» »

Prijave na NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte so odprte

Prijave na NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte so odprte

Slo-Tech - Letošnji NEST se bo, kot je bilo že objavljeno, odvijal od 22. 7 do 24.7 v Sečovljah.

Prostora je za 200 računalnikov in njihovih lastnikov. Prijava je vsekakor obvezna, če ne želite ostati pred vrati. Prav tako zaradi velikega zanimanja in omejenega prostora ne morete prijaviti kolegov. Vsak se mora prijaviti sam.

PRIJAVA NA NEST.2005

Več informacij

Dodatek: prostor je že 63 % zaseden.
Dodatek 2: brez računalnika je težko sodelovati v tekmovalnem delu dogodka.

96 komentarjev

«
1
2

PrimozR ::

Wheeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Zheegec ::

Hmmm, a klane lahko še kasneje spreminjamo? Ker nekateri še nimajo klana za game.

Samo vsi resno: Yin-Yang rabimo še 2 igralca: ziglic@siol.net
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tovaris Stalin ::

sem se prijavil...zdaj upam, da mi ne bo prišlo kaj vmes...kar pa 100% ne bo :P

Kami ::

Yey, prijavljen :D

Zheegec ::

Od polnoči do 3. ure zjutraj se je 45 folka prijavilo že 8-O
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

hunter01 ::

Do 6 ure 46 ljudi >:D >:D

Brudol ::

Rabim pomoč !

Ko sem brau informacije glede NESTa sem naleteu na tole: ''če ste mlajši od 16 let, polnoletnega spremljevalca'' pri prijavnici pa piše: ''Star sem vsaj petnajst let, drugače bom s seboj pripeljal polnoletnega spremljevalca'' Jaz sem star 15 in ve nem če ga rabim. Če ga ... lahko pride tudi on z računalnikom ?
LP Brudol

user427615 ::

...spremljevalec se mora ravno tako, kot ti prijaviti in plačati vse potrebne dajatve kot ti :D ...

Brudol ::

Pol ga rabim al ja ?
LP Brudol

nicjasno ::

Ja.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

jRk0 ::

Spremljevalec sem ti lahko jaz ce hoces, bos placal za kaksno pivo pac enkrat :D
You fuck up once, you loose two teeth.

Trubadur ::

Dodatek: prostor so že 40 % zaseden.

:D
Berite Thomasa!

Tovaris Stalin ::

Še eno vprašanje: kaki kabel rabim to, navadni UTP? Grem jutri v MB pa ga bom kupil 5m.

Zheegec ::

Navadni UTP (ne cross-over), samo koliko m pa ne vem?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ddasd ::

pozdravljeni!

bi lahko nekje dali spisek klanov oz igralcev ki so prijavleni ( za css )

hvala in lep pozdrav
hi

Primoz ::

Zaenkrat imamo štiri klane ...

CSS[#source.si]
CSS[Yin-Yang]
CSS[niGh-gaming]
CSS[sE]
There can be no real freedom without the freedom to fail.

ddasd ::

aha sj upam da jih bo veliko vec se :) hmm

drgac pa uni k so brez klanov bi lahk nekam jih napisal da bi pac se zmenl in pac naridl mixe ane :)
hi

[MYTiX] ::

O kakšnih kartončkih piše? Nisem razumu. Ker 1000SIT razlike ni malo.
podpis

Tovaris Stalin ::

menda kaka Gigabyte reklama, ki si jo daš na rob zaslona oz. kište...mam njihovo ploščo, tak da mi kartonček ne dela problemov :))

Nejc Pintar ::

hehe, kaj pa kakšen voting za best mod?
Lahko je biti prvi, če si edini!

ddasd ::

kak mod? css se nc ne igra z modi :)
hi

Tovaris Stalin ::

menda misli modifikacijo ohišja :))

driverx ::

jah lani je blo kao tekmovanje za najlepso ohisje upam da bo tudi letos kajti pripravljam jaz nekaj :P

aja BDW ce me kdo rabi v kake klanu sem do nadalnjega prost msn: budala12345@hotmail.com email je pravi :P

Nejc Pintar ::

ddasd: Slo-Tech je bil sprva PC modding forum, ki se je razširil na vsesplošno računalniško-tehnološko-znanstveno stran
Lahko je biti prvi, če si edini!

jur3 ::

se da kje videt kdo vse je prijavljen na nest 2005?
Dead enemy always smell good

Damjan Jagar ::

