» »

Ventilator

Ventilator

ToM** ::

Keri dober ventilator naj kupim za procesor pentium 4 3.0 GH na podnozju LGA775 ?
naj stane do 5000 sit ce se pa res splaca lahko tui do sedem!
dajte link prosim iz kje da ga kupim (prosim najbol ugodno stran :))

jurre ::

nabav si tole. Hladi zelo dobr, glasnost 16db in 1300rpm8-O.

ToM** ::

a je res ful dober ?
mislim a je full bolsi od unega box?
in se kolko je priblizno cena pa kje ga lahko kupim? kera je kaksna dobra spletna trgovina da ga lahko tam kupim ?

Jan987 ::

mislim da je cena okol 10k majo ga pa v cool-pc

ToM** ::

kaj pa ta (http://www.mimovrste.com/katalog/produc... je bolsi od unega ¨? pa se lje lahko u nega dobim ki na uni strani ga ne najdem,pa kako se prouzaprau klice ?

jurre ::

Tistega zgoraj lahko dobis v JAE. Stane slabih 10k. Hladi pomoje bolse od zalmana, saj ima heatpipe in 12cm vent. Drugace se mu rece Thermaltake BigTyphoon. Samo pazi ce imas kaksno majhno ohisje da ga bos spravil not. In sosednji komp s prescottom 3.0 ima okol 42° v idle z njim. Ropota pa precej manj oz. nic ce ga primerjas z box coolerjam (pac 1300rpm proti 5000):D

ToM** ::

hvala, res hvala ti

ToM** ::

sej gre na to podnozje procesorja ne ? LGA775

Jan987 ::

mal pogoglej za liste kompatibilnosti!!!

jurre ::

jap, je narjen za: Intel P4 LGA775, Intel P4 478 Prescott FMB1.5, AMD Athlon 64 / Athlon 64 FX, AMD Athlon XP up to 3400+
AMD Sempron up to 3400+ tko da ni problema. Zraven dobis vse za pritrdt, mors pa kr ornk se podlozit pod plato in prisraufat:D je kar mocna zver..800g

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

Jan987 ::

kje pa se najceneje dobi in kakšne so mere?

ToM** ::

pa kako da bolse pritrdim plato? pa se ce mi lahko poves se za kasnega cenejsga ki bi mogu kupit tui za graficno geforce 6600 gt pa za use skupaj nebi dau vec kot 15000 sit ( to je res maksimalno tudi manj ce se da) pa bi rad neki dobrega uprimerjavi s ceno.

jurre ::

@jani123
mere mas na njihovi strani - Heatsink Dimension 122 x 122 x 103 mm, Fan Dimension 120 x 120 x 25 mm
kje je najceneje ne vem..jaz sem bil pac v jae pa sem ga spotoma vzel, ker sem ga sele tam videl...je pa bil slabih 10k.
@Tom***
kaj ceneje ne vem..mogoce tistga zalmana, ki si ga predlagal samo ne vem kaksen je..

ToM** ::

dobro, kaj pa glede diska in graficne? rad bi dober ventilator za graficno
1.)geforce 6600 gt (da jo lahko navijem , samo da ni prevec glasen) za do 7000sit (samo naj hladi tudi ram) ,
in rad bi tudi en ventilator za disk(za to nevem kaksne so cene zato bi vas prosu da je en dokaj poceni samo da ni slab - okoli 3000sit) za maticno pa ga mislim dat samo da se mi ne pregreje ki sm opazu da je dokaj topla.
2.)trdi disk je seagate (ma kaj sploh pomagajo kaj ventilatorji za disk ?)

Jan987 ::

za grafično si nabav tistga zalmana k je kot sendvič k jih majo pri cool-pc

jurre ::

za graficno tud pomoje tistga k je jani123 mislu. Za disk pa mislm da je najbols en navadn 80mm vent dat pred disk...ce mas plac...jaz ga na zalost nimam

ToM** ::

prosim ce mi daste link od graficnega hladilnika pa se tisti za disk,
pa se to, keri vent za procesor je bolsi
talehttp://www.mimovrste.com/katalog/produc...
al ta

cena je tam tam.

Jan987 ::

pomoje bi bl drug boljši sam moraš mezt za oba plac

ToM** ::

ja moje ohisje je siroko 18cm a maticna zasede 3 cm torej od procesorja do stene ohisja je okoli 15 cm, a gre ta drugi ventilator no -no ce bi delau uredu
http://www.kiberbutler.com/client/artik...

ToM** ::

kaj pa mislite o tem?
http://www.mimovrste.com/katalog/produc...
glede prostora mislim da je uredu saj tudi ventilator gre obstrani in tako bo lih klapalo z ventilatorjem ki sem ga dau na ohisje.
A je ta hladilnik uredu?

ToM** ::

a mi lahko poveste za kaksen dober ventilator za ta tower (80 al 90 mm) ki stane okoli 3000 ce pa je res dober lahko tudi do 5000sit
prosim ce mi napisete url kje ga lahko kupim :)

mzidy ::

Cool-pc ma na prvi strani to kra iščeš;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mzidy ()

ToM** ::

zakaj imajo vsi trije isto ceno? kaj tisti ki je glasnejsi mocneje piha al kaj ?
kerega mi priporocas za uni tower=?

Alexius Heristalski ::

Mimogrede, hladilnik ni enako ventilator. To, kar kupuje Tom**, je hladilnik. Seveda pa običajen hladilnik ima ventilator.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

ToM** ::

lol he he , vem ja zato zdej sprasujem za en dober ventilator velikosti 80 mm al 90 mm , a so uni od cool pc dobri?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za s939/754? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10622937 (18834) svetetko
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9417905 (15028) Wofk
»

Kupil bi grafo...

Oddelek: Kaj kupiti
171484 (1219) Meizu
»

Prosim komentirajte konfig. AMDX2, ATI, MSI, GEIL ...

Oddelek: Kaj kupiti
151558 (1289) GrimReaper
»

Pentium 4 3.0 GH

Oddelek: Strojna oprema
91050 (945) ToM**

Več podobnih tem