» »

Keteri mp3 usb ključ?

Keteri mp3 usb ključ?

Goodspeed ::

Zanima me katerega se najbolj splača kupit,če ma kateri kakršnekoli iskušnje,kaj je pomembno... Ne rabi bit neki profesionalen!
Poceni pa vredi torej :))
Recimo tale klik

Mr_Globus ::

Tega sem jast vzel. Slušalke so delalale na pol (leva ni delala), pleyer se pa je zaštekal po enem dnevu. Na poti nazaj sem tel met dnar nazaj ampak je reku da ne ker kao nimam pravic za to pa sem vzel še enga istega. Zaenkrat dela kul :\ No pa itaq mi rabi samo za na kolo do šole in nazaj :D

DMX ::

jaz mam tega, pa mi ni niti malo žal, da sem ga kupil. Edino škoda, da nima USB 2.0-ampak tudi to se spregleda

http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

Mr_Globus ::

Tega ma moja mama in je kr kul. Problem ja da mama ne bi bla mama če kablane bi "spravla". Zdej pa ma že 3 mesce ene in iste komade not ampak prai da je nič ne moti :P

Aja edino kar sem pri njem opazu je da ko ga ugasneš in prižgeš ne začne avtomatsko pri unem komadu ko si končal poslušat... moreš ročno pa to 8-O

Zgodovina sprememb…

fosil ::

Ko je že ravno tema odprta, mam eno vprašanje o temle mp3 usb ključu. Če ni noter baterije, ali še vedno normalno deluje kot usb ključ? Torej lahko normalno gor daš podatke in jih preneseš na drug računalnik. Pa še vprašanje, koliko je kej trden tist pokrovček ali pogosto dol pada al pa kej podobnega?
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Mr_Globus ::

ta od comtrona dela brez baterije. Pokrovček pa koker ga uporabljaš... ni glih tesen no:\ zaenkrat mi dol ni padu "prostovoljno" =P

CaqKa ::

Goodspeed ::

DMX
jaz mam tega, pa mi ni niti malo žal, da sem ga kupil. Edino škoda, da nima USB 2.0-ampak tudi to se spregleda


u ko ga ma! :P

Mr_Globus
Tega ma moja mama in je kr kul. Problem ja da mama ne bi bla mama če kablane bi "spravla". Zdej pa ma že 3 mesce ene in iste komade not ampak prai da je nič ne moti :P

Sploh nerabiš kabla gre preprosto v usb kot ključ! :P

Jaz sem pozitivno presenečen ma vse kar majo veliki je pa res da zvok ni tolk kvalitetent kot pri kerem za 30k,sam to me ne moti pri vsej tej njegovi lepoti! :D

BaRtMaN ::

Creative MuVoti imajo priključek, ni potreben kabel. Ta je najbolj podoben usb ključu. :)

Mr_Globus ::

Amm kje ma canyon direkten priklop na usb? keeer ga nima :\

BaRtMaN ::

Sej nisem govoril o Canyonu. Sem mislil, da Goodspeed še išče nasvete, pa sem napisal.

Goodspeed ::

Govorim o tem klik !
Tut ta ne potrebuje kabla!
In jaz sem zadovoljen z njim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Goodspeed ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri bluetooth USB key kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
142164 (1809) Eagle
»

Usb mp3 -katerega?

Oddelek: Kaj kupiti
141193 (870) BlackHole
»

a kdo ve če katera firma v SLO prodaja USB switch?

Oddelek: Kaj kupiti
71488 (1346) Law_Enforcer
»

***konfiguracija***

Oddelek: Kaj kupiti
171099 (856) frenk
»

SATA disk na ATA matično?

Oddelek: Strojna oprema
161216 (946) looner

Več podobnih tem