» »

Katero slovensko kopališče je primerno za otroke tam 10-12let ? čimveč toboganov itd. ?

Katero slovensko kopališče je primerno za otroke tam 10-12let ? čimveč toboganov itd. ?

;-) ::

Katero slovensko kopališče je primerno za otroke od 10-12let, čimveč toboganov, pa tudi notranji bazeni me zanimajo, nujno rabim vedet do jutri.

Gladi ::

Pa a si prepričan da ni to že prestaro zate?:D

RockyS ::

Ptuj, terme 3000, podčetrtek, aqualand (it)...

;-) ::

Brata peljem. Ponavadi se hodima z punco kopat na ptuj ali malo nedeljo (kjer je zame perfektno-mir, poceni, čista voda, fajn prostor za čilat), na ptuju tega ni je direndaj, sedaj pa so kot šibice.

Terme 3000 pridejo v poštev to so itak moravkse ne ?

black ice ::

;-) je izjavil:


Terme 3000 pridejo v poštev to so itak moravkse ne ?

Ja, Moravske Toplice.

seu_ ::

Moravske pa Bioterme (Mala Nedelja)

MIHAc27 ::

Če ti ni predaleč so še Čatežke(kar nekaj toboganov) pa Atlantis v LJ.

6151 ::

Čatež je najboljše od notranjih
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

francek1 ::

Čatež in Moravske so umazani in zanemarjeni. Najčistejši je Podčetrtek.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

BlaY0 ::

OK, ni slovenski je pa dosti blizu slovenske meje... Terme Tuhelj.

;-) ::

smo v moravskh...zastarelo vse vkljucno z tobogani ki so brezvezni in drago na prvi pogled pol drazje od male nedelje kjer ni toboganov pa tudi svinjarije ne. Da bi se zmenil da lahko gres vsaj po kopalke v avto pa je problem

BlaY0 ::

Če ne rabš toboganov pejt v Vivat tam zraven. Men je kul.

RockyS ::

Seveda je pol dražje od male nedelje, kjer imaš 2x25m bazen, nekaj malih "masažnih" in 20m "počasno reko", ter 50% manj obiskovalcev.

Aja, pelji otroka v malo nedeljo, pa naj 2x skoči v bazen, takoj boš imel "bademajstra" pri sebi.

BlaY0 ::

V Vivatu imaš na ure, v 3000 pa Bio pa ne. Meni je 4 ure čez glavo... odplavaš par dolžin v olimpijskem bazenu, malo ležiš, odigraš kakšen beachvolley in greš. Cena 7€, s Spar kartico pol manj, če gresta dva.

HighBane ::

Pred par leti sem bil v Aqualuni( okolica term Olimia), pa so imeli kar veliko toboganov ... samo (morda je zdaj boljše) slabo porovnane dele tobogana, tako da smo imeli hrbte grdo poravsane. Samo je vse zunaj.

Tako za kdaj drugič.

;-) ::

RockyS je izjavil:

Seveda je pol dražje od male nedelje, kjer imaš 2x25m bazen, nekaj malih "masažnih" in 20m "počasno reko", ter 50% manj obiskovalcev.

Aja, pelji otroka v malo nedeljo, pa naj 2x skoči v bazen, takoj boš imel "bademajstra" pri sebi.

50% več gostov ni zame kak plus, prej minus, na oko pa bi rekel da so "mali moravci" bolj polni kot moravci a kljub vsemu je vzdušje bolj mirno, domače in voda niti malo ne smrdi po kloru in nafti ter greznici kot v moravcih.

BlaY0 je izjavil:

V Vivatu imaš na ure, v 3000 pa Bio pa ne. Meni je 4 ure čez glavo... odplavaš par dolžin v olimpijskem bazenu, malo ležiš, odigraš kakšen beachvolley in greš. Cena 7€, s Spar kartico pol manj, če gresta dva.

Cena kopanja in ura me načeloma ne zanimajo, če se da dobro preživet dan ni denar pomemben, ampak danes smo drago preživeli dan v greznici milo rečeno. Če pa kdo hodi v moravce oz. terme 3000 pa naj me prosim razveseli o plusih. Minuse komoto naštejem plusa pa niti enega.

