» »

Prvrtati procesor

Prvrtati procesor

sinko999 ::

Imam procesor amd 486 120 ;: ki ima telo iz keremiko
mogoče ve kdo kako bi ga lahko prevrtal ; oz če bi mi ga lahko kdo drugi .

LP
Ni? ni ve?no !

ChiefThunder ::

hmmm, težko... s kakšnim top svedrom...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Binji ::

Sej so bli ze eni posti ku so probali z diamantno konico pa jim ni ratalu. Tezka bo..
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tomi ::

Mogoče bi šlo, če bi počasi vrtal z diamantnim svedrom in ga hladil. Drugače pa pomaga samo magija:D
Torej, čisto preprosto ne gre..
metrodusa.blogspot.com

TheHijacker ::

Hja! Sam sem bil takrat zelo prepričan, da bom naredil obesek iz starega pokvarjenega AMD 486/66 procesorja. Pa mi do tega dne še ni ratalo zvrtati luknje! Probal sem čisto vse pa sem samo svedre skrhal ali pa zlomil. Poskusi najti thread "lunkja v procesorju", kjer je bila o tem debata. Sedaj sem v službi pa v mejih ne najdem te teme imam pa sigurno doma link kje je. Pom postal popoldne.
http://www.google.si

TheHijacker ::

Hopla sem že našel...

Preveri tole!

Sporoči če ti bo uspelo.
http://www.google.si

ABX ::

Jaz sem pri tem postopku razbil en košček keramike in potegnil ketnico čez aluminji.

Zdaj pa študiram kako pokojnega V3 spremenit v obesek.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

msmiha ::

Ja probaj s stoječo pormašino pri malih obratih in pa s svedrom, ki ima diamantno konico. S tako meto se da zvrtat luknjo skoraj v vsak materjal.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SkIDiver ::

Tkole nared. Diamantni sveder, v samostoječ vrtalni stroj. Zravn dej eno kantico al pa če mate pumpico z oljem. Odspod dej procesor pa začni vrtat pa zalivi z oljem, da se bo sveder hladiv, da ga ne boš skrhu al pa odbrusu, pa čist po mal prtiski. Če ti bo ratal ti bo po ene 30 minutah do 60 minut. Pa vmes sem pa tja pavzo vzem da ne boš vrtalnika skuru.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevrtanje procesorja?

Oddelek: Loža
161617 (1247) Tomay
»

odpiranje 486 procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211263 (928) pingec
»

Kako preluknjati procesor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
331933 (1171) Sergio
»

Uničen Duron koristno uporabljen

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181307 (950) Kriko
»

Luknja v procesorju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
162052 (1756) Boeing

Več podobnih tem