» »

Stativ in CF kartica -- nasveti

Stativ in CF kartica -- nasveti

monster-x ::

Sem na tem, da si morda omislim stativ za digitalca. Malo sem gledal in prišel do tega Unomata. Ima kdo ta stativ? Ali pa vsaj to znamko? Prosil bi, če mi lahko kdo svetuje, ker sem malo izgubljen na tem področju.

Zdej me pa še zanima, če ma kdo še kako boljšo alternativo in da ni pretirano dražje po možnosti.


Druga stvar je pa še to, da gledam malo, da bi si omislil morebiti še kako 512 MB CF kartico. Ni še ziher, če bom kupil, ampak kaj pravite na tega Lexarja? Pa prosim ne s kakim Viking-crapom tukaj postat, ker takih problemov, kakor jih imam z njim, pa ne privoščim nikomur.

Hvala že vnaprej za vse morebitne nasvete.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

azeed ::

kar se tiče CF kartice sem videl po photo forumih že več ljudi, ki so imeli probleme z lexarji. sandisk je pomojem boljša izbira.
You gotta say YES to another excess!!!

monster-x ::

Hm, nekaj takega torej?

lp
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Boeing ::

Roko na srce, imam več vikingovih kartic (pravzaprav vse razen ene, ki je lexar), različnih tipov (CF, SD, MMC) od 16M do 2G in niti z eno niti najmanjšega problema. Enostavno povedano - dela.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

monster-x ::

Boeing, jaz pa niti slučajno. Imam Canona PS S1 IS in že če želim samo pogledati slike na digitalcu moram najprej preklopiti v način slikanja, šele potem lahko gledam. Če ne naredim tako, se na zaslonu prikaže le napis "No image". Če potem direktno grem slikat, se pa zna zgodit, da kaka slika od prej "izgine" -- oz. jo označi kot "unidentified image". Nekaj trenutkov pred tem, pa povsem lepo vidno. Aja, pa recimo z original Canonovo CF kartico pa ni problemov sploh. Tudi sedaj recimo, ko bi rad nekaj slik pretočil na računalnik, pri Vikingu nekaj melje in sploh noče prikazati slik, pri Canonovi kartici pa vse bp. Ne vem, ali je samo moj primerek tak, ali pa je nekaj resno narobe s to serijo.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zanima me digitalec: Olympus CAMEDIA C-765 UltraZoom

Oddelek: Kaj kupiti
121449 (1291) [MYTiX]
»

Kateri AA polnilec za digitalni fotoaparat naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
112263 (2067) neres
»

Se en friendly tip Slo-techovcem-Benq 3410 za 10 jurjev v HArveyu

Oddelek: Kaj kupiti
261983 (1244) K0K0
»

Kateri polnilec za digitalca ? " HELP "

Oddelek: Kaj kupiti
81070 (988) BlackHole
»

Canon MVX 200

Oddelek: Kaj kupiti
161367 (1228) Caligula

Več podobnih tem