» »

Moji miksi za vse privržence balkana

Moji miksi za vse privržence balkana

1
2
»

H4rVeSteR ::

kolega Nokia6230 teli miksi niso nč posebnga, bolj kot karkoli je to limanje komadov skupi.
kukr vem je na turbo področju glede miksanja šef DJ Runner, tko da se zgleduj po njegovem delu
***I have a dream***

nokia6310 ::

Nekoč je nekdo napisal da se vsaka tema na slo-techu izrodi in mu dam popolnoma prav.
Tukaj zdaj polimiziramo je legalno, ni legalno, imaš dovoljenja, nimaš dovoljenja,
pa sem vam rekel da se ne kregat.
A če bi bil mizar bi me vprašali če sem les ukradel ali kupil in kje sem ga kupil bi vam moral predložiti račune?
Zakaj pa nebi jaz serverja ugasnil tema pa naj osta odprta pa naj vam bo lep spomin?
Kolikor vidim po statistiki na serverju je ogromno uporabnikov gor tudi v tem trenutku.
Kako naj mam potem veselje dj-at?
Predlagam za vse tiste ki bi radi poskusili: Dajte si temna očala gor, inštalirajte si jawsa in potem s puščicami lovite bite z veseljem bom poslušal vaše mikse in jih tudi pohvalil samo morali mi boste dokazati da ste zmiksali pod enakimi pogoji kot jih imam jaz.
Pri miksanju ni pomemben vid, pomemben je smisel za glasbo in dober posluh.
Vglavnem če ste za jaz sem takoj!
p.s. Kot sem že v neki temi omenil nočem da me pomilujete in zadnjega stavka nisem napisal zato.

Ziga spisek boš dobil a to za vse mikse rabiš?
En lep lp vsem rad pa bi slišal kakšno mnenje moderatorjev posebaj todiya.

tx-z ::

Trenutno sm pobrau samo ljubavni mix, tko da za ostale še ne vem:)) če lahko, kr dej;)
tx-z

tx-z ::

Btw, moj predlog...

Ne igrej se s hitrostjo:\ ...recmo men je mix kul če da kšn efekt notr(kaj jst vem...mau tišje musko pa kj tazga..pa kj druzga umes pa kakšni prehodi..) ..
tx-z

tx-z ::

Mislm pr takih pesmih..če boš šu na kšno dance varianto muske...tm je pol drgač..tle je pa nekak čudn:)) vsaj men;)
tx-z

nokia6310 ::

Zigam je to tvoj stil muske?
Ja veš drugače se ni dal nardit zdej mogu sm mal pokazat mojstrovin.
Dj runner ma super mikse sam velik preveč efektov tko da pol ne vem a polsušam efekte al musko.
Vglavnem za začetek mojega dela na računalniku bo že.
Če bi mel službo se tko nebi mel časa ukvarjat s tem neki pa moram počet ane?
Avanture kaj si mislil z originalnimi posnetki?
Nasrečo imam vse cd-je originalne tako da lahko naredim kvaliteten miks.

nokia6310 ::

perci:
Dj želi briši samo briši!
Aja zmotu sm se mislu sm rečt nokia6310 he.

tx-z ::

Si že kdaj slišu za Backspace, s katerim zbrišeš predn postaš?:\ ;)
tx-z

OldSkul ::

Tist kafanski mix je bolj tako tako. Mi ni ravno všeč izbor glasbe.

nokia6310 ::

zigam jp "zmotu" sam namerno.
Kolk napak pa si v mojih postih našel drugače?
No zdej bom prešaltal na mal drug način miksanja zgleda, da se bom zgledoval po kolegu bite skupaj pa po enem miksat čez celi miks.

steev ::

Aja, kumadi so konc, se bosebej Dragana. Ožeži!
:|

nokia6310 ::

steev potegtni si mini miks od Indire pa od Radeta pa boš vidu to je šele super!

steev ::

Bom!

Kdo ve zakaj mi ne gre povezat preko CuteFTP Pro 7.
Napiše mi Command not implemented for that parameter..
:|

nokia6310 ::

Dragi slo-techovci!
Obveščam vas,
da je po dnevnem premoru izšel najnovejši super mix 2.
Sestavljen je iz samih dobrih komadov uporabil pa sem tudi nekaj dobro znanih efektov, ki dajejo miksu še poseben čar.
Glede na to, da je server precej obremenjen se ne jezit, če vam bo povezava kdaj padla dol.
za enkrat imam precej prometa na serverju zato mi povezava dela bol počasi ampak bo že!

steev:
Meni se normalno poveže dogovarjam pa se že za hosting na hitrejšem serverju, da bo stvar bolše delovala in pa predvsem hitreje.

Zgodovina sprememb…

Brilko ::

A si na ta miks dau tud samo bosanio al tud kej dobre hrvatije za žurke?

