» »

Kako je z GPS-om na mobitelu?

Kako je z GPS-om na mobitelu?

Geo ::

Jaz bi "rabil" gps na mobitelu, pa nimam pojma kako je s tem? A sploh deluje vredu, ali se mi bolj splaca kopit dlancinika pa gor vrec eno uno kartico? Tega ne rabim za nevem kake stvari, tako malo za na kolo ali pa kej podobnega... Aja kak mobitel sploh rabis?

Hvala za odgovore!
SHIT!!! I did it again...

AndrejS ::

Mislim da ima ene Motorole že vgrajen GPS. Drugače pa lahko kupiš GPS bluetooth modul in uporabiš GSM z OS symbian.

OldSkul ::

Za P900 se da nabavit GPS modul.

Geo ::

kire motorole pa to?
SHIT!!! I did it again...

BikeFan ::

Motorola A925, in A1000 se mi zdi.
What doesn't kill you, makes you stronger!

francka45 ::

kolega ima a925, pa ima GPS ampak nima karte gor. sicer mu pa kompas dela :P
odzadej ima 2konektorja za GPS pa RF anteno al nekj tazga(jest se ne spoznam na te zadeve) pa sam priklop pa dela.

genius11 ::

tema je stara 5.5 leta, mene zanima kako je v današnjem času s tem gps, kateri telefon potrebujem, kaj potrebujem še dodatno, ...

Klemenn ::

nokia c5

ali

nokia e5

ali

nokia 5230

oz katerikoli iz

odvisno kako velikost želiš in kakšen telefon

kupiš, namestiš na računalnik nokia ovi in si prek tega programa namestiš karte na telefon, ki so btw brezplačne in to je to...

blackbfm ::

gps + nokia...lol je boljše če kupiš garmin:)

genius11 ::

Sem šel pogledat zemljevid na Nokia OVI, pa sem pogledal za naš konec in sploh ne loči.
V bistvu samo loči glavno od stranske ceste, gozdne ceste pa se smatrajo za isto , kot stranske ceste, te gozne poti pa so neprevozne za osebna vozila še s traktorji se komaj prebiješ.

Bor H ::

Kot sem sam probaval je Ovi Maps zelo soliden software, če rabiš občasno navigacijo je super, pa še brezplačen in prednaloži mape, če hočeš pa kej več je pa meni zelo všeč Sygic. Ima pa že skoraj vsak telefon danes GPS, fajn je sam da je 3,2" ali večji ekran.

AtaStrudl ::

Iz mojih izkusenj:

Je manj obcutljiv, in rabi dalj casa, da mu pride, kot "tapravi" GPS. To je se kar logicno, saj so telefoncki premajhni za solidno GPS anteno.

Zre veliko elektrike, v par urah prazna baterija.

Uporabno za kdaj kje pomerit kaksno tocko, in pa v avtu, ko dela na charger.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37482091 (40106) mailer
»

Kateri GPS za v avto se splača kupit teh časih ?

Oddelek: Kaj kupiti
367271 (4510) Kr_Edn
»

Navigacija za Nokio 5230

Oddelek: Mobilne tehnologije
324555 (4345) Mehmed
»

Sony Ericsson p1i ali Nokia N95 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
154177 (4177) Cveto
»

Katri mobilni telefon/dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
142232 (1904) igor0203

Več podobnih tem