» »

Uničen Duron koristno uporabljen

Uničen Duron koristno uporabljen

element ::

No, za začetek nej vam povem, da so mi prasci ukradl avtorske pravice, ker mam jest tole že 3 tedne! No, zdej pa k slikcam:

Slika 1: Duron z sprednje strani

Slika 2: Duron z zadnje stani. Glej, kako so nožice zakrivljene čez špago.

Slika 3: Zaponke za zapet okrog vratu

Slika 4: Duron na moje vratu


8-) PS: V resnici zgleda 100x lepši. Izdelujem durone po želji, ti pošlješ skurjenega durona (lahko tudi še dobrga, pol se boš lahko pohvalu, da maš 25k vredn obesek :D) in potem ti ga lepo predelamo z napisi po želji za 1000sit in ti ga pošljemo nazaj. PPT plačamo mi. :)) No, une prasce, k so pa člank napisal bom pa tožu za avtorske pravice! ;( Bes jih plentaj, res bi tole mogu najprej patentirat :D

Cr00k ::

Hja morm rec da ta stvar u reality zgleda se huj..kr neki na roke gor narisan...skoda durona, rajs ga u smeti vrzem...kokr pa da mu delam sramoto...k potem bodo zacel po celmu svetu duroni iz protesta crkvat....!

ABX ::

Jaz imam k-6 233 :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

msmiha ::

ma kdo kake skurjene durone za prodat ;)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Dexxx ::

Ka si pa naredu da je crknu?

element ::

Okrušil z superorbom...

Baja ::

Jaz mam že dve leti na verižici prevrtano 16 Mhz 286 -tko.

element ::

Ja človek 286tko jest dobim za 200sit, duron je bil pa 26 čukov 8-O.

msmiha ::

Ampak, če se ti gaposreči zakurit in nimaž kaj drugega z njim pač to nardiš. Seveda, če ga ne zamenjajo pod garancijo
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Kriko ::

Edino kar ne paše je na roko narisano oziroma napisano. Mogoče bi se dalo kako lepše gravirat!!
Moje mnenje je da bi obesek za ključe bil bolj priročen!!

element ::

Eh, sej bi se dal, pa nism mel ne volje in ne časa... :\

TheHijacker ::

Jaz se pa še vedno matram naredit iz tega en obesek za ključe. Sicer nimam Durona ampak eno staro 486/40. Pod nobenim pogojem mi ne rata zvrtat luknje. Fotr me bo ubil, če bi zvedel koliko svedrev sem mu že uničil >:D
Le diamanten sveder je malce prebil lupino potem se je pa ustavilo...
http://www.google.si

OldSkul ::

Mater Intel dela pa ultra-mega trde procesorje.Še diamant ga ne more premagat!

TheHijacker ::

Po čem sklepaš, da je Intel? Če verjameš ali ne firma te 486-ke je AMD in sicer točno model:

Am486 DX-40
A80486DX-40
E 9421APE
AMD
Microsoft Windows Compatible

Kdo bi si misli, da AMD izdeluje tako trpežne procesorje...
Kakšen nasvet s kom naj še probam luknjo izvrtat?
http://www.google.si

Opkow ::

Ja sej .. so prevec dobrga materiala zmetal za 486-ke. Zdj ga je pa zmankal za Durone in TB-je in se odkrusijo ze, ce jih sam mal grdo pogledas.. ;)

OldSkul ::

Pol naj bo pa AMD-ja sram!

Še starejši proci so trdnejši!?!

TheHijacker ::

Starejši procesorji nimajo jedra na zgornji strani ampak spodaj na sredini med pini. Lukjno hočem narediti ob robu, kjer je samo keramika. Tudi Athloni in Duroni imajo baje trdo keramiko, ker enmu modelu tudi ni ratal. Je bila novica o tem.
http://www.google.si

Mate ::

Mali oglas: Kupim skurjenega T-birda al pa P III.... cim vec MHz, cim visja cena :P

Kriko ::

Raje kot da uničujete tolko svedrov si kupte sveder z diamantno konico ki stane za recimo 4-5 navadnih vendar malo boljše firme!! Zdaj pa zračunajte kaj se vam bolj splača!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakit in modni dodatki iz rabljenih računalniških komponent

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
194333 (3194) kuglvinkl
»

odpiranje 486 procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211263 (928) pingec
»

Kako preluknjati procesor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
331933 (1171) Sergio
»

Luknja v procesorju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
162054 (1758) Boeing
»

Uničen Duron koristno uporabljen

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
51707 (1707) Shadowman-x

Več podobnih tem