» »

Še vaš nasvet o dotičnem prenosniku prosim!

Še vaš nasvet o dotičnem prenosniku prosim!

V-i-p ::

Lp! Ehhh, rahlo sem v zagati ;). Enkrat sem enemu kolegu svetoval določen prenosnik, ga je kupil, pa ni bil ravno zadovoljen z njim. Sedaj me je prosil še en kolega, tu se ne bi rad opekel, da mu slabo svetujem, zato vprašam še vas. Torej, gotovine ima točno 300 tisočakov in za prenosnik ne da niti tolarja več. Jaz sem malo preiskal in glede na to, da hoče imeti prenosnik z wide screen zaslonom, tehnologijo centrino, solidno grafično, velik disk, ter vgrajen WiFi in bluetooth ob tem pa ne da več kot 300 tisoč, mu bom svetoval tega!. Za tak denar in z takšnimi željami kot jih ima on, boljšega enostavno ni (ali pa ga nisem našel), zato menim, da za ta denar nikakor ne bo zgrešil. Vaše mnenje? Hvala!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Paramedic ::

No, razen tega da je TroNote, je videt v redu, ampak če lahko žrtvuje widescreen je tale boljši z 80GB diska, mal višjo resolucijo, boljšo grafično (PCIe, DX9), dual layer dvd, cenejši je in procesor ima 1,86 GHz. Na račun widescreena.
End transmission.

flipflop ::

IBM T42 ali T43.

Ali pa kaj takega: klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

Gwanaroth ::

Če mu boš svetoval kateregakoli Tro[solo]Note, se boš spet opekel.
Lights often keep secret hypnosis..

V-i-p ::

Paramedic: hvala, mislim, oz. sem videl da je "tvoja" izbira res boljša, kot ta, ki bi mu jo svetoval jaz. flipflop, denarja ima 300k, ampak ga hoče kupit pri nas, jebat ga. Gwanaroth, se zavedam, da ti noname prenosniki niso tako kvalitetni, kot je prenosnik ki ima "ime", ampak če mu svetujem kakšno bolj priznano firmo, bo za ta denar dobil kvečjemu mašino z 40 giga diskom in 64mb integrirano shared grafiko, sem pa spet v riti... :] Enostavno pri nas za ta denar ne najdem bolj pametnega laptopa... Kolikor sem sedaj zaradi tega frenda prečekiral modele, imam občutek da res drži tisto, noname prenosnik, boljša konfiguracija, priznana firma, slaba konfiguracija... :(
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Bevcan ::

Definitivno tole če še ni prepozno
Govoril sem.

flipflop ::

Boljše tale Acer kot tisti tronote, IMHO.

Zheegec ::

Ma ne Tronote kupovati no, ja0!!

Acerja bi tudi jaz predlagal za ta denar, itaq je ohišje in monitor pa seveda garancija dosti boljše kot pri Tronote/Solonote al kaj so že. To je ročno sestavljeno kle v Sloveniji in res ni OK.
In ne, še ni prepozno - so še zadnje zaloge v BOF Lj - mogoče pa še novi pridejo?!

ter vgrajen WiFi in bluetooth ob tem pa ne da več kot 300 tisoč, mu bom svetoval

No ja, edino bluetooth nima - saj ima 3 USB 2.0 slote, pa se USB adapterček nabavi pa je. Kolikorat pa sploh Bluetooth uporabiš? V povprečju ne velikokrat. Še vedno bolje to kot Tronote.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

billy ::

V eni drugi temi o prenosnikih je uporabnik komentiral, da mu je tronote boljši. Ima baje bolj trdno ohišje, Acer pa mu je deloval kot sama plastika. Kako tako različni komentarji?

A je Acer zato boljši ker je ročno narejen v tujini, ker dvomim, da imajo tako natančen načrt sestave kot recimo IBM...

solonote je pa spet ena druga znamka ;)

V-i-p ::

Jah, nič hvala vsem za nasvete, jaz sem se odločil in mu svetoval ta prenosnik!. Če sem ga pa pihnil, pa jebat ga. Odločil se bo pa itak sam, sem mu povedal, da je odločitev njegova kaj bo kupil...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Paramedic ::

Zgleda popoln! Za 310 kSIT sploh nisem vedel, da že vse to dobiš. Čudno, da še tunerja nima :)
End transmission.

Bevcan ::

Očitno si zaljubljen v comshop
Govoril sem.

MEDENA ::

Kva ste eni zoprni...Tronote so čisto dobri pa mir...

tega ti jaz priporočam

M85 CXD

Zheegec ::

Kva ste eni zoprni...Tronote so čisto dobri pa mir...

