» »

Kateri prenosnik?

Kateri prenosnik?

Temo vidijo: vsi
««
151 / 661
»»

Neanderthal ::

Kupim raje 1 ALI 2 ?

1. Lenovo 3000 N500
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

2. HP 6735s
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

Hvala

mtosev ::

Lenovo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

gwertix ::

Izmed teh dveh - HP, sicer pa tudi Lenovo nima slabih prenosnikov

gwertix ::

Sicer pa še eno vprašanje znotraj teme ... Katero znamko prenosnika bi najbolj priporočali (vključite svoje mnenje in mnenje prijateljev, znancev ...)
(=čimboljše razmerje cena/kvaliteta)
Hvala!

mtosev ::

Dell

zakaj?

ker je kvalitetno narejen, ni predrag in tudi hiter je.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

izzy12 ::

Sicer pa še eno vprašanje znotraj teme ... Katero znamko prenosnika bi najbolj priporočali (vključite svoje mnenje in mnenje prijateljev, znancev ...)
(=čimboljše razmerje cena/kvaliteta)
Hvala!


Zakaj nebi pobrskal po tej temi nazaj, je že vse napisano.

musicfreak ::

durrenmatt ::

izgleda dober nakup, samo zakaj imam jaz občutek, da je na sliki model z 15,4 zaslonom (tipkovnica)?

vir ::

No dejte fantje pokomentirajte mu ta prenosnik...na tem linku se bolje vidijo specifikacije in še kak pljunek cenejši je. http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...


Jaz tud nameravam kupit prenosnik in sem zdej v dilemi med zgornjim in med http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

Prvi ima prednosti:
-17 collski
- enkrat večji disk
-enkrat več rama

in še slabosti:
-slabša znamka prenosnika
-intergrirana grafična ki nevem koliko je kaj zmogljiva za Autocad
-AMD znamka procesorja (sicer je nek nov...zmogljivosti in varčnosti ne poznam)

Cena ta oba pa je enaka.

Zame ki bom risal na pcju bi se zaradi grafične na prvi pogled odločil raje za Lenovo, ki bi ga priklopil nal 20coll LCD.

Gogo ::

Kaj pravite kaj naj izberem med tema dvema:
- Toshiba Satellite A300-1MO 2,1GHz clik Toshiba
- LENOVO 3000 N500 Core 2 Duo T5800 click Lenovo

Zanima me avtonomija in kako dobra je grafa NVIDIA GeForece 9300 256MB v primerjavi z Intel GMA 4500MHD?

Thx by Gogo
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Leks ::

@ Gogo

Predlagam Lenovo N500, sem že 2 skupaj naredil in me zmeraj bolj navdušuje tale znamka.
Kupljena TUKAJ za 611€.

Lp

Gogo ::

In koliko časa je avtonomija Lenovo N500 v praksi? Tudi sam se nagibam k njemu, vendar pa raje prej prečekiram preden ga kupim in dam ženi v uporabo? Preventiva je mati modrosti, še posebej za poročene moške. :))
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

JerryP ::

In koliko časa je avtonomija Lenovo N500 v praksi? Tudi sam se nagibam k njemu, vendar pa raje prej prečekiram preden ga kupim in dam ženi v uporabo? Preventiva je mati modrosti, še posebej za poročene moške. :))

Hehe ja to je pa še kako res. Ja sam uporabljam lenovota že dobr mesec in moram rečt, da je zelo solidna zadeva.

Kvaliteta izdelave je za svoj cenovni razred vrhunska, vse od pokrova, tipk, zaslona,tuchpada daje dober vtis. Edino kar me moti je da pokrov zaslona nima zatičev ampak se zapira na nekakšno vzmet, ter ko ga odpiraš moraš prijeti spodnji del računalnika in zaslon da ga lahko odpreš.

Tudi strojno konfiguracija je boljša od večine sličnih prenosnikov za tako ceno. Procesor je na nivoju se pravi je 2ghz z 2mb predpomnilnika, ima 4gb rama zato je dobrodošla 64bitna verzija operacijskega sistema. Sam uporabljam visto in deluje brez problemov. Grafična kartica pa je na nivoju namizne 8400gs, se pravi 16 univerzalnih cevovodov in 64bitno pomnilniško vodilo, v 3d marku 2006 izpljune približno 2000 točk.

Vidni kot zaslona je na hitro pogledano dober, je pa zaslon bleščeč zato se zna zgoditi,da se ob svetlejših pogojih nanj vidi malo slabše.

