» »

Reševanje trdega diska

Reševanje trdega diska

Mitch ::

Prijatelju se takoj ob zagonu izpiše, da ni priklopljenega trdega diska. Verjetno gre za težave z diskom, ker računalnika pred tem ni nič premikal ali odpiral. A slučajno kdo pozna kakšno firmo, ki se ukvarja z reševanjem podatkov?

Gwanaroth ::

Kotar.si

Restavriranje diskov Opravljamo tudi najzahtevnejše postopke reševanja podatkov, kar je lahko posledica fizične okvare trdega diska, ali posledica okužbe z virusom. Naši strokovanjaki se udeležujejo najrazličnejših šolanj in uporabljajo najsodobnejša orodja, tako za diagnostiko kot tudi samo reševanje podatkov.
Lights often keep secret hypnosis..

kompmoz ::

V podjetju Maitim Computers imajo najsodobnejsi laboratorij za resevanje podatkov z vseh spominskih enot. Iz lastnih izkusenj lahko povem da so zares odlicni in se ponasajo z zelo visokim procentom resenih podatkov saj jim diske nosijo tudi naj8-O vecje firme!!! So pa prvi v Sloveniji, ki so se s tem zaceli ukvarjati profesionalno in so edini z laboratorijem za resevanje najzahtevnejsih okvar...........imajo pa tudi ogromno najsodobnejse programske in strojne opreme za razne napake na firmwaru (restavriranje in prestavitev podrocja firmwarow na fizicno neposkodovab del diska), itd.......

OldSkul ::

Reklama?

Gwanaroth ::

Pomojem le opis sposobnega podjetja, komur je vredno zaupati...
Lights often keep secret hypnosis..

Slowenc ::

A pa ne bi mogoče najprej probal diska prižgat v kakem drugem računalniku?
Skiny gate.

Caligula ::

Pakistanski helikopter ali pa..

Priklopi disk na drugi racunalnik.
Pol pa program tipa Stellar matrix in probas kaj ti lahko resi.
Obicajno kar vse...

fenomen79 ::

je kdo poizkusil z ultimate boot programčki kdaj?

Jan987 ::

lej če v firmo, če pa nimaš pa ne ker je to ful drago

CaqKa ::

sem poznal tak problem ko se je računalnik kar z lepega spomnil da ne najde diska..
sem tuhtal ko tele pa mi ni blo jasno.. pol sem pa kišto ofnal pa preveril kabl.. kabl je bil vredu.. pol sem kabl vklopo pa izklopo pa je šlo spet vse normalno.. so se winsi zagnali pa vse..

zadeva se je zgodila še dvakrat.. takrat sem samo ofnal, ide kabl izklopo in vklopo, zašraufo comp pa je spet delalo.. zgleda neka anomalija na biosu ali pa plati..
nevem probat ni greh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

tecumseh ::

Kot pravi CaqKa, malo se poigrajta s kabli, morda celo odklopita kaksno CD / DVD enoto ali / in priklopita disk na kaksno drugo mesto... Kar takole brzkone disk ni umrl...

In se eno vprasanje... Omenjate servise za resevanje diskov, koliko pa taka storitev stane?

knesz ::

In se eno vprasanje... Omenjate servise za resevanje diskov, koliko pa taka storitev stane?


Odvisno od zahtevnosti reševanja podatkov, vem pa da se cene gibljejo tudi od 400k sit pa tja do 3 mio sit. (3 mio je bilo reševanje v Nemčiji). Bolj enostavni posegi se mi pa zdi so pa okoli 30k sit, je pa odvisno tudi od podjetja kjer ti to delajo.

lp

civic_ ::

brat je ima icybox na katterem je blo 100gb pomembnih stvari (delo) in v windowsih mu te particije sploh ni več zaznalo...nč. pol se spomnem na slax s njim lahko enostavno rešiš podatke. no ker je slax live smo na moj comp inštalirali slackware brez grafike in v MC lepo tisto prenesli na moj disk in rešli 100gb podatkov :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reševanje podatkoviz okvarjenega diska.....

Oddelek: Pomoč in nasveti
71528 (1310) johanblond
»

Reševanje podatkov fizično poškodovanega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
317280 (6478) MadMax
»

ohranitev disk (pokvarjena glava in vezje)

Oddelek: Strojna oprema
283546 (2831) Šimpanz
»

Reševanje podatkov z defektnih trdih diskov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
527438 (5894) kretnichar
»

Popravilo oziroma vsaj reševanje podatkov iz zjebanega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
103620 (3350) ant

Več podobnih tem