» »

Oprsje Pike Božič-...

Oprsje Pike Božič-...

suse80 ::

umetno sproducirana afera?
Po moje je vse skupaj dogovorjeno, samo da bi pevka malo pritegnila pozornost.
Obiščite stran o astronomiji ijn astrologiji http://www.mojevesolje.org

Tr0n ::

Who gives a shit?

Cim manj vidim slovenske glasbene izvajalce kjerkoli, tem boljse.

AndrejS ::

O čem ti to ? O njenih umetnih ?

BigWhale ::

Koga briga, kje so scani? :P

GregiB ::

Umetnih... če so pa to umetne zizke, se je pa dohter bolj švoh izkazal...:D
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

BigWhale ::

Saj vseeno a je bionic al ne. Treba pogledat, ce je res vredna JUMBO plakata ob vstopu v Maribor. Danes zjutraj je bil plakat tam, ko sem to videl, sem se moral smejat. :))

OldSkul ::

Scani so na Jokerjevem forumu.

Scarface ::

Ja kokr je BigWhale reku....cakamo na scane :D al pa linke ;)
Been there, done that....

marnit ::

Evo če hočte vidit to čudo: Slike pike božič.

Moje mnenje: nič posebnega

teac ::

Evo, slikice :D

borchi ::

točno tako, koga briga kake ma, galvno, da jih vsi vidimo.

pridem lani (al kdaj že) z dopusta in takoj udarimo momačko veče. in ker sem zamudo release severinine češplje, se sploh nisem mogu vklopit v družbo. šou domov in naredu domačo nalogo.
l'jga

AndrejS ::

Ni vredno omembe. Slovenski trač je v kurcu, in potem eno zvezdo zgoraj brez slikajo pa se že vsi obnašajo kot da še nikoli niso vidli joškov. Bogi tisti , ki kupujejo trač revije. Zgleda da so res razočarani v življenju in se naslajajo ob aferah zvezd.

Boeing ::

kak neumno :)

Kot da ma kej drugačne kot vsaka druga slovenka... mislim, prav bolano.

Tisti ki kupijo ta cajteng zaradi takih slikc nej se vprašajo, kaj je z njimi narobe...



Paparazzota in cajteng bi pa blo treba stožit. Pizda še na morju ne more met človek miru.




Oz. če je to zrežirano za samoreklamo - mora biti pa precej obupana, da počne to.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Tear_DR0P ::

beda
če bi jst bil slavn bi se moj otroc skoz nagi kopal, nej me pol kdo slika, če si upa - vsi bi sedel zarad pedofilije:D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

borchi ::

zato pa je un, ***gasp***, nag hrbet otroka zakockan na sliki.
l'jga

BigWhale ::

Ravno zadnjic sva s kolegom ki se giblje bolj med slovenskimi 'celebrity' osebami, debatirala. Ko vidis, da nekaj o tebi napisejo, naredis nekaj se bolj provokativnega. Kolega je dejal, da se bo sel takoj sprehajat s kakim tipom z roko v roki gor in dol po mestu. Samo zato, da ga vidijo. Potem se bo pa zabaval, ko bo bral kaj vse bodo napisali. :P

AndrejS ::

Če bi bil jaz Pikin fant, potem bi lahko fotograf objavil slike svoje nalomljene čeljusti

Nande ::

Ampak...vsak, ki je slišal, da obstajajo te slike, jih je pa hotel videti...če pa ne v reviji pa na netu... Ni res?

borchi ::

Ampak...vsak, ki je slišal, da obstajajo te slike, jih je pa hotel videti...če pa ne v reviji pa na netu... Ni res?

ampak 99% teh je zdej prepričano, da ne bi nič zamudli, če jih ne bi vidli.

prej pa niso bli prepričani.
l'jga

borchi ::

je severina (pre)visoko postavila letvico za naše celebrities!?
l'jga

Nande ::

Borchi, točno tako...
Ni pa smiselno zdaj po drugih 'firbcih' pljuvat... Razen, če se je kdo od kritikov na široko ognil fotografijam...:D

Tear_DR0P ::

kar se tiče zamegljene slikice otroka, boli me kurac pedofili tud ne objavljajo vsi svojih fotk, pa grejo sedet, če jih dobijo.
severina je a mogoče velik nardila, sam tis ni mel nobene kvalitete

je pa res, seveda sem bil firbčen - sem človek, torej sem voayer
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

BladE_ ::

mal velk vmp ma za piko bozic ane? ali pac :D

hec hec me prov boli ku*ac kasne joske ma sam da jih ma kasna bi bla brez njih :D
Akcija - Reakcija

AndrejS ::

Morda pa je noseča. To treba enmu novinaru trača sporočit in že bodo brali v naslednji Lady . Ali je Pika noseča...

marnit ::

Evo še en par joškic. Tokrat v glavni vlogi punca od Janija Pavca, člana skupine Atomik harmonik.

Brilko ::


jRk0 ::

Heh, en znanec je bil ravno takrat na morju na tej plazi in ko je prisel z morja je povedal da je bla Pika tudi tam pa da se je soncla zgoraj brez in vse. Samo nisem glih najbolj verjel...ocitno je pa res :D
You fuck up once, you loose two teeth.

OldSkul ::

Na Jokerju so tud vsi pametni, kok ma grde jozelne pa to. Saj sami so ali še otroc pa so še pod vplivom pr0na ali so pa starejši pa so nevoščljivi, ker je njihova ploh. Tako je.

Aryss ::

sam kwa gre res folk napihvat eno tako zadevo, nej bi se raj ubadal s čim drugim, sicer pa mislem da jim teji jumbo plakati k visjo po celi SLO niso lih nardil dobička pr prodaji revije, čudn da ni lani tist nagravžn severinin ksiht visu povsod, kjer se je le dal... :\ bedniki, klasika v sloveniji...
searching users signature...
...
not found!

Tr0n ::

Mislim, kaj imate sedaj od tega? Pac zenska kot zenska.

Ne bom nikoli razumel zakaj se ljudje vedno tako za zivljenja drugih zanimajo. Kaj jim je res tak dolgcas?

Tic ::

Jaz pa razumem zakaj.

:>
persona civitas ;>

BigWhale ::

Do zdaj sploh nisem verjel, da ima joske!!!! Zdaj pa verjamem!

... a to bi se morali nauciti iz tega 'clanka'? Al kaj drugega. Nevem, ne razumem.

Pikini joski bi bili vredni jumbo plakata, ce bi bili v resnici razgaljeni, na nekem centerfoldu + nekaj dodatnih fotografij, kjer jih pika z veseljem pokaze.

Ne pa tole. Lepo vas prosim. No. Naj jih iztozi in pobere vse kar se pobrati da. Pika je zame carica vse od njenih 'sreca na vrvici' slik.

krikoman ::

Je tisto sploh pika??8-O Sicer pa koga briga|O, ženska kot ženska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krikoman ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vprašanje glede truecrypt šifriranja

Oddelek: Pomoč in nasveti
61209 (1045) kitara8
»

Godfather Role Play

Oddelek: Igre
111245 (1245) Pegaz
»

nod32

Oddelek: Pomoč in nasveti
61012 (966) amigo_no1
»

Katero Web kamero kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
82279 (2091) Tomson

Več podobnih tem