Baterije še nisem dobro potestiral,ker ga največkrat ne uporabljam sam. Če te zanima lahko v naslednjih dneh preizkusim tudi to.;)

Gogo ::

Hvala ti. Če se ti da stestirat baterijo mi pošlji rezultat kar na ZS. Za ta denar je res OK.

LP
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

klol ::

Kupujem prenosnik do 650eur. Potrebujem ga za bolj zahtevno uporabo z dobro baterijo.

Odločam se med:
- Toshiba Satellite A300-1MO 2,1GHz clik Toshiba Klik
- LENOVO 3000 N500 Core 2 Duo T5800 click Lenovo Klik

izzy12 ::

Res težka odločitev... :))

Leks ::

@Shyam
Ja tudi jaz sem pogrešal zatiče pri zapiranju. V notranjosti hiše, ker sem ga imel, nikjer nisem opazil pretiranega bleščanja zaslona, tako da je to nemoteče. Kako se pa obnese zunaj pri svetlobi pa zaenkrat ne bi testiral, je premrzlo :)

Lp

JerryP ::

Heh ja nebi rekel da mi je moteče, sem pa bolj navajen nebleščečih lcd zaslonov. Dost delam zraven okna in če res dobro pogledam v zaslon vidm notr odseve.

Drugače sem pa potestiral baterijo, tko na uč, čist nč strokovno sm prišel do 2ur in 50min. Se pravi slabe 3ure brskanja po internetu in pisarniških opravil. Meni zadostuje.8-)

pviran3 ::

Pozdravljeni, za strica iščem prenosnik do max 600€ in sicer 17 palčneža z dobrim ekranom, ker bo zadeva več al manj na mizi za pisanje dokumentov, ostale spec niso pomembne. Samo da ni ravno plastik fantastik :)
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pviran3 ()

pviran3 ::

Npr ASUS_X71A, sam ga ni nikjer za dobit:
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

A ma zadeva kaj kvalitete? Kakšen je ekran, tipkovnica, ohišje?
Hvala za info :)

izzy12 ::

17" z dobrim zaslonom za 600€... :D Za ta denar ni ne vem kaj izbire pr 17colcih. Recimo glej kake asuse, hp-je k mislm da za ta dnar druge firme ne bos dubu, maš tut Acer sm reku si da nebi "plastik fantastik", sm recimo tale je kr vredu glede na konfiguracijo, pa še HDMI ma 8-)

kanzyani ::

no glede na to da sem dans dobil za uštimat prijateljev prenosnik hp 6830s morm rečt da je to isti jajc kot 6735s..... sam večji zaslon ima. stal je 800€ vendar je obup. že ko ga primeš u roke vidiš da je popolnoma zanič narejen, saj se use zvija, spet nima zaklopa za ekran, obupna postavitev vhoda za napajanje, pa še bi lahko našteval. no in tukaj ni konec problemov. ko računalnik uklopiš (nameščen ma "free dos") in bi u biosu oz boot menuju rad izbral cd kot boot opcijo, tega NI!!! obstaja samo boot from notebook hard drive, boot from ethernet in boot from notebook upgrade bay. če v biosu pogledaš boot menu imaš navoljo samo dvd prek usb-ja... to pomeni da ne zazna niti dvdja ki ga ima ugrajenega.... sedaj se morm zajebavat z izdelovanjem boota iz usb-ja ... JAJCA!

imallears ::

Kok je pa kej s kvaliteto izdelave Lenovo vs Acer?

pviran3 ::

Po osebnih izkušnjah Lenovo nese Acer

peglezn ::

no glede na to da sem dans dobil za uštimat prijateljev prenosnik hp 6830s morm rečt da je to isti jajc kot 6735s..... sam večji zaslon ima. stal je 800€ vendar je obup. že ko ga primeš u roke vidiš da je popolnoma zanič narejen, saj se use zvija, spet nima zaklopa za ekran, obupna postavitev vhoda za napajanje, pa še bi lahko našteval. no in tukaj ni konec problemov. ko računalnik uklopiš (nameščen ma "free dos") in bi u biosu oz boot menuju rad izbral cd kot boot opcijo, tega NI!!! obstaja samo boot from notebook hard drive, boot from ethernet in boot from notebook upgrade bay. če v biosu pogledaš boot menu imaš navoljo samo dvd prek usb-ja... to pomeni da ne zazna niti dvdja ki ga ima ugrajenega.... sedaj se morm zajebavat z izdelovanjem boota iz usb-ja ... JAJCA!


