» »

Free online igre

Free online igre

ill_nino ::

Se oproščam če je taka tema že odprta (uporabil sem iskanje in nisem našel.)

Torej zanima me s katerimi free multiplayer špili imate dobre izkušnje, kaj se splača probati.
Are you crazy?
Yes sir!

Kekec ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

nurmaln ::

mogoče če bi popravil link

Kaj pa za linux?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurmaln ()

Zajeban ::

kakšna zvrst te pa zanima?
če ti ležijo streljačine, ki so realiatične potem si lahko downloadaš America`s Army na http://www.americasarmy.com/.
druga možnost pa je ET, ki si ga lahko downloadaš na http://enemy-territory.4players.de:1041...

lep pozdrav

mojsterleo ::

Če te zanimajo MMORPG probaj Anarchy Online. Zaenkrat zastonj igranje do 1/2006 (mogoče bojo še kaj podaljšali).

Drugače pa poskusi Battlefield 2 Demo (najnovejša večigralska nažigačina). Špil je simulacija bojišča prihodnosti in je super zabaven. Ogromno igralcev naenkrat na karti, več vrst pehote, kup vozil ter letečih enot. Kljub temu da je demo ga trenutno ga igra kar dosti folka samo rabiš dobro linijo ter močan PC.

R33D3M33R ::

Mogoče bi preizkusil prvoosebno streljačino Cube.

Zanima me če je kdo že igral igro Dyadin preko interneta?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

CWIZO ::

BZflag (open source), tankec si, noro nalezljivo, sam dober server moras najdt k ma dobre nastavitve.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Kekec ::

bzfla je kul sam skoda ker folk goljufa!

apollo007 ::

al sem kej spregledu sam anarchy je sam en teden free trial pol naprej pa pise da mors kupt, lahko poves kok nardis da je free ker v enem tednu se komaj uzivis

prevec zelene cocte;)
... in še vseeno se vrti ...

mojsterleo ::

@apollo007 Daj prvo malo preberi kaj piše na strani da ne boš neumne komentarje talal tule naokrog. Anarchy online brez expansion packov je za uporabnike zastonj do 1/2006.

Citat:
"*You can play free of charge until January 15th 2006. Should Funcom deem that a too high-increase in server load or other unforeseen events will lessen the experience for existing players the offer will be terminated at our discretion. The free version does not include access to any of the three expansion packs. Should you wish to upgrade to any of the expansion packs monthly subscription and client fees will be added."

Vse kar rabiš je registracija accounta (na isti strani) in dolpoteg AO clienta kar storiš tule. Zasede okrog 800MB.

ill_nino ::

Zanima me (predvsem) kaj bolj fantazijskega "ala diablo" in podobno, da se malo odklopim... Tale prva - KalOnline zgleda zanimiva bom probal jutri.
Are you crazy?
Yes sir!

apollo007 ::

se opravicujem
... in še vseeno se vrti ...

Tilen ::

Rockstar's

Danes smo se po dolgem casu odlocl mal GTA2 dljat. Ce bos za kak online game se lahk dogovorimo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Mr_Globus ::

triple cross ::

Kakšne dve fantazijske, boš našel tukaj

Edit:
Pozabil sem na biljard - Carom 3D. Vem, da igra ni fantazijska, ampak se jo splača vsaj probati, čeprav dvomim, da bo ostalo samo pri probavanju. Igra je namreč preklemano dobra, posledica je pa znana- neprestano igranje. Kot pri večini online igrah, je tudi pri tej potrbno odpreti brezplačen račun. Še povezava

Spomnil sem se še ene fantazijske, Priston Tale
Še en tank Suave 1.2
No pa še ena fantazijska, ki se igra na netu Sherwood

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mythos

Oddelek: Igre
422519 (1653) Meizu
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333145 (2203) jlpktnst
»

mmoprg

Oddelek: Igre
141201 (923) dolenc
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511603 (8394) BigFoot
»

Anarchy Online

Oddelek: Igre
16915 (769) luni

Več podobnih tem