» »

Polnjenje kartuš za tiskalnike

Polnjenje kartuš za tiskalnike

eraserr ::

nekje sem videl kite za obnovitev kartuš za tiskalnike in z enim kitom lahko kao 5x napolnemo črno in 3x barvno kartušo stane pa 10ksit.

ker ne bi rad uničil šob me zanima če je kdo zadevo že prej probal in kako se obnese. imam epson stylus color 500 - stara zadeva ampak ni pa še za proč metat.

hvala za odgovore!

Can ::

Enkrat sem polnil kartuše z barvo (Adi&Peter d.o.o.) in je zadeva preprosta in učinkovita. Če se bojiš ti lahko kartuše napolnijo v kaki trgovini, v Lj jih je kar nekaj. Npr. v Šiški na križišču z avtocesto je ena taka. Prineseš svojo kartušo in ti jo napolnijo, ter garantirajo za kvaliteto.

Binji ::

Kako se pa klice? Kaj HP kartuse tud polnijo?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Can ::

Ne vem točno kako se imenuje je pa na križišču z avtocesto v Šiški, malo naprej od McDonaldsa na nasprotni strani. Zraven je še ena foto in elektro trgovina! Tudi za HP-je imajo zadeve.

Boky ::

Can verjetno mislis na Igmo. Ce koga kaj zanima jih lahko poklice na 507-2473.

Kriko ::

ADI & PETER ima original barvo za skoraj vse printerje. Jaz jo iuporabljam že leta in deluje brezhibno. Pazit treba le na par stvari pri polnjenju. Da se kartuša polne počasi tudi cel dan, da se zrak ne nabere pod barvo, potem treba pazit da se je ne napolne preveč in da se pred prvim polnjenjem barvo kartušo izprazne do konca. Ko je kartuša napolnjena je dobro jo pustit na miru par ur, nato pa je pripravljena. In pa kartuša ne sme bit prestara in preveč časa prazna.
Tukaj imate naslov. Pošiljajo tudi po pošti.
ADI & PETER LTD.
Cankarjeva 9,
2310 Slov. Bistrica,
SLOVENIA
Tel./Fax.: (02) 81 82 632 (kličite za fax), (02) 80 27 110 (kličite za fax)
URL: http://members.tripod.com/adipeter


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupim kartuse?

Oddelek: Kaj kupiti
161657 (1383) groom
»

ponovno polnenje kartuš

Oddelek: Strojna oprema
207569 (7238) Brane2
»

Polnenje printerskih kartuš

Oddelek: Kaj kupiti
111240 (1108) OZZY
»

polnjenje kartuš

Oddelek: Pomoč in nasveti
53412 (3279) Bessie
»

kartuse za priner HP 690c

Oddelek: Pomoč in nasveti
61162 (1068) Boško

Več podobnih tem