» »

Graficna

Graficna

tec ::

Imam namen kupit graficno za nekje do 20.000 sit. Katera je najboljsa izbira?
Imam se na razpolago Elsa TNT2 za 10.000 sit. Se to splaca ?
  • spremenilo: tec ()

ABX ::

Če hočeš ti prodam jaz GF1 za 20k.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Binji ::

TNT2? Ja.. ce bos igral najvec Commanderja Keena. Ok mal pretiravam ma vseen. Za 20k ti jst priporocam GF2 MX al pa skocis do Essedija pa kups se neki za 10k tko da ti vrnejo IVA nazaj.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Jebiveter ::

Glede TNT2 se ne strinjam! Osebno imam TNT2 od Leadteka in kartica dela zelo vredu! Lepo se jo da navit in tudi stabilnost ni problem! Glede preformans v igrah pa je tako, da sem primerjal nekatere V3 3000 in GF2MX200 v performansah tudi na boljsih racunalnikih od mojega in je na koncu bila moja karica zmagovalka! Mogoce le za nekaj FPSjev ampak le! Kako je pa z kvaliteto slike glede na druge karice pa ne vem. Samo en nasvet: Ce ze kupis graficno pod 20k in ti TNT2 (ultra) ne disi prevec probaj nekje staknit GF1 DDR. Ta karta poseka vse MXe na celi crti cetudi z manjso podporo novejsim graficnim foram v DX-u in OGLju!

BTW: This is just my opinion!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Matek ::

ATI RADEON VE 32MB SDR 20.468 Pri Mlacomu.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

o ::

kartica,ki se jo splaca kupiti do 20.000 sit je:
hercules 3d prophet 4000xt-kyro1 okrog 17.000 sit za taksen denar je to edina pametna izbira


abx:zakaj pa ze prodajs geforce1

ABX ::

Ker je kvaliteta 2D slike pri 1280x1024 ogabna. In ko spljuneš maljone za monitor ti takšne stvari grena malo na kurac.


Ah jebiga ko si med prvimi ko kupiš kartico pač ne veš kaj dobiš. Če ne drugo sem opozoril ostale. Sicer pa če imaš 17' ali manj te boli kurac.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

tec ::

Sem nabavil ELSA TNT2 32mb in dela kar solidno. Tudi navija se lepo, pa se poceni je bla.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Seznam starejsih grafičnih kartic - Katero izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
261564 (1096) CaqKa
»

Geforce 4

Oddelek: Zvok in slika
321943 (1229) Rippy
»

ANKETA

Oddelek: Strojna oprema
362220 (1874) XsenO
»

What kind of a grafična???

Oddelek: Zvok in slika
201094 (888) abcde7
»

2.vprašanji

Oddelek: Pomoč in nasveti
151031 (844) AvAkI

Več podobnih tem