» »

Skurjen 9800pro

Skurjen 9800pro

Soulja ::

Pozdravljeni upam da mi boste lohka pomagal s kakim uporabnim nasvetom. Za sprobat sem dobu Radeona 9800pro, ki mu je potekla garancija, ki ga naj bi ga uničil napajalnik, ki se je tudi skuril. Po temeljitem pregledu menjavi termalne paste sem opazil, da je zlati kontakt na agp malenkost zažgan in zvit na spodnji strani.
Na tej sliki sem ga že izravnal skurjen agp Za pomoč sem prosil nekoga, ki ima s spajkalnikom več izkušenj in ker zin ni prijel na tem kontaktu je vmes prispajkal žičko. Prečekeru je če ne prihaja do stika, zdj me pa zanima kako prevert da je ta povezava uspešna oz če sta tista dva dela povezana. Tuki je zaflikan agp. U bistvu sm jo že sprobu u računalniku pa se vent vrti sam slike ni. Zanima pa me če je kdo mel kake izkušne s takim stvarem in s čim bi še priporočal, da povežem ta kontakta. Hvala vam že vnaprej za vašo pomoč :D

TribesMan ::

Verjetno lezi problem kje globje... tako skurjen konektor je ponavadi samo posledica ene večje napake. Če se ti da mi dostavi kartico, pa bom ob prvi priliki (po 5.7.) pogledal kaj je narobe... Mam doma se eno skurjeno R9800 ki bi lahko sluzila za rezervne dele... tko da če je kaj simpl skurjenega lahko popravim... ce je sel pa kak RAM al pa GPU pol pa lahko posljes zadevo v smeti...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Soulja ::

Poglej ZS, pa se probiva kej zment.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A64 Venice, čuden stepping čuden OC

Oddelek: Navijanje
131629 (1264) sirotka
»

Graficne!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
765146 (3575) Sami
»

lcd ekranček in software

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
332468 (1825) StricGeza
»

Socket 462 (A) AMD Athlon 1800+

Oddelek: Navijanje
491859 (1363) tiborrr
»

Hladilnik za XFX 6600GT

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302744 (1603) Urke

Več podobnih tem