» »

Notranjost mogočnega miša

Notranjost mogočnega miša

OSNews - Na OSNews so se vprašali, kaj je posebnega na tej nedavno izdani Applovi miški. Neki uporabnik le-te je imel težave s premikanjem sredinskega senzorja v diagonalo. Miško je razdrl, slike notranjosti pa je postavil vsem na ogled.

Walt Mossberg iz podjetja WSJ Tech pa je miško primerjal z Microsoftovo Intellimouse Explorer. Njegov sklep: Microsoft je vsaj na tej črti daleč pred Applom.

10 komentarjev

Microsoft ::

Ma tale zajfa je itak cel podn in se prodaja samo zato, ker je fenci smenci.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

jype ::

Abejzno :)

Marsikaj Apple prodaja samo zato, ker je nobel za pogledat. Microsoft pa marsikaj proda, ceprav ne deluje, je grdo in neuporabno. Nagradno vprasanje za barvni televizor pa je, katero podjetje ima boljsi marketing :)

Jaka83 ::

Navedek:
Walt Mossberg iz podjetja WSJ Tech pa je miško primerjal z Microsoftovo Intellimouse Explorer. Njegov sklep: Microsoft je vsaj na tej črti daleč pred Applom.

Bi se popolnoma strinjal in dodal:
Microsoftovo Intellimouse Explorer sem primerjal z Logitech MX serijo in ugotovil, da je Logitech vsaj na tej črti daleč pred M$jem. :D

PrimozR ::

Če bi Intelli Explorerja loh filu na standu tko k Logiteche, bi blo ful dobr, tko pa morš baterije menat. Sam po drug stran pa se spraznejo, jih daš filat ta cajt pa daš notr ene navadne pa je.

Malinovc ::

Boah...intellimouse explorer je edini microsoftov izdelek ki mi ustreza. No ja .. ceprov ko jo razderes je drug proizvajalc napisan na vezju ampak vseen :)
Super miska za levicarje pa zelo natancna z USB tweaku. Dela do 5Ms.. brez problemov! Sm pa meu MXa na istem USB podalsku kot explorja pa mi je zadeva javlala:
hub 1-0:1.0: Cannot enable port 2. Maybe the USB cable is bad?
usb 1-2: new low speed USB device using ohci_hcd and address 27
usb 1-2: device descriptor read/64, error -110
usb 1-2: device descriptor read/64, error -110
tak da..microsot ni slab..za miske :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Malinovc ()

neonX ::

hm ne poznam MS Intellimouse Explorer miške, sem si pa naročil MightyMouse... več o tem ko jo dobim.

Jaka83 ::

neonX: Če boš dal 10k za tisto žajfo (oprosti) nisi normalen. Če jo boš pa dobil kaj ceneje, pa še dokaj OK.

neonX ::

13k bom plačal za miš... trenutno pa uporabljam tud apple miš. sicer pa vsakemu svoje a ne?

Jaka83 ::

Brez komentarja...

neonX ::

hehe. tud prav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako čistiti Razer podlago za miš?

Oddelek: Pomoč in nasveti
262612 (1783) Jst
»

Podloga za miško

Oddelek: Kaj kupiti
112388 (2164) simoncek
»

Miška

Oddelek: Pomoč in nasveti
111620 (1414) bluefish
»

Miška Genius Ergo 525

Oddelek: Kaj kupiti
51627 (1398) neres
»

Notranjost mogočnega miša

Oddelek: Novice / Brskalniki
103871 (3234) neonX

Več podobnih tem