8-O
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

nurmaln ::

tronote is great...

nurmaln ::

....for me to poop on:D


sorry za flame (sej vem da ni letom primerno ampak...)

swen ::

A ma mogoče kdo tut praktične izkušnje s tem ACER-jem (1692 WLMI), ker sem tik pred tem da ga nabavim pa me zanimajo dejanske izkušnje?

lp

Zheegec ::

Malo mehka tipkovnica, pa seveda monitor ima odsev (stranski produkt X-black) - če ti luč ne sveti direkt noter je čisto OK. Ima pa zato lepše bave. Če ga imaš brez baterije (ni ravno priporočljivo) je rahlo nestabilen, ker je ena nogica gor.
Price/performance je to še vedno best-buy v Sloveniji, rekel bi da ravno nič ni narobe z njim, za to ceno je super.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

swen ::

Aj šit. Dons sem bil v bofu: zmanjkal in NE dobijo novih :( Vprašal sem na Avtero, ki je bla uvoznik teh Acerjev pa je isti model zdaj 50 jurju dražji.

Ma kdo kako informacijo, če se da zadevo še kje dobit?

lp

Zheegec ::

Saj bo že nova akcija z Acerjem, s Turion64 procesorjem, ostala konfiguracija podobna.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

swen ::

A mogoče veš kdaj približno, ker ga nujno rabim (zagovor diplomske)?
Sem že mislu kr Toshibo nabavt, s podobno konfiguracijo sam manjši disk pa navaden zaslon.

kody ::

tronote dobri prenosnik?


ce ne bi videl proizdnje bi mogoce se verjel....

nurmaln ::

@swen

konc tedna baje

mirkopirko ::

Poglej tega ASUS. Jaz ga jutri dobim. V kopru in mb ga imajo še.
lp

swen ::

Kako se vam pa kej tole zdi:

Toshiba prenosnik Satellite L10-194,
Koda: PSL10E-02100U-G3
Intel Centrino procesor 735, 1.7 GHz,
512 MB ( do 1024 MB) DDR RAM, 1 slot prost ,
60 GB, S.M.A.R.T. trdi disk,
Super Multi drive enota: CD-RW/DVD+-RW/DVD-RAM,
15'' zaslon, XGA TFT barvni, 1024x768, max.zun. loč.1920x1440,
Intel RG855GME, 16-64 MB DDR-RAM, 4x AGP,
Vmesniki: zunanji monitor, zunanji mikrofon in slušalke, 1x PC Card II, 3x USB 2.0, modem V.92 (56K/14.4K), LAN 10/100, Wireless 802.11g,
16- bitni stereo zvočni sistem BESS s SRS TruSurround, stereo zvočnika
Windows XP Home ang.,
MS Office OneNote 2003, ConfigFree, Connectivity Doctor, Sonic RecordNow, NIS 2004 (90dni),…
SLO tipkovnica, sledilna ploščica, Litij-ion, avtonomija do 5:12 h, dimenzije 332x270x28/36 mm, teža 2.67kg,
Mednarodna garancija: 12 mesecev

cena 313.920,00

Ledenko@64 ::

swen:

glede na prejšnje ponudbe je ta model precej slabši!

-slaba ločljivost zaslona in izredno slaba grafična kartica
.::..::.@Mac.::..::.

MaCoFaCo ::

Včeraj sem bil v BigBangu v Kopru, pa so mel še vedno tistga Acerja 1692 WLMI.

ChiefThunder ::

danes v big bang katalogu je HP nx6152 py419ea za 250k.

je to vredno kaj? klik!

ali rajši počakam na akcijo za acerja?

lp
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

rokleb ::

Ja tudi jaz sem se ogreval za tega pa vidim da je šla cena za 10k gor;(( ;((
Kdaj bo v akciji acer
lp

Zheegec ::

Dober ja, zato se je pa podražil :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

swen ::

Sem poklical v Koper in dobil še zadnjega Acerja 1692 (za ceno 300 jurju) :D :D Hvala MaCoFaCo!!
Zdej samo še čakam, da zadevo pošjlejo v LJ, ker se mi ne da v Koper vozit.

lp

kody ::

v avstriji dobs boljse nx6125 za 1060€

swen ::

Jah to vem ja, sam sem zaradi določenih razlogov bil primoran nabavt v SLO.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomoč pri nakupu prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
182221 (1812) Jackass
»

prenosnik do 280k (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
956573 (5280) gamaman22
»

Kateri prenosnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
705640 (4594) kingkong
»

Prestigio prenosnik...

Oddelek: Kaj kupiti
6880 (785) SONiK
»

Namizni prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
181198 (880) OldSkul

Več podobnih tem