» »

A BO TOLE U`REDU ?

A BO TOLE U`REDU ?

Voranz ::

MACASE KA-066WP 300W ATX
ELITE K7S5A DDR ATX + SB
AMD THUNDERBIRD 1400/266
TT DRAGON ORB 3 7000/Cu
512MB PC2100 ECC DDR DIMM
ASUS V7100 Pro
ostalo, kar ze imam >
Adaptec U2W SCSI kontroller
IBM 18,2 U2W SCSI HDD
TEAC SCSI CD-ROM
YAMAHA SCSI CD-RW

Vasa cenjena mnenja in predlogi !

[t502] ::

Meni se zdi vredu samo jaz bi raje vzel MSI-jevo K7T266 Pro-R ker ima dobre OC zmogljivosti :) drugace pa je tista ECS plata tut "vredi" ce ne rabis OC zmoznosti :)

[t502]

mich ::

jst bi dal raje ABIT KG7 RAID ATA100 DDR ATX:8)
Kje boš pa ohiške nabavu??
Kaj pa MACASE KA-B80 ATX 300W BIGTOWER

Voranz ::

Kaksno pa je to ohisje MACASE KA-B80 ATX 300W BIGTOWER, mas kaksen link ? Glede MB cekiram ...

LuiIII ::

Hm, a si res prepričan da rabiš raid plato? Namreč, če boš imel SCSI kontroler je čisto brez zveze imeti še ATA Raid na osnovni plati. Pa pri KG7Raid so problemi, če imaš oboje. Seveda, če misliš uporabljati 4 DIMM-e (registred) potem je KG7Raid rešitev, če pa ne pa nabavi lite varianto. Aja tisti ECC pri ramih še ne pomeni registred variante RAM-a! Hladilnik pa bi jaz osebno raje nabavil Vulcano 6Cu+ in mu malce znižal obrate. Pri Dragon orbu moraš namreč malo umakniti kondenzatorje na plati, ko ga montiraš.
Kar se pa ohišja MACASE KA-B80 ATX 300W BIGTOWER
tiče ga pa kar kupi, je kar v redu. Ni ravno nek lepotec, je pa dober za modificirat.

Lui

Voranz ::

Ne RAID mi sploh ne pride v postev, mam server z RAID-om tako da v bistvu lokalnih diskov za samo lokalno shranjevanje podatkov sploh ne rabim. Glede same osnovne plosce - plus je da ima ECS plata ima nov chipset, po performansih prekasa precej plosc (tudi zgoraj predlagane osnovne plosce), glede OC pa ne drzi ravno da se je ne da OC, samo zmoznosti so malce omejene. Primerjava performance:cena mislim da je kar cool.

mich ::

:D
ZA MACASE KA-B80 ATX 300W BIGTOWER poglej na stran Mlacom.si tam ga tudi dobiš za 31000SIT

Voranz ::

Cena mi je znano, rabu bi kasno fotko ali specifikacije, ce mas prosim objavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vas sanjski racunalnik?

Oddelek: Strojna oprema
442477 (1809) Huey P
»

Proc & plata ?!

Oddelek: Kaj kupiti
281477 (1093) Daishi
»

now computer - very soon!

Oddelek: Kaj kupiti
191860 (1534) Daishi
»

Spet eno vprašanje...ki je blo 100 × :)

Oddelek: Kaj kupiti
271376 (1002) OldSkul
»

Sanski sistem

Oddelek: Kaj kupiti
342252 (1687) Loki

Več podobnih tem