OldSkul ::

Dobre mixe ima skupina Trio Gust - pesmi sami pojejo. Precej boljši izbor glasbe kot pri tebi.

nokia6310 ::

Brilko:
Razen bosanie je še srbina nekje umes.
Trio gusti poznam super skupina super pesmi!
Med drugim pripravljam spisek yu evergreenov pa yugonostalgija for ever miks kjer bojo sami stari dobri komadi od balasevica do magazinov!
Muske mam za okrog 30000 komadov tko da če cel life delam mikse pa če jutr ukinjo vse dl iz neta mam muske zadost da delam mikse še naprej!
Drugač pa sem vesel, da vam je všeč ta stil!
Vsak ima svoj okus nekdo je nekoč napisal:
Sto žena, dvesto sisa pa še res je.
Enemu je všeč ravno tisto, kar jaz najbol sovražim in obratno.
Kako pa bi bilo, če bi imeli vsi isto radi?
Zelo dolgočasno če mene vprašate.

nokia6310 ::

steev:
Beri zs (zasebna sporočila)

OldSkul ::

Super!
Komaj čakam na yu evergreen pa yugonostalgija for ever miks. Upam, da mi bo bolj všeč.

nokia6310 ::

sadarj79:
Predno sem začel poslušat narodnjake sem par let poslušal zabavno musko.
Samo od Čoliča mam 7 cd-jev od plavega orkestra 4 od severine 2 od legende popa Oloverja Dragojeviča pa 5.
Seveda sem ogromno izvajalcev ispustil, ker bi bil predolg post.

IČA ::

>Med drugim pripravljam spisek yu evergreenov pa yugonostalgija for ever miks kjer bojo sami stari dobri komadi od balasevica do magazinov!


Tole bi pa verjetno tudi mene zanimalo, sicer sem si potegnil dol prejšnje stvaritve, ampak še nisem utegnil kaj poslušati. Bom pa probal, čeprav mi ta zvrst glasbe ni glih všeč. Drugače pa delaj, delaj in še enkrat delaj pa bo.

LP
IČA
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

nokia6310 ::

Dragi slo-techovci in slo-techovke kolikor jih je:
Obveščam vas, da si boste končno lahko odprli hladno pivo in uživali ob mojih miksih!
Tody je res car zaslužil si je flašo viskija pa eno čokolado z mandelni od mene, ki jo bo upam da v bližni prihodnosti tudi dobil!
Evo vam naslov iz katerega boste vlekli z maksimalno brzino pa boste lahko uživali. Upam samo, da niste vsi zgubili volje do dljanja sicer je pa ustrajnost lepa čednost ane?
Vglavnem da ne bom preveč zafilozofiral teme evo vam link pa uživajte!
http://users.cosylab.com/~ltodorovic/bl...

dusanr ::

nokia, tista dva mixa od tvojega priojatelja, sta kar dobra, vredu pašejo biti zraven.
Moral bi poskusit zmiksat house pa turbofolk, me zanima kako bi to zvenelo :), po moje bi blo super.

nokia6310 ::

dusanr:
Tista dva miksa?
Zarad njih mi je skor šajba šla prbija res hudo!
Beseda dobra je premalo mogoče bi bilo vredu, če bi rekel zelo dobra!
Model je čist nor na to. Ko je bil star 11. let je naredil svoj prvi miks.
Drugače pa ima slabšo tehniko od mene pa naredi čudež.
Turbofolk pa house?
Joj super bi to blo al pa dance še bolš pa kakšen stari disko to bi blo čist noro
Hvala za idejo.!
Včasih sem poslušal ko sem bil star 13 dance pa tehno ko se je takrat vrtel res je bla dobra muska.
No ta moj kolega pa je dj balkanboy.

dusanr ::

No jaz pa poslušam house, turbo, pa še kaj bi se našlo, kakšni greendayi to je tudi super :). Drugače pa ja, 5-6 let nazaj, te je bil dance popularen, pa vsa tista komerciala, samo danes pa več ni dobre komerciale, sedaj še samo house teram :)

nokia6310 ::

Ravno kar sem končal super kafanski miks 2.
Seveda je na serverju tako kot ostali.
Traja 19:56.
Prvi komad je: Jana prevara do prevare, zadnji pa dzej:
Ritam vozi vozi.
Mislim, da je to moj najbolši miks do zdaj.
Poslušajte pa komentirate.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekaj moje muzike...

Oddelek: Sedem umetnosti
254276 (399) HolyFuck1
»

Kdo na slo-techu razen mene je dj?

Oddelek: Sedem umetnosti
403567 (2144) Fatboyslim
»

Kateri prog za mixanje mp3-jev?

Oddelek: Zvok in slika
212596 (2269) Jinxy
»

Ejay(play your music loud!)

Oddelek: Zvok in slika
151300 (1058) tec
»

ustvarjanje svoje glasbe

Oddelek: Zvok in slika
81690 (1516) LordWorm

Več podobnih tem