-Vsrana voda
-smrad po nafti in gnojnici
-živžav, direndaj, tujci
-iz kopališča nemoreš noter in ven, kopalke sem pozabil doma in ni boga da prideš ven in noter, sem razložil zadevo, se skregal itd. ni šanse! Na koncu sem imel 15 min da pridem nazaj in sem kar v njihovi trafiki kupil kopalne hlače za 35€ - zgleda da bi me res ceneje prišlo da bi se peljal v maribor nazaj po druge in še karto kupil ;)
-tobogani nimajo nekega nadzora in ti tujci temni nevem al so brazilci al iz pušče kar letijo za tabo, kar ni prijetno če si odgovoren za manjše otroke
-reševalci iz vode so tudi čistilci, hišniki in redarji ob enem
in še in še.

BlaY0 ::

Naslednjič probaj Tuhelj tako kot sem že predlagal zgoraj. Novo, urejeno, čisto.

Če hočeš mir in ti ni panike dat 20€, se greš razvajat v Olimje v Orhidelijo. Samo pazi, da ne boš prišel tja takrat ko imajo Italjani kakšne praznike ;)

;-) ::

Orhidelijo sem gledal slike...to pa ja, naslednjič greva tja pa poročam.

Kaj pa je neko kopališče baje v Avstriji malo čez mejo, baje balzam za otroke in odrasle in smešne cene ob enem. Baje je tudi razporejeno po zelo veliki površini za razliko od naših arnic na 200m2

BlaY0 ::

Za Avstrijo ne vem, razen tega da znajo vsako malo večjo lužo bolš zrihtat kot Slovenci "naravne bisere". Za Orhidelijo pa (sem bil že večkrat) pejt jeseni ali spomladi. Lahko tudi pozimi. Poleti tam nimaš kaj iskat.

Janac ::

mas froce?

;-) ::

Če tak dobro bluzi babam ko na forumu jih ma :D

Janac ::

zatemislm

;-) ::

Jaz ? Nimam. Najprej štalca pol pa froci.

Mesar ::

če niso tvoji bo itak šoderjama dost...
Your turn to burn!

;-) ::

niso moji a šoder jama ni dost tam ni kaj spizdit

Mesar ::

seveda je, šoder jim nabaši v žepe al pa kopalke
Your turn to burn!

;-) ::

nemorš prodat

Mesar ::

šoder se ne prodaja/kupuje? glede na to, da sem z eno nogo skoraj v gradbeništvu si upam trditi drugače
Your turn to burn!

;-) ::

bolje se prodaja baker, mesing, nakit ;)

Mesar ::

verjetno ti je lažje s polno ritjo šodra okoli hodit ko pa stare babice ropat...
Your turn to burn!

;-) ::

šoder je težek

Mesar ::

ti že veš...
Your turn to burn!

;-) ::

kolk tehta šoder

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

Janac ::

najtezji je les idijoti

;-) ::

najtežji je mesar pa veš zakaj ?

Janac ::

;-) je izjavil:

kolk tehta ĹĄoder

33986753212222

;-) ::

Janac je izjavil:

;-) je izjavil:

kolk tehta ĹĄoder

33986753212222

a tuk ?

samo hahahah šut je težji je
33986753212223

Mesar ::

razloži
Your turn to burn!

Skyman ::

;-) je izjavil:

najtežji je mesar pa veš zakaj ?

povej poj grem pa spat :P

;-) ::

Nebom ker je težji in to mi je stric povedal samo je že umrl tak da nevem razlege

Mesar ::

zračunaj
Your turn to burn!

Janac ::

zdele k bo konc monka grem spat

Mesar ::

TV dan danes gledajo še samo penzionisti...
Your turn to burn!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere terme, kjer je cim manj otrok

Oddelek: Loža
216058 (5589) nejcek74
»

bazen ljubljana kopanje

Oddelek: Šport
102615 (1828) [D]emon
»

Kam v Sloveniji povabiti drago?

Oddelek: Loža
152492 (2100) nejcek74
»

Bazeni s hladno vodo

Oddelek: Loža
61284 (1087) UNIVERZUM
»

Savna

Oddelek: Loža
4021694 (19889) Vesoljc

Več podobnih tem