» »

Iskalnik letalskih kart

Iskalnik letalskih kart

vidi ::

Ojla!

Danes na spletu naletiš na toliko odvečnih strani, tako da se dobre povezave dobesedno utaplajo v morju vsega sranja. Kaj jaz iščem:

- iskalnik za letalske karte
- dobro je, če je evropskega izvora, kajti večina je ameriških in poleg tega, da ne dajo možnosti za začetno destinacijo drugega kraja kot US/Kanada, so tudi običajno dražji, če se ves trip začne in konča v Evropi
- Najraj bi videl, če obstaja tudi nek no-name iskalnik, ki ima funkcijo, da se poveže na vse t-glavne iskalnike, tko da je na enem mestu vse
- Še nisem naletel na iskalnik, ki bi imel funkcijo oz. da bi ta vsaj delovala, da bi lahko izbral približen datum (npr. da bi vnesel +- koliko dni hočeš), ne pa da jaz izberem en datum, pol pa ugotovim, da bi me celotna zadeva prišla veliko ceneje, či bi letel par dni prej al pa kasnej (vse kombinacije pa je že malo nadležno vnašat in to v vsak iskalnik posebej)

Skratka, če kdo pozna kakšen podoben iskalnik/stran, ki bi mi občutno olajšala iskanje & znižala stroške potovanja, se za kaj takšnega toplo priporočam!

Do sedaj sem našel eno stran, kjer je zbranih nekaj več iskalnikov: http://www.bookingbuddy.com/

In tale kelkoo mi je tut všeč, ker baje išče po več straneh hkrati ; al pa tale sky-tours
Prodajam bučke!
Dej kup si liziko!

just_a_cook ::

Če iščeš slovenskega potem je po mojem najboljši od STA Ljubljane: www.staljubljana.com
Dober je, ker lahko iščeš po imenih krajev ali pa klikaš po geo karti.

Pa še cene ipd so vedno sveže.
==================
Just a cook

Modri dirkač ::

Everybody lies!

tx-z ::

Hahahaha:)) Poglejte zemljevid...kr cela istra je naša :)) pa pol spredne noge nam manka;)
tx-z

Stepni Volk ::

Za poceni letenje moraš na strani cenenih letalskih prevoznikov:
www.easyjet.com
www.gexx.de Germania
www27.germanwings.com
www.hlx.com Happag Lloyd express
www.ryanair.com
www.regional.com
...
Preveri tudi lete iz okoliških mest: Klagenfurt, Trieste, Graz, Zagreb... odvisno pač od tega kam želiš potovati.

Zgodovina sprememb…

tx-z ::

A lahko kdo pove še,koliko pridejo letališke takse?:\ ..kakor sm opazu so vsaj 1/2 cena letalske karte:\ (iz dosedanje letalske karte pa od tistih k poznam)
tx-z

Stepni Volk ::

Za ceno letaliških taks moraš pobrskati po samih straneh letališč, če jo le ti seveda imajo objavljeno.

vidi ::

Hvala za odg.!

Morm pa dodati, da sem imel v mislih bolj letalske karte za na druge kontinente (in ne low budget evropske karte, ampak vseeno hvala)!

Za sta al pa lstminutecenter sem že prej gledal,vendar me zelo moti, ker nimata vključenih taks, pa še sam sem našel boljše cene drugje (brez velikega naprezanja)!

V bistvu je na spletu poznanih tm nekje okol 10-20 iskalnikov, vsi drugi se pa gor prklopjo. Ampak dobr bi blo met eno internet stran, kjer bi ti not dal npr. vse podatke (kraj, datum- razpon oz. obdobje !!!!!!!,....) in pol nej bi ta pogledu na vse ostale iskalnike al pa če maš direkt povezave k prevoznikom. Ma tut če bi isku 10 minut mene nebi motilo, samo da bi mi najdu t najboljšo varianto v nekem časovnem razponu, ne pa da morš skor željeno uro not dt, medtem ko pa ti ne pove, da je 3 dni prej pa 2x cenejša karta. Skratka jaz iščem najcenej varianto za preko luže (west coast USA)!

Re: Modri dirkač - a ma tale Amadeus tut kkšne cene?
Prodajam bučke!
Dej kup si liziko!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iskanje nizkocenovnih letov po EU

Oddelek: Loža
144992 (637) BorutO
»

Rabim poceni letalsko karto za florido :/

Oddelek: Loža
2714472 (10408) nodrim
»

Zakaj je letalski promet tako poceni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548652 (2607) fosil
»

EASYJET v London za 1 Euro? Pod kaksnimi pogoji?

Oddelek: Loža
61857 (1705) Meamoto
»

v London "na kavo"

Oddelek: Loža
154154 (3669) gazda

Več podobnih tem