seveda je ohišje isto kot pri 6735s, nevem kaj se pri teb zvija pri mojem 6730s in očetovem 6830s se nič ne zvija, nevem zakaj rabiš zaklop za ekran, prenosnik se čist lepo odpira in zapira nevidm nobene potrebe po zaklopu, vhod za napajanje se minezdi tok problematičnm, tud sestrina toshiba ma to približno na istm mestu...
moti me bolj vhod za slušalke in mikrofon spredaj nevem zakaj niso dal to prstran tko kot vse ostalo
..in pa bios ima možnost boot from cd ne govori neumnosti, jaz sem brez problema naložil win xp iz cdja na oba prenosnika ...in pa temu nebi lih reku jajca, kolkr dnarja tolk muzke, kaj pa prčakuješ od low budget prenosnika ...6735s in leonovo 3000 N500 sta oba super in praktično edina dobra izbira za ta denar, 6830s je pa tudi mislm da edini 17" prenosnik z dual core procesorjem, anti glare ekranom, in ločeno grafično kartico
za ceno 600€

rdecaluc ::

Dober večer.

Zanimam se za nakup prenosnika, na voljo imam pa do 500 oz 550€. Kaj bi bil "best-buy" za ta denar?

Lep pozdrav.
Est modus in rebus. ,typos

izzy12 ::

Dober večer.

Zanimam se za nakup prenosnika, na voljo imam pa do 500 oz 550€. Kaj bi bil "best-buy" za ta denar?

Lep pozdrav.


Preden se vpraša se mal pogleda par postov gor, so identična vprašanja tvojmu...

coma2black ::

Kok je pa kej s kvaliteto izdelave Lenovo vs Acer?


lenovo je svetlobna leta spredaj
--=- [ Dex ] -=--

kanzyani ::

no glede na to da sem dans dobil za uštimat prijateljev prenosnik hp 6830s morm rečt da je to isti jajc kot 6735s..... sam večji zaslon ima. stal je 800€ vendar je obup. že ko ga primeš u roke vidiš da je popolnoma zanič narejen, saj se use zvija, spet nima zaklopa za ekran, obupna postavitev vhoda za napajanje, pa še bi lahko našteval. no in tukaj ni konec problemov. ko računalnik uklopiš (nameščen ma "free dos") in bi u biosu oz boot menuju rad izbral cd kot boot opcijo, tega NI!!! obstaja samo boot from notebook hard drive, boot from ethernet in boot from notebook upgrade bay. če v biosu pogledaš boot menu imaš navoljo samo dvd prek usb-ja... to pomeni da ne zazna niti dvdja ki ga ima ugrajenega.... sedaj se morm zajebavat z izdelovanjem boota iz usb-ja ... JAJCA!


seveda je ohišje isto kot pri 6735s, nevem kaj se pri teb zvija pri mojem 6730s in očetovem 6830s se nič ne zvija, nevem zakaj rabiš zaklop za ekran, prenosnik se čist lepo odpira in zapira nevidm nobene potrebe po zaklopu, vhod za napajanje se minezdi tok problematičnm, tud sestrina toshiba ma to približno na istm mestu...
moti me bolj vhod za slušalke in mikrofon spredaj nevem zakaj niso dal to prstran tko kot vse ostalo
..in pa bios ima možnost boot from cd ne govori neumnosti, jaz sem brez problema naložil win xp iz cdja na oba prenosnika ...in pa temu nebi lih reku jajca, kolkr dnarja tolk muzke, kaj pa prčakuješ od low budget prenosnika ...6735s in leonovo 3000 N500 sta oba super in praktično edina dobra izbira za ta denar, 6830s je pa tudi mislm da edini 17" prenosnik z dual core procesorjem, anti glare ekranom, in ločeno grafično kartico
za ceno 600€


Povezava do teme o problemu

no če ne vrjemaš sm tu odpru temo o tem določenem problemu.... no sej vrjetno maš prav zaklopa res ne nucaš, samo usi boljši prenosniki ga imajo res nevem zakaj.... nevem če za zaprtega primaš se takoj zgoraj plastika not zvije. touchpad je pa katastrofa, sploh nimaš filinga da si nekaj pritisnil.
ben usakmu svoje, mojga asusa ne zamenjam za nobena "S" jajca od hp-ja...

durrenmatt ::

sem vidu, da majo pri Big bangu vse sonyeve prenosnike razprodane in ko sem bil tam sem srečal tudi eno stranko, ki je iskala izključno za sonyje.
Zaj pa jaz vas vprašam: kaj je na teh sonyjih? So res tako dobri in oh in sploh, da so razprodani? Ker po drugi stani vidim, da se o vaiotih tu sploh ne pogovarja. Kaj torej?

imallears ::

baje da so lepi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: imallears ()

airslavc ::