To bi bilo zanimivo videti.
http://jagar.si

ddasd ::

i agree
hi

V-i-p ::

Bah, ne grem že iz principa, ker mi smrdijo pravila. Namesto da bi tistim neukim uporabnikom, ki se ne spoznajo na te reči pomagali, jih prijazno sprejeli in jih naučili kako se winse poštima da je možnost virusov in nesnage čimmanjša, se greste "kao" frajerje in grozite kako boste vsakega, ki bi imel virus ali črva treščili ven. Nimaš kej, ste pa asi. Sram vas bodi... Še čudno, da ni napisano "Vstop dovoljen samo linuxašem"...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Urajmal ::

Ne jur3. Že lani je bilo rečeno da seznama ni mogoče videt :8)

perci ::

VIP: So lani na NESTU virusi krožili naokoli? Je bil kdo vržen ven zaradi tega?

Road Runner ::

vip: podan je link do članka, kako poskrbeti da virusov ne bodo imeli. In glede na to da tak z virusom škoduje vsem drugim na lanu mislim da je več koristi če se ga pač izloči

Nejc Pintar ::

takmu bi se lahko ponudl pomoč, pa se ga pač tacajt odklop iz mreže da se pošmeka...
lahko bi bilo na to temo celo predavanje pred vzpostavitvijo mreže:))
Lahko je biti prvi, če si edini!

Primoz ::

Ja itak ... in potem se ponovi Lethal lan. Kdorkoli, ki bo imel nameščeno karkoli, kar se bo obnasalo kot packet bomb ... bo letu ven (točno tako kot piše).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Sergio ::

1) Niste racunalniski iliterati. To je Slo-Tech. Poskrbite za varnost racunalnika. Na forumu vam vedno rade volje pomaga(j|m)o.

2) Vip: postajas troll. Sem bil do sedaj na VSEH Slo-Tech LANih in vem, kako so se stvari odvijale. Bolj ali manj nikoli v skodo obiskovalca. OK?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ddasd ::

fora je v tem ce seznam ne bo vidu, folk ne bo vidu keri so prosi igralci in ne bodo mogli nardit klana :) a ni to brez veze ? a ni bols da je vec klanov, da se folk pogrupira... lahk bi organizatorji kej nardil glede tega;(
hi

driverx ::

klani ponavadi so organizirani imajo taktiko inp ce pa ti mislis da lahko poberes 5 ljudi kr tko in da bos kaj naredu proti enemu klanu ki je organiziran se krepko motis sej cene se da organizirat kak 2 na 2 al 3 na 3 med samo pa ni nobene panike sam mores najt ljudi nevem odpri temo na forumu al kaj takega sej cenedruzga pomojem je moznost da se prijavis kot klan ko prides tam ...

V-i-p ::

Ne, ne, jaz vas že zastopim, ampak rahlo žaljivo ste napisali tisto, češ, če boš imel virus ali črva, boš letel ven. Ne vem no, jst še nisem bil na nobenem nestu, zato ne vem kako v resnici ukrepate, ampak če res nekoga naženete zato ker ima virus, revež pa niti ve ne dobro kaj virus je, je to zame milo rečeno čudno. Pravim pa, da jaz berem stavek, kako pa v resnici ukrepate, pa ne vem. Samo res močno upam, da ne boste nagnali nekoga ki bi slučajno imel virus.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Myth ::

Če že govorite o človeškem odnosu, bi dodal tole, da sklepa vodstvo, da morajo biti tam vsi nekako izobraženi glede tega. Jaz bi pa rekel, da se da dobit tudi klane ki so maybe najbolsi kje v keri igri, pa niti pojma nimajo o virusih... :) (tak čist en primerček, moj stric ne zna anglekško, ampak je vse igre cod, cod:uo, sof, moha, return to castle wolfenstein pa še kero in se zdaj ne spomnim/ne vem , obrnil s prve... torej je dober igralec iger... na računalnik pa se sploh ne spozna)

en LP in BZ
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

hunter01 ::

Offtopic
(tak čist en primerček, moj stric ne zna anglekško, ampak je vse igre cod, cod:uo, sof, moha, return to castle wolfenstein pa še kero in se zdaj ne spomnim/ne vem , obrnil s prve... torej je dober igralec iger... na računalnik pa se sploh ne spozna)


Za mene je dober igralec tisti ki obvlada mp in ne sp. Mam kolega k gre vsako igro igrat direkt na hard, a v mp je tak noob da ja nisem večjega še vidu!

