» »

Prvi virusi za Windows Vista

1
2
»

slassi ::

joj ko tole berem mi je kar žal, da sem sploh kaj napisal!!!
Res mi je žal da sem si dal duška in bil nekoliko grob in majčkeno
neolikam!!!

Se opravičujem!!!

Vendar pa se dejstva, da pri prvi izdaji win xp ni delalo skoraj nič kar je uporabljalo USB 2.0, ni mogoče zanikati!!!
NA mojo veliko žalost pa tudi ne, da je pisec neke zeelo vplivne slovenske računalniške revije vedel za ne delovanje Usb 2.0 naprav v prvi izdaji win xp pa tega ni omenil niti z besedico!

Jaz pa ne trdim, da so windovsi slab op. sistem ali pa da so MS-jevi produkti slabi ali zanič!!
Trdim pa da je precej MS-jevih produktov izdanih prehitro in da ima precejšno podporo pri medijih, ki včasih prestopijo bregove "dopustnega"!! Ima pa MS izveserijski marketing oddelek, ki je ponavdi nekoliko naprej od Msjevih programerjev!

MS ni uspel slučajno!! Za njegovim uspehmo tiči veliko dela,znanja,rizika....
DRugače pa ni problem samo v MS-ju,ampak v skoraj celotni programerski industriji!! Še pri "Mongolskemu proizvajalcu orožja" dosežeš več kot pri programerski industriji!!! Zaradi napaka seveda!!!

Pa ne me narobe razumeti "Mongolski proizavjalec orožja" je samo prispodoba!!!
Eni mamo,druge pa baše, a ne?

Jeebs ::

Update je bil zunaj 30 dni pred uradnim izidom blasterja. Prakticno si si sam kriv.


Joj, pa ne mi takih gluposti pisat. A pol si je še milijone newbijev samih krivih al kaj? Pa o kakšni krivdi tle govoriš? Sploh pa žalostno, če se je res vedelo cel mesec prej, pa M$ ni nič naredil glede tega. Sicer pa me ne skrbi tolko zase, ampak sem pa marsikdaj pomagal newbijem, ko jim nič ni bilo jasno, ko jim je začelo ugašat.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

BendeR ::

Za to majo pa "newbiji" Automatic Update in FW enejblan. :P

Update je bil zunaj 30 dni pred uradnim izidom blasterja.


Sploh pa žalostno, če se je res vedelo cel mesec prej, pa M$ ni nič naredil glede tega.


Je kriva pozna ura ali je spustla tableta? Kaj pa bi po tvojem MS še lahko naredo? Vsakemu posebej prišel na dom inštalirat? >:D

Vlady ::

Ni treba vsakemu na dom hodit, če newbie ne zna popravit, naj pa na servis pelje in naj plača 5000SIT za delovno uro. Sicer je pa folk sam spuščal črva v svoj sistem...oz. je bil folk sam kriv, da so fasali črva. :\ Pa tudi neznanje krpanja OS-a se plača v gotovini...
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubuntu Karmic Koala - Release Party (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
918944 (6237) techfreak :)
»

Windows Monad shell - res podrobno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
557187 (5625) 64202
»

Prvi virusi za Windows Vista (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
538135 (6611) Vlady
»

rm -r v Windows? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
775709 (5709) MasterMind
»

DOS okno se takoj zapre v WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
81179 (1091) sloxl8

Več podobnih tem