» »

Se ne zbudi...

Se ne zbudi...

stefan ::

Zanima me če se mi splača ubadat s peltierji in ostalo navlako, če se moj celeronček 433 ni niti zbudu pr 650 (2.3V). A je zanj še kakšna možnost?
štefuc

Belac ::

Možnost je, ne pa velika ampak zlo majhna!0:)
Če se ti je lepo ukvarjat z vrtanjem in podobno si naredi eno fanj ohišje pa vržeš gor ene par ventov pa mogoče tudi kakšnega orba na proc-seveda potem ne bo prišu do 650-nikakor ne bo pa kej manj.Probi če te je volja.:8)

stefan ::

Na 540 laufa kot urca ...pr 2.15V .... na 650 se pa pr 2.3V noče zbudt... pa tud 2.4V sm že probu...
No, tko je: 2.15V sm na MB nastavu (na plat mam po procentih) več pa na MB ne morem nastavt (Shuttle AV61 - Via Appolo pro 133). Pol sm pa na slotketu naprej nastavlu, kjer ma pa seveda normalno po 0,1V ... Pa sm eno tako teorijo ustvaru, da mogoče na slotketu nastavitev sploh ne prime. Lahko glih zato k ma že plata en svoj sistem nastavlanja voltaže ... al sm pa čist mim ustrelu
štefuc

Belac ::

ma kakšne biose pa maš mogoče pa je prav to ki te zaj.če maš stare ,voltaže težje spreminjaš,z novimi pa lahko lepo in skori preprosto.

--Switch-- ::

Peltierje se splaca dat ce mas vodno,kr ga zracno ne mores tolko hladit in lahko dosezes nasprotno da ti bo zacelo procesor gret!
Strinjam se z belacom prevrtaj ohisje pa g-orba in probaj z originalnim hladilnikom ne bos prisu dalec!

Belac ::

BRAVO STARI!

Shadowman-x ::

Pozabi na peltier elemente pri tem procesorju, saj potrebuješ hladilnik tipa Alpha (38$) ali FDP-32 (20$), tako da ti stroški znesejo več kot kakšen C-II 600/900 z golden orbom.

Shadowman-x ::

Pozabi na peltier elemente pri tem procesorju, saj potrebuješ hladilnik tipa Alpha (38$) ali FDP-32 (20$), napajalnik najmanj 250W (5k SIT) tako da ti stroški znesejo več kot kakšen C-II 600/900 z golden orbom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbl navit proc. na forumu (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
544730 (3699) SkIDiver
»

OC celeronov II

Oddelek: Navijanje
261819 (1368) V-i-p
»

naj.. naj.. OC procesor

Oddelek: Navijanje
331623 (1162) Jst
»

BE6-2 laze?

Oddelek: Navijanje
151430 (1295) Belac
»

Peltierji - Katerga?

Oddelek: Navijanje
181919 (1696) Shadowman-x

Več podobnih tem