» »

ESC Elite K7S5A

ESC Elite K7S5A

Tic ::

A mislte da je ta plata bulš kt od Microstarja - k7t?
Jst sm svojo skuru (od microstrarja), zato rabm da mi poveste( morm novo kupt) 8-O:\:'(
SHIT HAPENDS.....

.......AMD

trot ::

Bok
Jaz mam to ECS plato, prej sem imel msi 6163 pro (za celerona), pa mam tud kolege, ki imajo k7t. Ko testiramo sisteme, uporabljamo norton utilities, ker ga imamo vsi. Na teh testih moj tb 900 s 128mb DDR in voodoojem3 3000 dela približno za deset točk hitreje kot tisti od kolega na k7t z 256 mb SDR pc 133 in radeon kartico.
Kar se tiče plate, ma ecs slabše priročnike, manj priloženih programov, pa mal čudn design plate-moje osebno mnenje. Sam po performance in stabilnosti pa ni slabša od msi
Lp, MH

Flamer ::

hja, tud meni se zdi butasto, da so dali ddve reži za DDR in dve za SDR. Koker sen gledal cenike pa DDR obstaja v največ 256MB modulih , todej se za goer spravt, le 512MB RAM.Sej ne de bi blo to zdej premalo, celo mogoče malce preveč, le da to potem ni naložba za (dolgo) prihodnost. Razen če se morda da ram kombinirat, SDR+DDR? Samo se mi zdi sumljivo da je plata tako poceni. A je kej v redi?, ven nada jo hvaljo, sam vseeno. Pravijo da so pocenitve plošče zarad SiS735, ki nima razleljenega jedra (al neki tacga, se ne spoznam preveč:8)) Ker moram tud jaz kupit pločo, me zanima kaj torej:DDR- Elite K7S5A ali SDR-ABIT KT7A?

trot ::

Bok!
SDR+DDR ne delata skupi-garant ne! Če si slučajno imel namen kupiti par giga rama, pol si pač izbral napačno matično;)
Poleg tega, na netu prebereš neki o integrirani mrežni-vsaj ta plata, ki sem jo jaz dobil pri mlacomu nima gor nalotanega priklopa
Pa za navijat ni glih najbolša, tle je abit v prednosti
Samo za to ceno je super stabilna plata, ker ti pač ne boš dobil neke plate, ki podpira DDR tako poceni
Poglej-jaz sem videl že kar precej različnih sistemov na delu in ti povem tole-če ti ni navijanje ravno najpomembnejša stvar na svetu, pol kup ECS plato+DDR, pa boš v primerjavi z KT7A+SDR še profitiral še za boljši procesor
Kot sem rekel že prej, kar se tiče delovanja ni nobenih težav ne pod WinMe ne pod Linuxom, je pa problem design-težko je opisati točno, kaj s tem mislim, ampak bom poskusil:
-prvo stvar si omenil že sam-samo dve DDR banki
-plata je v primerjavi z mojo prejšnjo plato precej velika, samo maš občutek, kot da so konektorji kar nekako nametani po plati-če bi videl msi 6163 pro, bi vedel, kaj mislim
-vsi pravijo, da je atx power konektor zelo dobro postavljen, samo glede na pozicijo napajalca v mojem enlight ohišju to ni čisto res, ker malce ovira pretok zraka
-priročnik je mal zanikrn-npr. ko sem prevajal jedro za linux nisem našel kakšen tip usb kontrolerja ima gor-kot da bi imel priročnik kakega pcchipsa
S tem te ne poskušam odvrniti od nakupa, samo povem, da je to plata, ki je v prvi vrsti za tiste, ki gledajo predvsem na zanesljivost in ceno-SAMO POZOR, ne misli, da se boš pa kar v hlače podelal od hitrosti, če boš kupil abitko, zelo daleč od tega!

Tic ::

Ok, sej navijou ne bom, sam zdej sm mel MSI K7T pro (ms-6330 men se zdi) pa ni bla tko slaba. Me pa zanima če je ta kej bolš ?
Aja, uporablou bom pa ddr!
:D
ok, tnx!

Flamer ::

Torej svetješ da kupim ECS , ker je DDR zlo bl hiter?:\

Milko ::

Flamer: jst sm to plato dubu preducerisnim in je res super. Splaca se ti kupit, ce ne mislis navijat procesorja.

Aja, a mi lahk kdo pove optimalne nastavitve v BIOSU te plate, da bi laufal se hitrej (mam TB 1.2GHz, 256 DDR Rama)?

trot ::

Milko: saj imaš eno opcijo load optimal settings-sam ne vem kaj ne boš pridobil, ker je že plata taka, da se kar dobro sama nastavi
Flamer:ne, ti kup to plato zato, ker s prihrankom pri plati lahko kupiš hitrejši procesor. To+DDR pa boš mel dost bolš sistem

Tic ::

Ker hladilnik uporablaš na tej plati? A je dost placa za dragon orba? Kolk prklučku pa ma za vent.? (tisti, ki štejejo vrtljaje-3pin)?

Mogoce jo bom pa res nabavu + althon 900+256ddr :D
ĆAO

Tic ::

Tle je pa še neki glede biosa....BIOS


neki je .... (se še nisem poglobil....:D)

Flamer ::

Ja keri je torej nartabolši frižerator? Od teh ORB-ov Vulcanov in dragnov se mi ze mesa! Koker sem jaz mislu, bi lupu Vulcana 6Cu+, ker proca ne milim navijat. Aja, proc bo pa T-Bird 1.4Ghz:D

chucki ::

ECS plošča je bila testirana za najboljšo AMD plato! Najbolje se je obnesla v igrah! Vulcano je dober vent,vendar je dragon orb3 boljši!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

trot ::

Jaz mam volcano 6cu, če bi še enkrat kupoval, bi vzel 6cu+, ker ta 6cu le ni tako zelo glasen(lahko bi potrpel še malo več>:D)
Če je kdo za menjavo, naj maila:D
Drugač ma plata dva fan konektorja enga za cpu in enega sys-za ohišje

Tic ::

Res sm razočaran kako ste opredeljeni!
Dejte rajš povedat resnico, pa čeprav boli:D
Ne mi zdej pa tako: jst mam vocana-ta je najbolši!

Kere je bolš:
ALTHON 900
-VOLCANO 6cu+
-DRAGON ORB1

(meni osebno je bolj ušeč d.o.1 (pravim vizualno....)
mislim da bo tudi zmagal v bitki in vojni!:D

CAO

shaman2 ::

zivjo,

Mene pa zanima, če vam plata dela na 133Mhz FSB, pisite tisti ki jo imate in vam dela na 133.

LP

Tavher ::

A mislite da se bi s to plato in kakšnim Voltage hackom dal spraviti TB 1.4 na kaj več po FSB? Mogoče celo na 166Mhz?
Seveda dobo hlajenje zraven!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elite Motherboard vprasanje

Oddelek: Kaj kupiti
231439 (1054) boštjan
»

Matična za AMD z SDR ramom ???

Oddelek: Kaj kupiti
221536 (1196) BustA
»

Elite K7S5A in temperatura

Oddelek: Pomoč in nasveti
201226 (884) cyber
»

A BO TOLE U`REDU ?

Oddelek: Kaj kupiti
7902 (729) Voranz
»

now computer - very soon!

Oddelek: Kaj kupiti
191860 (1534) Daishi

Več podobnih tem