Ok dost spremlam tole temo sam še vseen ne najdem takega prenosnika kot bi ga hotu, tak da se obračam na vas. Torej...
Specifikacije so naštete po vrsti prioritete

Zaslon - resolucija: 15,4" - vsaj 1440 x 900 (mogoče bright)
Grafična naj bi bla Ati, ker se GF izogibam: vsaj Ati HD 2600 (iščem bol HD3650)
Procesor core2Duo
Vsaj 2GB rama
za ostalo me niti ne zanima preveč razn da ni Acer :)

Ok, vem da se vrjetn najde kej takega za zlo vlke dnarje, sam bi se pač probu omejit do nekje 1200E +-

Če kdo ve za takle prenosnik se priporočam za povratne informacije.

p.s. Gledu sm že razne EliteBooke od HP-ja, pa ne vem ka še vse, sam vedno se mi zdi da zmanka ena specifikacija (ali ločljivost, ali grafična,...)

LP, pa upam da ve kdo za kakega takega.

Zheegec ::

sem vidu, da majo pri Big bangu vse sonyeve prenosnike razprodane in ko sem bil tam sem srečal tudi eno stranko, ki je iskala izključno za sonyje.
Zaj pa jaz vas vprašam: kaj je na teh sonyjih? So res tako dobri in oh in sploh, da so razprodani? Ker po drugi stani vidim, da se o vaiotih tu sploh ne pogovarja. Kaj torej?

Vaioti so dobri (samo ne kar vsi po vrstih), pa če ima X-black2 (oz dual-lamp) ekran je slika super. Je pa dobava katastrofalna.

Če iščeš nekaj kakovostnega si poglej HP Elitebook serijo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

rdecaluc ::

Živjo.

Vprašanje.. je tale prenosnik vsaj približno za kako občasno odigrano igrico? Pa tudi za kvaliteto me zanima, če ima kdo izkušnje? Kaj je bolje met kot grafično.. ati ali nvidia? Ali obstaja kak "causal" gamer laptop, kateri ima dobro grafično in ni drag? Lp

1. http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

Zheegec ::

Za to ceno je to odlična grafična - igre delujejo čisto OK... za prenosnika.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Ted ::

Pri tem Asusu me skrbi edino chipset - nek Sis. Deluje sumljiv, ma kdo izkušnje s tem Asusom?
Mah...

mtosev ::

Pri tem Asusu me skrbi edino chipset - nek Sis. Deluje sumljiv, ma kdo izkušnje s tem Asusom?

mel A6Km (Turion 64 ML-37 in nek SiS chipset) katastrofa. sis prvic in zadnjic.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

g7_logic ::

airslavc

Očitn mas dokaj podobne zahteve za notebook kot jst :) In ena izmed mojih zahtevk je bla tud da ni notebook "noname" zato sm gledu izklučno HP-je, Lenovote pa Delle. Mislm da majo dolgočetne izkušnje z notebooki in da so zato dobri. Seveda ne mislm s tem da so ostale firme kej slabe, vendar mam rd preizkušeno robo.

Jst mam rezerviranga in bom v začetku naslednga tedna naroču Dell Studio 15 notebooka. (poglej na dellovo stran kksen je :) V resnici je velik lepsi pa elegantnejši. V bigbangu se mi je zdel najlepsi od useh) Pa tud izdelava je odlična pa ne deluje ceneno kot mnogi notebooki. Npr HP seria s je za moje pojme sramota za hp glede kakovosti.

Je pa zadeva zlo ugodna pa ni ga bolšga za ta dnar po mojem mnenju :D

Ma pa not Intel® Core™ 2 Duo P8400(2.26GHz 1066mhz, 3MB L2 Cache), 4GB ddr2 800mhz rama, 250GB 7200rpm disk (lahko za isto ceno dobis tud 320gb 5400rpm), 1440x900 zaslon, ki je WLED (ma ledice za osvetljitev in posledično bolj kontrastna slika, pa nm baterije pozre) pa ATI HD 3450 (tud sam sm bolso isku sam za ta dnar je po moje ql zadeva), pol ma dvd pekač, hdmi, wifi,4xusb... pol je še vista premium sp1 zravn pa fingerprint reader pa še in še :D

Zato ker je Dell ma tud 3 letno garancijo (kar je men zlo pomembn), pa tud kksno stvar se da bolso dobit. Za isti dnar se da dobit navadn zaslon z 1920*1200 al pa 1440*900 wled, ki je pomoje bols za 15 inch. Pa kksen bluray player se tud da dobit za par ojrov zravn. Če pa iščeš bolšo grafo pa poglej za dell xps m1530 modelom ki je zlo podobn temu, sam da ma not od nvidie grafe. Mislm da ma not 8600 gt.

