» »

truncating badly linked

truncating badly linked

.:noir:. ::

Po enoletni uporabi diska, so se mi zacele pojavlati tezave. Windowsi XP so mi zaceli javlati, da so nekatere sistemske datoteke corruptane. Ni se dalo nic pomagati. Tako sem foramtiral sistem, na novo instaliral windowse in ponovno ista napaka. Nic ni delovalo, kar sem instaliral je javlalo same errorje...sistem je bil sveze nalozen.

Pri vsem tem pa sem opazil en znacilen error...vedno ko sem po teh errorjih restartal racunalnik, se mi je ob ponovnem zagonu zagnal CHKDSK. Ta je venomer javlal sledece napake:

Truncating badly linked attribute records
from file record segment 693.
Truncating badly linked attribute records
from file record segment 22899.
Truncating badly linked attribute records
from file record segment 39347.
......
......

Kaj je vzrok te napake? Poskusil sem ze povsod na netu...najdu nism nc (iskanje mi gre zgleda slabo od rok)
Mislil sem da je bil kaksen virus..toda po formatiranju celotnega diska..so se tezave ponovno pojavile.

Naslednja stvar, ki jo naredim...je nakup novega diska. Sprva je blo vse kul...dokler nism zacel ponovno instalirat novo programsko opremo...in spet podobna tezava. CHKDSK je ponovno javu podobno napako, le na drugem segmentu. Toda sedaj je bla napaka samo na enem segmentu, z razliko od prej, ko ni bilo videti konca (bad sektorjov).

Tnx...in lp.
  • spremenil: .:noir:. ()

Myth ::

Hmmm... nekompatibilen hardware? :\ Napiši konfiguracijo sistema.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težava z računalnikom (počasno delovanje, brenči...)

Oddelek: Strojna oprema
161806 (1460) legendary
»

Problemi z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
7575 (533) TehDucky
»

Nedokončan zapis indeksa particije. HELP!

Oddelek: Pomoč in nasveti
8885 (783) Alex-
»

MS Access - help me

Oddelek: Programiranje
101464 (1378) buhica1
»

Par problemov z XPji

Oddelek: Operacijski sistemi
342586 (1832) Mercier

Več podobnih tem