» »

Username u windowsih

Username u windowsih

Goldee ::

Mam en problem. Za windows XP mam nastimana dva accounta - prvi sem jaz kot "vsakdanji uporabnik" (admin pravice), drugi account pa (glih tako admin) je narejen zato, da se lahk prek tistga accounta povezem prek remote desktopa. Zdej pa, ko sem nedavno na novo nalozil windowse, mam res en cudn problem - ko v prvic zazenem windowse se lahk loginam in ni problema. Potem pa, ko pustim racunalnik nekaj casa na miru, da preide v stanje pripravljenosti, se ne morem vec ponovno loginati. Geslo, ki je 100% pravo, sploh ne prime vec. Ni vazno s katerim accountom se poskusam loginati. Niti z administrator accountom. A je imel ze kdo tak problem? Dejte mi mal pomagat, ker sam nimam pojma kaj bi to lahk blo. Imam pa iste windowse instalirane kot prej - in prej nism mel tega problema. Aja in se to - na racunalniku ni nesnage, redno skenirano in pucano.
Mam pa windows XP SP1.
Za odgovore se vam zahvaljujem.

LP,
Matej
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Spartak ::

Čisto mogoče je, da ti APM ne dela pravilno. Poskusi onemogočit APM v BIOS-u, še prej pa v windowsih. Stvar je namreč taka, da se APM rad guzi k irq-jem drugih naprav in posledično ti dela samo APM ali naprava k kateri se APM guzi, največkrat pa kot v tvojem primeru ne dela nič.
Moj nasvet: Izklopi APM v winsih (desni klik na namizje, lastnosti, ohranjevalnik zaslona, napredno upravljanje z varčevalnimi funkcijami) in nato še v BIOS-u. Nekajkrat ponovno zaženi računalnik in poskusi vse skupaj ponovno vklopit, tokrat v obratnem vrstnem redu (BIOS, win).
I got my mind made I gotta be that rich mothafucka Set it up so my grandkids don't suffer

Goldee ::

Sam ce mam use iste nastavitve kot prej. No poskusiti in greh. Bom poskusil ko koncam u sluzbi. Bi lahko bilo se kaj drugega?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP sp2 namestitev

Oddelek: Operacijski sistemi
141519 (1519) kriko1
»

xp noce ugasnat masine -- pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
161247 (993) Kotzi
»

Kako Nazaj Vklopim Hybernate v 2k

Oddelek: Operacijski sistemi
131160 (1027) igorfeher
»

comp se ne ugasne sam

Oddelek: Operacijski sistemi
81029 (909) Maxtor
»

Win XP in Restart

Oddelek: Pomoč in nasveti
61420 (1332) TESKAn

Več podobnih tem