V bigbangu majo ta model laptopa s slabšo karakteristiko za 900€. Poglej si ga pa bos vidu da je lepša od vseh ostalih (un v bofu v lj ma na notranjsi strani nek vzorc, sam tega pr tem naj nebi blo).

In cena? za moje pojme neverjetnih 750€ - 800€ (ne vem se točne cene k sm se za dve stvari skp menu). Pa po želji lahk dobis tud kksno drugo barvo zunanjega dela če hočš met izstopajoč notebook.

Upam da sm ti pomagu najdt en notebook ki ustreza tvojim željam. Upam da boš najdu to kar iščš :)

Vsi ostali ki pa iščete 17 inch pa si poglejte tud dell studio 17. Mal dražji od 15 inch pa iste oz bolše stvari not kot v 15ki. Se da pa dost ugodn dobit. Če koga zanima kksen Dell mu mogoče lahko pomagam do cenejšega nakupa :)

Če je pa kdo že lastnik dell studia bi se pa priporoču da poroča o izkušnjah z njim.

LP

gpavlo ::

Kateri trdi disk za prenosnik mi priporočate? Mora biti IDE. Trenutna imam nagledanega http://www.mimovrste.com/artikel/206004...
Je kakšen disk boljši oz. hitrjši od tega trenutno, seveda po razumni ceni?

Lp,
Gregor
Real Madrid CF

izzy12 ::

Vzem oz. poglej za 7200rpm.

lp,I

gpavlo ::

Se toliko pozna razlika? Samo, a niso 7200rpm samo SATA diski? Katerega ti predlagaš?
Real Madrid CF

g7_logic ::

Se pridružujem da kr tega uzamš :)

klesco5 ::

Pozdravljeni.
V kratkem nameravam kupiti prenosnika. Pa me zanima kaj mi svetujete da naj kupim. Rang je tam do 850 evrov +Max 50eur. In mora imeti HDMI pa procesor zaželjen Intel C2D 2Gh+ , 3 oz več GB rama in grafo tako da bom upal sem pa tja odigrat kakšno igro (npr GTA IV).

LP, Gapa

peglezn ::

Pozdravljeni.
V kratkem nameravam kupiti prenosnika. Pa me zanima kaj mi svetujete da naj kupim. Rang je tam do 850 evrov +Max 50eur. In mora imeti HDMI pa procesor zaželjen Intel C2D 2Gh+ , 3 oz več GB rama in grafo tako da bom upal sem pa tja odigrat kakšno igro (npr GTA IV).

LP, Gapa


za 850€ ne boš dobil prenosnika ki bi normalno poganjal gtaIV

lukaj ::

Kateri prenosnik bi priporočali izmed teh treh?
HP 550 (http://www.mimovrste.com/artikel/275013...

HP Compaq 6735s (http://www.mimovrste.com/artikel/275013...

Toshiba Satellite L300-1A3 (http://www.mimovrste.com/artikel/275014...

Ne rabim nobenih posebnih zmogljivosti, bi mi pa bilo všeč, če bi bil ventilator čimbolj tih..

Lp

Zheegec ::

Očitno popolnoma brez veze omenjamo Lenovo N500 v vsakem tretjem postu :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

durrenmatt ::

kateri od teh treh asusov bi bil po mojem čist okej za gaming8-)

g7_logic ::

Se pridružujem mnenju za Lenovo N500. Za svoj denar odličen prenosnik.

Glede asusa za gaming... asus cilja glih na take uporabnike ki jih zanima sam grafa. O kvaliteti izdelave bi se pa dal debatirat :) Je pa res da v sloveniji nima prave konkurence na trgu prenosnikov.

bompsi ::

Vem, da ste že dosti pisali o tem pa o drugem pa še kaj...in vem, da je tale:

http://www.bigbang.si/racunalnistvo/rac...

dober prenosnik tudi meni se po konfiguraciji pa ceni dopade, vendar pa mi po izgledu(tipkovnica,ohišje...) ni glih najlepši. Zato me zanima, če se da dobit kakega prenosnika za nekje podobno ceno in konfiguracijo?

Hvala!

g7_logic ::

Ja lenovo je klasične oblike. Poglej post, ki sm ga napisu mal viši gor o Dell Studio 15 če ustreza tvojim željam. Po izgledu bi ti bil 100% usec :)

Tudi grafični istega ranga, ati je za mal slabši.

Drugače pa morda tudi kakšen Hp serija s (izgledajo velik bols, sam je pa lenovo velik bolš izdelan - na to mislm materjali, trpežnost itd..).
««
151 / 661
»»