» »

Iščem igro kot je Operation Flashpoint!

Iščem igro kot je Operation Flashpoint!

jerry2000 ::

Lep pozdrav

Že nekaj let nisem nič igral, vse od Operation FLashpointa naprej, ki mi je bil zelo všeč (razen hroščev)... Ker nisem toliko na sceni me zanima, kaj mi zdaj svetujete, da je kakšna podobna igra, denimo iz WW2 ali pa iz sedanjih časov, ne fantazijska oz. namišljena orožja itd....

Morda še kakšna ideja za igro a la Warcraft 3 ki sem jo včasih veliko preigral?

Aja, pa sem enoigralski tip, torej dobra umetna pamet ni za odveč :-)

Hvala vsem, ki si bodo vzeli čas...

Jerry
Jerry and Tom

VASkO ::

Call of Duty, Call of Duty United Offensive, Brothers in Arms, MOHAA: Pacific Assault

vse te so bolj arkade v primerjavi z OPF, v glavnem jaz igram online igre pa ti dalje ne morem svetovati (tudi nekaj od teh sploh povohal nisem)

Good Guy ::

cal of duty ga rock-a brpthers in arms je zame popolno razočaranje medal of honor je pa tut hud
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Mavrik ::

Prektično edini novejši špil ki je količkaj podoben OFP je Joint Operations. Edini problem je da je še vedno precej arkaden in je online only.
The truth is rarely pure and never simple.

OmegaM ::

Se strinjam z Mavrikom.

Pocakaj, se malo a bo zunaj OFP 2, sam se bo verjetno malo drugace imenovalo.

Druagce ce pa se nisi igral dodatkov od OFP pa se ti full priporocam RED HAMMER + RESISTANCE
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

speed machine ::

Če sem jz prav bral na eni strani (oz. na hitro preletel), bodo pred OFP2 prišle še vse stare verzije OFP (torej resistance...) na novem pogonu.
Imenoval pa naj bi se špil Armed Assault (izid konec tega leta).
//

jype ::

Americas Army naj bi bila podobno natancna igra, a meni ni bila vsec, ker je vse prevec togo.

OFP jaz se vedno pozenem vsake toliko, ker je edina igra kjer lahko naloge sprogramiram v skriptnem jeziku in igro priredim svojim zeljam in potrebam.

Tudi jaz cakam Armed Assault.

root987 ::

Morda Hidden & Dangerous 2? Lahko pa lahko H&D1 preizkusiš zastonj, od kar jo je Illusion Software izdal zastonj.

Sicer pa bi tudi jaz rad vedel za kakšno igro ala Operation Flashpoint in Hostile Waters (slednji mi je še boljši kot OF in bi še raje videl kakšen HW klon)...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere FPS igre ste že preigrali?

Oddelek: Igre
163279 (2862) guest #44
»

Operation flashpoint 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
655245 (3463) Dobrawc
»

Armed Assault 2

Oddelek: Igre
302889 (1497) Berserker
»

iščem ultra realistično vojaško strategijo (taktika,operatika,strategija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
638095 (5836) Berserker
»

Operation Flashpoint 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
925321 (4123) laught

Več podobnih tem