» »

Kateri notesnik?

Kateri notesnik?

Sheky ::

Zdravo! Imam namen kupiti notesnik pa nevem kakšnega naj si izberem. Potreboval ga bom za fax(Fakulteta za račulništvo in informatiko).

Hvala

Dekinio ::

Koliko si pripravljen odšteti?

Sheky ::

Ni važno kolk dnarja. Kateri je najbolsi za to za kar ga bom jst uporabljal.

nurmaln ::

In zakaj ga boš uporabljal??? Pa prosim ne odgovori "ZA FAX":\ :D

Sheky ::

Razni programi (za šolo), mogoče pa tudi igre

mtosev ::

Poglej www.so-doo.si. Poceni prenosniki.

Presario nx9105
AMD XP2800+ (1.6Ghz), 256MB DDram, 30GB hdd, 15.1" XGA LCD, COMBO, NVIDIA GeForce4 420Go 32MB, modem, mrežna, Tv Out, USB, PCMCIA, Win XP Home

165.000
1 leto garancije
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

nurmaln ::

Na tem računalniku boš igral igre - NE. Tudi avtonomija je bolj slaba.

če iščeš kaj za igre in dobro avtomijo razmišljaj o Centrino tehnologiji in zmogljivi grafični kartici

pomoje (in po mnenju kar nekaj drugih uporabnikov tega foruma) je trenutno najboljši nakup
tole

billy ::

Če imaš v mislih samo delo na faxu, torej za urejanje zapiskov, delanje vaj pri programiranju ali kaj podobnega potem vzami res najcene kar dobiš. Če je denar vprašanje. Vsak laptop bo zadostoval tvojim potreba.

Če želiš kupiti nekaj kar še bo dolgo držala baterija potem išči intelove mobilne procesorja (kakšnih 10 tisoč so dražji celeroni in 30 tisoč penitumu od zgoraj omenjene "najcenejše" variante).

Če pa želiš nekaj, kjer še boš lahko igral igre pa imej v mislih vsaj 250 čukov.

Kaj preferiraš?

playboy ::

Bolje pet do dvanajstih kot nobene po eni...

flipflop ::

Samo na tem bodo igre bolj slabo tekle.

Če ti ni tako važen denar, potem si kupi kaj takega: KLIK

Je pa v Nemčiji, tako da moraš naročiti po pošti, ampak cena je še vseeno ugodna. Plus to, da boš dobil dve leti garancije. Boš pa lahko igral vse špile kar boš hotel, pa če tako pogledaš niti ni toliko drag.

Sicer pa tudi jaz kupujem notebooka, ampak ne mislim dati veliko denarja. Me pa zanima, kako se kaj obnesejo Semproni v notebookih? Kako dolgo zdrži baterija?

Recimo nekaj takega: KLIK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

nurmaln ::

amm acer prenosniki ki so kupljeni v tujini pri nas nimajo garancije - preverjeno

flipflop ::

Zakaj ne bi veljala? Tam spodaj piše, da je garancije dve leti, od tega eno leto mednarodne garancije. Torej mora pooblaščeni serviser pri nas to v prvem letu popravljati, potem ga bom pač poslal v Nemčijo na popravilo če bo slučajno treba.

nurmaln ::

Zraven prenosnika si dobil en passport - poglej ga. Mednarodna garancija ti velja v vseh mednarodno pooblaščenih servisih po svetu. V veliki večini držav imajo mednarodno pooblaščen servis v Sloveniji pa takega servisa ni. Kar pomeni da če kupiš prenosnik pri nas ga boš lahko prvo leto popravljal v praktično vseh državah, če pa ga kupiš zunaj pa ga tudi lahko popravljaš v praktično vseh državah ampak v sloveniji pa ne.

flipflop ::

Potem ga bom pač moral pošiljati v Nemčijo, ali pa ga bom peljal v Avstrijo če tam velja. Drugače ga pa še nisem kupil, tako da tudi tega passporta ne morem pogledati.

Saj bi ga kupil v Sloveniji, ampak so cene previsoke. Edino predstavitveni modeli so po normalnih cenah, ti imajo pa samo pol leta garancije, pa bog ve v kakšnem stanju je baterija.:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

Sheky ::

Ok kupil sm notesnik v Avstriji. Zdej pa mam dva problema na tipkovnici ni č, ž, š-ja in windowsi so v nemščini (Home edition).
A je možno dobiti nalepke za tipkovnico ali moram kupiti novo tipkovnico in ali rabim za windowse home edition drugačen language pack kot za profesional?

Hvala

flipflop ::

Kupi nalepke, za home edtition pa language packa ni.

Sheky ::

A potem uporabim laguage pack za windows Xp profesional edition? A bo delal?

flipflop ::

Ne bo delal, če boš imel te windows gor naložene, boš imel nemško verzijo. Mogoče bi ti na kakem servisu to zamenjali za angleško, ampak dvomim. S kakšnimi vezami mogoče.

Sheky ::

Aha, Ok. Kje pa bi se nalepke dobile?

Zheegec ::

Povsod. BOF recimo, lahko jih 10 vzameš :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

nurmaln ::

@flipflop
LIP za XP Home obstaja

Sheky ::

Ga maš ti?

nurmaln ::

aha

flipflop ::

Kje obstaja? Daj link, ni treba do downloada, lahko je samo opis ali nekaj takega.

Sheky ::

Si mi pripravljen nardit kopijo?

nurmaln ::

pošlji mi zs z naslovom

Sheky ::

Sem ti poslal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik Fujitsu Siemens

Oddelek: Kaj kupiti
122847 (1748) hyunday
»

Trgovina Esvet.com

Oddelek: Kaj kupiti
172927 (1866) okfec
»

Še vaš nasvet o dotičnem prenosniku prosim!

Oddelek: Kaj kupiti
323065 (2339) swen
»

Kupujem prenosnik cca. 400kSIt (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1018404 (6361) nurmaln
»

Prenosnik Toshiba Satellite M30X-165

Oddelek: Kaj kupiti
152078 (1911) OwcA

Več podobnih tem