» »

THE BEST IGRE ZA MAME

THE BEST IGRE ZA MAME

beli_ninja ::

Tu pišite o vaših najljubših igrah za MAME(Multiple Arcade Maschine Emulator) in o igrah, ki ste jih že končali.

A je kdo že probal Caddilacs and Dinosaurs????

to igro se spomnin sem enkrat igral v kopru na igrelnam avtomatu(zdaj jo pa imam doma - nič več žetonov- heheheh)

naredil sem tudi domačo stran o emulaciji vendar so stran na katero so bile vse povezave do romov ukinili.!!!!!!

:\:\


beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

roscha ::

He, kar nekaj jih je. 64street, Metal slug, Out run, Shinobi, Snow bros, Robocop, 1942....

Drugače pa www.mame.dk še vedno deluje.

by!

tha_man ::

MAME je res zakon! Sem zanj slišal šele pred par dnevi, in sem čist navdušen nad zadevo (tus sicer sem fan emulatorjev). Out Run definitivno rula. Sm rabiš pa kar dober računalnik. Men na K6/233 pod Win2000 igre delajo še kar ok samo če izklopim zvok, drugače so precej neigrabilne.

Kak proc bi pravzaprav rabu da bi igre delale normalno z vsemi funkcijami, po možnosti tud tiste za neo-geo?
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

beli_ninja ::

Ja jaz mislim, da bi ti kar en nad procesor 400 mhz prav prišel in 64-mbram ali več. P2 ali ta novejši celeron bi bil zadosti.
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

beli_ninja ::

:D:D
Mene najbolj zanimajo pretepaške igre- tiste, ki hodiš naprimer Final Figh ne tako kot street fighter in mortal Kombat.

Doma imam že Caddilacs and Dinosaurs
Final Fight
The PUnisher
a še obstajajo boljše
do 5 MB velikoost

In še nekaj. Se spomnim, ko se bil majhen sem imel atari in tam je bila igra nevem naslova. V glavnem vozil si letalo po nekih rekah in streljal ladje, letala, helikopterje in moral si tankati letalo. Lahko si zaviral in pospeševal(škoda da ne vem nalova.)

A mi lahko kdo pomaga??????????????????;(
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

tha_man ::

beli_ninja, potem bo treba nabavit računalo. MAME in WinUAE so še največji razlog da si sploh želim menjat. Pa DivX-i in DVD-ji.

Sicer pa je klasika pretepaških ige Double Dragon. To je pravzaprav prva igra ki sem jo igral te vrste. Uf, moram pogledat če obstaja za MAME.

Kar se tiče aviona... Mogoče je igra ki jo iščeš 1942 (ali 1943), to je bil en avion gledan od vrha, ko si vzletal in pristajal na ladji ter streljal vse živo. Al pa mogoče Blue Max, je bil tud v tem stilu, sm da je imel bolj izometričen pogled. Same klasike :D

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

beli_ninja ::

ja če hočeš gledat divX še posebno potrebuješ močan procesor,(zaradi velike kompresije videa) ki to lepo odkodira.

Jest imam P3 1 GHZ in šiba ko svinja.

Ne ni bleu max in 1942 - to že imam. Ta igra je zelo stara od prvih atarijev je. Je zelo preprosta.

Mogoče kdo ve kje dobiti Igre za N64 - ZA ULTRA HLE??????????????????''|O
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

kuky ::

definitivno pobajte slap fight za mame in battle sqadron za amigo.

TO SO BILE IGRE !!! NE PA NEKI QUAKE IN PODOBNE BEDARIJE

tha_man ::

kuky, tako je!:D
Edini špil ki me je na PC-ju *res* navdušu je bil Need For Speed 1. Pa še ta dandanes spada že med staroste.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

BlackHole ::

Beli-ninja, atarija ravno nisem igral, sem pa CM64 in lahko da misliš igro Blue Max. Je bila carska ja.

beli_ninja ::



EXCITE BIKE - RULA

probajte . stara a dobra. :\
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

noogy2noogy ::

beli_ninja:

Igra, ki jo iščeš je 100% RIVER RUN (ali mogoče RAID :\). Sem jo tudi sam na veliko preigraval na C64, pa še za dva igralca je bila, da je bilo bolj pestro... cela familija jo je igrala, foter je mel celo dolgo družinski rekord... :D
lp noogy

R@C@ ::

En link za DL iger za mame pls!!!!!

tha_man ::

How about... www.mame.dk :\
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

c0Rp_ ::

tha man:kko pa te igre usposobiš?Jst sm dau dol emulator mame32 pa donwloadu eno igro pa mi kr napiše da fajli niso najdeni ampak jst te fajle mam,a mi lahka kdo plis razlož kr zgleda ql.Aja,kko pa to igraš?Na joypadu al si lahka na tipkovnco naštimaš?

tha_man ::

Poglej v en drug thread tu nekje v bližini (tud o emulatorjih). Tam sem razložu postopek. Sm ne odpakirat zipa, samo skopiraš ga v mapo 'roms'.

(c) 1982 Sinclair Research Ltd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stare igre, ki ste jih igrali (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7821026 (17379) BorutO
»

Iščem eno starejšo igro

Oddelek: Igre
272278 (1475) 'FireSTORM'
»

Stare Igre - katera je tista ki vam pospeši nostalgično srce (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15112672 (9946) SavoKovac
»

Emulatorji konzol

Oddelek: Igre
291862 (1446) skalca_man
»

EMULACIJA

Oddelek: Programska oprema
151775 (1559) TheHijacker

Več podobnih tem