» »

Dlančnik z GPS

Dlančnik z GPS

alex32 ::

Ogledujem si dlančnike kot npr. model HP rx3715 vendar bi hotel imeti se vgrajen GPS anteno ... pa tud telefon ne bi skodil ...

Je za kaj takega na trziscu al je se mal za počakat?

THX

Calligula ::

Sploh ne cakaj. Telefon na dlancniku je neergonomski idiotizem. Tudi GPS se splaca le Bluetooth.
Tako ga mas mirno v zepu, v avtu pa se z laptopom ga lahko uporabljas oz je univerzalen potem.

Ce bi se za kaj splacalo cakati bi bile to kvecjemu se nizje cene.

AndrejS ::

Jaz sem raje nabavil Nokio 6680 in bluetooth GPS.

Calligula ::

Odvisno kaj clovek rabi. Dlancnika telefon ne nadomesti. Raje imam dober dlancnik in dober telefon in povezana z bluetoothom kot slab kompromis med obema.

To v primeru, ce clovek dejansko rabi dlancnik. Ce pa rabi samo koledar, kak mail samo prebrat,.. potem pa je dlancnika skoda.

billy ::

Mene jezi predvsem to, da nimam dovolj žepov na hlačah kamur bi lahko dal oboji napravici. Čiki + ključi + gsm + denar .. pa gredo žepi na kavbojkah.

:)

Calligula ::

Meni gre pa vedno na jetra met ravno eno napravo :D
Mam rad na vsaki strani eno pribl. iste teze, da sem v ravnotezju.

Dlancnik in telefon sta nekako podobno, GPS Bluetooth modul pa je itak zanemarljive teze. Ga lih dodas na tisto stran kjer mas telefon, da si v perfect ballance :D

[MYTiX] ::

Poglej za Motorolo A1000 ali A1010. Ima touchscreen in gps že vdelan. Je pa v osnovi pameten mobilc.
podpis

Calligula ::

Samo domnevam, da gre za GPS preko storitve operaterja?
Pa se vedno zna biti drazja od dlancnika in telefona.

Pa v dlancnik ali velik telefon je res nadlezno govorit.

billy ::

Kaj pa če imaš dlačnik lepo v žepu in si preko BT povezan na slušalko in tam lepo govoriš ;) ne rabiš imeti celega dlačnika pri ušesu, ker potem zgleda res tako kot da bi s tisto stvarjo od nokije govoril ;)

[MYTiX] ::

Ima pravi GPS, tisti, ki se poveže s sateliti. Ima pa tudi možnost A-GPS, ta pa je tisti, ki deluje preko operaterja (pri nas še ne deluje). Vem pa zato, ker ima dotični telefon moj oče. Pa h ušesu ga ne rabiš dajat, ker imaš pač BT slušalko, ki je zelo praktična. Le drugi te mal čudno gledajo :D .

Se splača razmislt o tej zadevi.
podpis

billy ::

No..resno...kateri modeli so sposobni vseh teh funkcij?

Sem gledal tudi telefone, ala P910i, samo to ni to. Tale motorola zgleda ql, ampak kvaliteta?

Nekako bi rajši imel dlančnik ki podpira gsm kot pa gsm ki je kao dlančnik :)

alex32 ::

Ok, telefon imas lahko v roki, dlancnik pa v torbi ... to, da bi imel notebook z BT GPS modulom gre za silo, ceprav je nerodno.... seveda da si v avtu ... ce pa gres pes nekam ... pride prav dlancik z GPS ...

Razmilsjam, pa tudi o CarPC z BT GPS ter touch screen LCD ... potem bi dlancik mal pocakal ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alex32 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup dlančnika/gsm/gps

Oddelek: Mobilne tehnologije
101778 (1583) bluesman
»

Kaj je dobro vedeti pred nakupom GPS naprave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5412111 (8801) AtaStrumf
»

Kateri dlančnik - Asus ali Siemens?

Oddelek: Kaj kupiti
82219 (1790) Pesimist
»

Kateri dlančnik...

Oddelek: Kaj kupiti
282156 (1611) sequAn
»

Dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
252466 (1948) pingec

Več podobnih tem