» »

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (II)

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (II)

Slo-Tech - Po enem tednu zbiranja prijav je prireditev 75 % zasedena. Skoraj končni časovni razpored je znan (še vedno so možni manjši popravki). Zaradi premajhnega števila prijavljenih klanov tekmovanja iz COD S&D ne bo (vsaj ne za nagrade). Vsa ostala na strani našteta tekmovanja zagotovo bodo.

Vse, ki s prijavami čakate do zadnjega trenutka, bi radi opozorili, da bomo v primeru napolnitve prireditvenega prostora s prijavami verjetno zagotovili še nekaj (deset) mest. V primeru, da bo do napolnitve prišlo zadnji teden pred prireditvijo, takšne spremembe niso možne.

Če imate kakršnokoli željo po prihodu na prireditev, se prosim prijavite (glede na trenutno stanje prijav je možnost, da bomo kogarkoli spustili na prireditev brez prijave ... minorna). Če ste se že prijavili, pa iz kakršnegakoli razloga na prireditev ne morete, se prosim odjavite in tako sprostite mesto za nekoga, ki bi verjetno želel priti.

Prijava!

26 komentarjev

DaviX ::

hmmm....no mene še zanima če lahko avto tam pustim do konca.....pa če je možno sprehajanje vn pa notri po želji (ker je ob istem času tudi koprska največja letna prireditev - Rumena noč, in bi tam bil zvečer)

Primoz ::

Možno je sprehajanje ven pa notri, dokler ... ne vlačiš s sabo kakšnih komponent. Ko odneseš računalnik, ne moreš več notr.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

d20 ::

BEDA! niti enega samcatega HW/modding predavanja in/ali dodogodka. kje s odobri stari cajti ...
http://www.worldjumpday.org

CCfly ::

Že tisoč in prvič vam povem, da si je treba dobre stare čase pričarati ne javkati o njih. Naredi predavanje.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Primoz ::

Hmmm ... jaz že dolgo nisem videl kakšnega res dobrega moda kište. Če se kdo pojavi s čim res izvirnim bo seveda dobil nagrado in termin za predstavitev izdelka (in postopka izdelave). Morda se bo v program ponovno dodala še delavnica za poslikavo ohiših (še ni potrjeno).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Pyr0Beast ::

No, glih jst sem se dons neki spravu delat :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Pyr0Beast ::

Bi se kr javu za tisto Anti-Virus, ADWare ... šok sobo .:D

Zgodovina sprememb…

frenk ::

jest moje kište nism nč preveč modal, ker je že tko tolk lepa da lepša ne bore bit:D

rumena noč pravte?...to bo treba pogledat :)

Jaka83 ::

No, če res ne bo česa izvirnega sem jaz zadnji teden nekaj oblal. Če vam bo všeč, me lahko vprežete za predstavitev. Slike izdelovanja imam, samo ni še čisto končano. Do NESTa pa verjetno bom skončal zadevšno.

Se vidimo dol...

christooss ::

>>> Možno je sprehajanje ven pa notri, dokler ... ne vlačiš s sabo kakšnih komponent. Ko odneseš računalnik, ne moreš več notr.

A tud če ne odneseš svojga >:D
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Road Runner ::

s tujim te itak ne spustijo ven ;)

asd ::

Kje je ut2004? Zakaj cs 1? In to še dm? To je brezveznost pucanja v nulo (0). Brez znanja in vsesploh ---> brezveze. Ut2004 ima duele (1vs1), lahko tudi dm, in naj mi kdo reče, da ni interesiranih za ut2004, je tako rekoč "idiot". Interesiranih je vsaj že 20 mojih frendov, kaj šele tuki ostali na forumu in po sloveniji.

Kje se pogledajo prijave? Da vidim imena ipd.

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

Matek ::

asd, umiri se, prosim. Če tebi določena igra ne odgovarja in ti je druga bolj všeč, je to OK. Ni pa treba postati zaradi tega agresiven. Kolikor jaz vem je stari Counter-Strike še vedno najbolj igrana igra na svetu.

Izvoli statistiko.

Zdaj, če je tvoj okus drugačen od okusa večine, ga nimaš pravice vsiljevati drugim. Mi moramo na NESTu zadovoljiti želje večine. Sicer pa, imeli bomo postavljene tudi UT2004 strežnike, in če bo dovolj zainteresiranih, lahko pocukate koga za rokav, pa bomo izpeljali kak mini turnirček.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

widek ::

Tekmovanje CS (deathmatch)

Heh, deathmatch ni popularen. Ne vem ce bo kdo hotel sploh to igrati.

+ ne vem zakaj ste naredili tekmovanje samo v cssu, ce sami veste, da se 1.6 bolj igra kot pa Source ?

:/
ˇZivljenje NI potica!

