» »

Program se zažene in nato takoj zapre????

Program se zažene in nato takoj zapre????

rimljan ::

Torej problem je sledeč, program za knjiženje se zažene in nato takoj zapre, operacijski sistem je win xp, sp2! ostali programi delujejo normalno in brez problemov! se je pa baje enkrat vmes pojavil napis, da je neka napaka z pravicami (baje zato, ker mene takrat ni bilo zraven)


ps. program se pod varnim zagonom (logiram se kot administrator) normalno zažene
rimljan

AndrejS ::

Najbolje bi bilo da se obrneš na proizvajalca programa, če si že plačal za njega ti mora nudit tudi podporo

rimljan ::

hvala, sem se že, pa je odgovoril, da je nekaj z našim sistemom narobe! mi je rekel, da mi mora program ob zagonu ponudit neko število in to mu sporočim po mejlu in on mi da kodo, da lahko potem normalno zaženem program, hec je pa v tem da se mi to okno pokaže samo za kako sekundo potem pa zgine, (razen pri varnem zagonu obstane)

ps. program je normalno deloval do petka
rimljan

Good Guy ::

mogoče je licenca potekla
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

rimljan ::

rovtar, misliš programa?? če bi mi bi moralo vsaj pustit novo kodo vpisat, tako mi jo pa ne, ker se kr zapre okno za registracijo
rimljan

Good Guy ::

dej probi iz dosa zagnat prek cmd-ja
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

ToniT ::

Zagnjavi prodajalca programa, naj ti pove, kaj bi naj bilo narobe.... Mislim, da ste program drago plačali (verjetno tudi drago plačujete vzdrževanje), zato gnjavi do konca. Najlažje je reči, vaš sistem je kriv.... Naj povejo, kako mora biti sistem nastavljen. V glavnem - gnjavi.

rimljan ::

hvala Rovtar, to sem pa včeraj čist pozabil, bom poskusil danes ko grem tja, mogoče je tud kak virus kej zasral, morem pogledat če imajo kak antivirusni program sploh gor, če ne bom pa res njim full zatežil

javim pol, hvala
rimljan

rimljan ::

sem ugotovil kaj je narobe virus, sicer je bil avg gor sam ni bil updejtan od februarja! pa me zanima obstaja kak online scaner da ti tud odstrani virus, ne da ti ga samo zazna?
rimljan

StratOS ::

zaguglaj, pa jih boš našel veliko
google.com
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ponovno zažene namesto ugasne

Oddelek: Strojna oprema
406633 (3446) solatko
»

napaka pri nalaganju strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
281932 (1160) jedateruk
»

Internet problem .

Oddelek: Pomoč in nasveti
439348 (8323) Gregor3
»

Explorer dela, ostali brskalniki ne

Oddelek: Pomoč in nasveti
151671 (1478) Duhec
»

reset računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
141133 (974) Nikita H

Več podobnih tem