» »

Počeno stekelce na Teac mp3 playerju

Počeno stekelce na Teac mp3 playerju

SaXsIm ::

Pozdravljeni!
Lastim si tale predvajalnik mp3_player, ki pa mi je padel na tla pri tem pa je počilo stekelce pred oled displayom. Sedaj potrebujem novo steklce, pa me zanima če se ga da kje dobiti, ali pa vsaj kje bi dobil pleksi ustrezne debeline ki si ga sam zrežem v primerno obliko
SaXsIm

CaqKa ::

si vprašal v tregivini kjer si ga kupil?

SaXsIm ::

mja, piše v garanciji da le-ta v primeru fizičnih poškodb ne velja... Kupljen je pa player pri mimovrste
SaXsIm

TribesMan ::

Sej ni treba garancije uveljavljat... sam vprašaj če ti lahko popravijo... sicer boš plačal, sam popravili ti bodo pa skor zagotovo... Še najhitreje bo šlo če se obrneš direkt na uvoznika Teaca... To so bli včasih Iskra računalniki sam o tej firmi že dolgo ne duha ne sluha...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

CaqKa ::

>>> Sedaj potrebujem novo steklce, pa me zanima če se ga da kje dobiti,

vprašaj kakega kolega, ki ima enak player, če bi ga res rad kar dobil.


>>> ali pa vsaj kje bi dobil pleksi ustrezne debeline ki si ga sam zrežem v primerno obliko

pleksi imajo v obiju pa baumaxu.. pa verjetno v še kaki gradbeni trgovini. sicer imamo v mariboru še neonart, firmo ki se bavi z delanjem reklam iz pleksija med drugim.. ziher imajo kaj več debelin kot v zgoraj omenjenih trgovinah.. aja pa za manjši kos, se res lahko zgodi, da ti ga dajo.

SaXsIm ::

hvala obema, se bom spravil mailat naokol, ker bi res rad "popravil" predvajalnik. sploh sedaj ko so izdali now firmware na teac.de in vse dela tak k treba0:)
SaXsIm

maxy ::

Mislim da je uvoznik Elkotex iz Stegen. Probaj tam vprašat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti pleksi steklo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
3823479 (22638) flameir
»

Kje kupit pleksi steklo?

Oddelek: Kaj kupiti
2335648 (25315) francek1
»

Pleksi okno

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61237 (1108) Jackal
»

Par vprasanj glede modifikacije ohisja.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81315 (1176) IR Babun
»

Kje lasersko razrežejo pleksi?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
134485 (4090) Misty

Več podobnih tem