Dami ::

Ne vem zakaj morajo sploh biti kaki turnirji pa nagrade. Res da za razliko do kakih LL na nestu zmagovalci dejansko dobijo nagrado. Js grem dol zarad druženja in lanpartya, ne pa zarad tekmovanja (cs(s) sux uber alles:D ), še manj pa zarad nagrad.
Fajn da bo sam CS tekmovanje, tak bo vsaj več ostalih ki bi radi igrali kaj druga (in ne kot turnir).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

jRk0 ::

2on2 v cs 1.6 nujno mora bit. dosti rajsi kot pa DM. za 5on5 pa itak en bo ljudi=)
You fuck up once, you loose two teeth.

widek ::

2on2 v cs 1.6 nujno mora bit.

Tocno tako. 2on2 tekmovanje. Toliko, da bo malo tekmovalnega duha ...
ˇZivljenje NI potica!

asd ::

jah...madmanmato...brezveze je govoriti o popuilarnosti igre PO SVETU...tuki se gre za manjšino, SLOVENIJO, predvsem obalno področje...fajn bi blo če bi uvrstili kaki turnir v ut2004, kot sem ti že omenil, veliko folka bi prišlo igrat...vsaj 20 na moji strani frendov/gralcel...pol sm šel obiskat več forumov, kot je joker.si, pcformatslo, mojportal...in je bilo veliko želj glede ut2004.

BTW, pa zakaj misliš da je največ igralcev v igri half-life 1 ? in ne 2 oz. css? preprosto povedano zato, ker half-life 1 zahteva le pentium 1 za igranje...zato si lahko večina po svetu privošči igranja tovrstne igre tudi s pc, ki so stari več kot 7 let ... preprosto povedano...ut2004 zahteva dober hardware (boljši od css, JA), zato je tudi manjši odstotek igranja ...Po sloveniji, je dokaj razširjena igra ut2004. Tako na kratko. Podatke o odstotkih igranja pa sm pobral iz več forumov in želj.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: asd ()

mir_ror ::

Ednina igrica ki je res realna...pa jo vržete vn z nagradami...


Call of Duty rula!!! >:D >:D >:D >:D

...primož na NESTU bo kod lani..najprej ni blo nič za cod nakoncu pa jih je blo še veliko! tako da prosim aj gigabyte pusti nagrado tudi za COD S&D 1VS1 !!!!

LP,

matej
IntelQuad9450 3,6Ghz-AsusRampageFormula-nVidia285GTX-8GbGOCZ1066mhz-WDraptor

mir_ror ::

MadManMato


...lahko gledat te rezultate..če bi na predstavitvi 1000 ljudem pokazali obe igri bi videl da se jih bi 70% odločla sigurno za Call of Duty!


Counter Strike sux...niti malo realna...
IntelQuad9450 3,6Ghz-AsusRampageFormula-nVidia285GTX-8GbGOCZ1066mhz-WDraptor

asd ::

cod 1v1? misliš ti resno?

Primoz ::

miror ... COD tekmovanje je (samo brez klanov).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

asd ::

po mojem bi blo realno tekmovanje takole: ut2004 (1vs1), COD (5v5, ali 3v3, ali kakor želite, samo da je COD), lahko pa še CS:S.

LP

mir_ror ::

aja že ki sem iz kopra...tukaj link:
Rumenanoč

...žal prireditev že 4tič organizirajo ljubljančani...in tk pametni kot so so letos prvič za glavni koncert dali ustopnino. škrti ni kaj!

...pred leti je blo preko 20 placov različne muzike zaston.
IntelQuad9450 3,6Ghz-AsusRampageFormula-nVidia285GTX-8GbGOCZ1066mhz-WDraptor

mir_ror ::

ok...se bomo že tam menli in boste use razložili kod lani;)

hvala;)
IntelQuad9450 3,6Ghz-AsusRampageFormula-nVidia285GTX-8GbGOCZ1066mhz-WDraptor

Primoz ::

asd ... glede na to da smo lani komaj našli dovolj ljudi za UT tekmovanje ... se nam je zdelo letos brezveze. Če se vas najde dovolj, lahko organiziramo tudi UT ... samo bodo nagrade bolj boge (kakšna grafa, ohišje ... kakšen špil). Ampak vas mora biti dovolj. V bistvu ... če se vas prijavi 24 za katerokoli igro ... bomo organizirali tekmovanje.

Dodatek: 24 je za single player. 8 klanov je za klanovske razpaljotke.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaška veselica (potrebna dovoljenja)

Oddelek: Loža
235475 (4814) Phantomeye
»

World Cyber Games v Sloveniji

Oddelek: Igre
233005 (2068) gruntfürmich
»

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (III)

Oddelek: Novice / NEST
92495 (2094) Alpheus
»

Obvestilo v zvezi z NEST.2005

Oddelek: Novice / NEST
474014 (2858) vrtnyka
»

Lanparty Bohinj 2001

Oddelek: Igre
251264 (999) snow

Več podobnih tem