» »

Problem z gf 4

Problem z gf 4

BrainLess ::

... imam še starejši računalnik AMD duron 800 MHz
pa grafično gf 4 mx 440

Ko naložim driverje od grafe (bilokere al original - stare al najnovejše) se mi monitor kr izklopi! resetirat ga ne gre, lahko ga samo izklopim pa ponovno vžgem!
ko se ponovno zažene se stvar ponovi predno pokaže namizje windowsa!
Formatiral sem že pa ni to krivo..... se stvar ponavlja
Dela edino takrat ko so driverji brisani in deluje pod kao vga načinom!

a ve kdo za kaj bi se lahko šlo?

Sami ::

Notri vtakni kakšno drugo kartico in probaj na drugem monitorju, pa boš videl kje je težava.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

NighthawkSLO ::

probi gonila odstrant s programom driver clenup al neki tazga drugac pa format reesi vse:D

BrainLess ::

formatiral sem sej v tem je problem da je napaka nekje v hardveru (verjetno)....

da bi mogoče grafična šla .... samo kako pol dela pod vga načinom??

BaRtMaN ::

Lahko, da imaš težave z monitorjem, ker morda novi gonilniki povišajo osveževalno frekvenco in/ali ločljivost.

BrainLess ::

tud ne!
Ko grem pod vga mode not nastavim na totalni minimum nastavitve, pa je stvar še vedno ista!

Jaz najbolj dvomim v grafično kot hardvesko! se na to najbolje ne spoznam ampak ali deluje grafična kartica kako drugače v vga načinu kot z driverji - gledano s hardware strani! So kaki elementi mogoče v uporabi ki drugače v vga niso pa da bi kaj od tega crknilo?
ne vem! Pojma nimam

NighthawkSLO ::

jaz ma ti 4200 pa sem [:D zadovoljen
prej sm mev mx440 pa sm je v power striu i registru prevec naviv pa je sov crt i tv out pa probi z unim konektorjem na dvi nacinu
]

Sparky69 ::

Kakor razumem ti vse dela dokler ne namestiš gonilnikov za grafo, a ne. Meni se je tudi to zgodilo in sicer še z voodoo 3 na približno takem kompu kot ga imaš ti. Naredil sem vse živo, pa nikakor ni hotelo delat! Na koncu je bilo teba samo v BIOS-u spremenit neko nastavitev za grafično (žal se ne spomnim več točno kaj, ker je to že toliko nazaj). 100% gre za napačno nastavitev v BIOSu, malo se poigraj z nastavitvami!
World is my playground

BrainLess ::

bom probal....

ampak dvomim da je to kr je to začelo delat kr naenkrat ko v bistvu vmes sploh po biosu ni štoral
+ tega sem jih dal na defoult ko sem win formatiral....

bom pa vseeno malo pogledal..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
131222 (1068) snooze77
»

Zamenjava matične plošče

Oddelek: Strojna oprema
71118 (1014) kekc
»

ekran se ugasne pri zagonu xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
171605 (1414) cubus
»

čudna slika ob vklopu računala

Oddelek: Strojna oprema
19861 (691) mit3k
»

Problem z dodatnim RAM-om kaj narediti???

Oddelek: Pomoč in nasveti
71038 (877) Arthur

Več podobnih tem