 3,4 GB romov...


samo za MAME - Hvala Hijacker----------------------------beli_ninja--------------------------

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

TheHijacker ::

Another satisfied customer :D

Pa uživaj v najboljših igrah, kar jih obstaja. Takšnih ne zanjo delati več!
http://www.google.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obstajajo še igra za dva igralca? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
518579 (5212) detroit
»

Emulacija starih iger

Oddelek: Igre
101556 (1342) Rokic
»

Obuditi k živlejenju staro kišto!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101303 (1119) gzibret
»

Emulatorji konzol

Oddelek: Igre
291858 (1442) skalca_man
»

THE BEST IGRE ZA MAME

Oddelek: Igre
152089 (1740) tha_man

Več podobnih tem