Back On topic

lahko bi naredili "šok sobo" k bi bil en al pa dva tam, k bi ljudem "popravljal/a" sisteme. >:D Sam kdo se javi. hehe...PS: kandidati naj se javijo na recepciji v Sečovljah>:D

LP

V-i-p ::

hunter, mogoče ti misliš tole malce sarkastično, meni se pa ne zdi napačno. Lahko bi fantje imeli tudi kakšen "help center" in komu pomagali pobrisati viruse, mu naštelali mrežo, ali pa mu pomagali pobrisati nesnago iz njegovih polken. Poanta mojega posta je, da bi bilo lepše napisati: v kolikor smatrate, da je vaš mlinček okužen, se obnaša čudno in vam nasploh deluje počasi, brez panike, na nestu bomo imeli tudi ekipo, ki ve kako se rečem streže. Brez zadržkov pridite in rade volje vam bomo pomagali usposobiti vaš mlinček za tridnevno zabavo!. Kaj v tem smislu, ne pa da podite stran folk, češ če si neumen, pojdi... In tudi jaz poznam osebke, ki špile razturajo, ko pa se mu na netu pojavi zloglasno okno z besedo YES, pa poklika vse živo kar vidi... Jebat ga, vsak se pač ne spozna na vse.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

bzp ::

pa ce vam rjavi podvozje, izpadajo lasje, se vam lomijo nohti, sestri zaostaja menstruacija ... brez panike, vsi servisi bodo organizirani brezplacno.

Jeebs ::

Lahko bi fantje imeli tudi kakšen "help center" in komu pomagali pobrisati viruse, mu naštelali mrežo, ali pa mu pomagali pobrisati nesnago iz njegovih polken.


Sam sem bil na S-T NEST-u 2 leti nazaj za par uric (na žalost samo obiskovalec) in mislim, da niso nobenega ven vrgli. Ravno nasprotno, mislim, da se najde res dost folka, k je pripravljen pomagat, če je treba. Sicer bo pa sigurno kak osebek imel s sabo kak antivirus, Ad-aware, firewall, popravke... Tko da, jst ne vem kaj eni tok komplicirate. Če se pa najde kak pametnjakovič, ki namenoma dela na omrežju, česar nebi smel, pa jst osebno nebi takega osebka samo ven vrgel, ampak bi mu primazal še kako klofuto in ga prijavu na policijo.;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Dejancek ::

Kao ti žešči momak u svom selu :D

Dejancek ::

A tekmovanja u modanem ohišju ne bo nobenga al kako ? Sam neko igranje igric al kako ?

Mislim da bi lahk mal razširli obzorja tega eventa, saj ni vse v igranju igerc, seveda če ime NEST nosi sam igračarijo pol pa naj bo tako ... :\

Mavrik ::

Hm, če smo že pri tem. Gre kdo z okolice prekmurja in ma mesto še za en osebek z računalnikom? :D
The truth is rarely pure and never simple.

ddasd ::

@ driverx


zate ne vem toda mi smo na lanu "Lethal Lan XXL v Prevaljah" kjer so igrali vsi slo klani ( cs ) zasedli 2. mesto pa smo bili mix

taktike se nardi 5min lahk pred warom lahk pa jih igras pol leta :)
hi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ddasd ()

jRk0 ::

sj ce dosti igras mixe in ne puba, pa da ves ene taktike, se pac zmenis kdo govori in itak je pol skill bolj vazen kot ce si klan al ne...ce si mix mid-high skilled bos pa ja zownal en low-mid klan naprimer...
You fuck up once, you loose two teeth.

ddasd ::

tako nekako da
hi

TribesMan ::

Tekmovanja v modanih ohišjih ni... na koncu eventa organizatorji preprosto izberemo nekaj kišt ki zgledajo ql in podelimo kako nagrado... Vsaj tako je bilo lani...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (IV)

Oddelek: Novice / NEST
454475 (3295) STASI
»

Obvestilo v zvezi z NEST.2005

Oddelek: Novice / NEST
473983 (2827) vrtnyka
»

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
738365 (6490) vrtnyka
»

NEST.2004 - prijava

Oddelek: Novice / NEST
112663 (2663) Adephx

Več podobnih tem