» »

Rock Otočec

Rock Otočec

SodVina ::

Zdravo,

Mene pa zanima, ali bom tam srecal kaksnega slo-tech-ovca, al bom mogu tam sam pit v S-T imenu .:D

lp

Moonman ::

Ti bom jaz pomagal sprazniti kakšen SodVina.:D


Vesoljc ::

seveda bomo tam...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

turok ::

Pa jest tut...:D......Se dobimo tam a ne:D
Sej baje da bo na rock otočcu slo-tech meu lan party...Najprej boš mogu spit 9 pirov pol boš mogu pa razpravljat o temah v loži;)=

HEC:D
Life is life .... na na na na na

overman ::

Jaz bom najverjetnjeje tudi tam...vsaj fizicno>:D

Damjan Jagar ::

Jaz pridem igrat, če nas v soboto izberejo na finalu, tako da vabljeni v soboto v Slovenske Konjice. Glede na to, da bo imela naša konkurenca cel avtobus prijateljev (glasuje publika), dvomim da se vidimo.
http://jagar.si

STASI ::

Bom prisoten. če ne cel vikend pa vsaj v nedeljo.

A iz nedelje na ponedeljek se da kampirat tam al ne?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

__luka__ ::

a lahko kdo ksn plac za sotor prspara?

pod drevesi pa ob vodi bi meu:D

aja, dej eno zastavo obes da te najdemo da ne bos sam piu:))
the truth is out there

Tarzan ::

Letos pa grem... ponavadi je propadlo, letos mi ne bo ;) .

SodVina ::

A naredim eno zastavo?

recimo takole:

turok ::

Ja nared zastavo...Pa napiš gor slo-tech...da se bomo najdl :D :D
Life is life .... na na na na na

Moonman ::

Ja, pa na en visok drog jo daj, da bo imel ST stalen štab.:)


__luka__ ::

lohka si pa logo na majco naprintas, da se bomo tut za sankom najdl :D
the truth is out there

SodVina ::

To pa niti ni tako slaba ideja 8-) . Sam drugi bojo mene ze vidli, kaj ko sam kmalu ne bom vec sposoben gledat :D

__luka__ ::

ja sej mi tut ne bomo kej bolsi:))
the truth is out there

dolenska ::

hehe gdaj pa bo ta rock otočec. sej mene ne vleče tja ker nisem dlih rad tak kot prašič ampak je kul gledat un pjan folk k po tleh padajo pa se po blatu valjajo.

Damjan Jagar ::

To je pa že mal hudo, še tega nisi uspel izbrskati?

8. - 10. julij

Vir: www.rock-otocec.com
http://jagar.si

Vesoljc ::

sej vidis, da ma cist napacno predstavo o otoccu... :\
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

dolenska ::

nisem tako daleč stran doma pa še frende mam iz straže pa mi govorijo kakšn folk je tm. sem pa že velikokrat se plejal po novem mestu v pon. po rock otočcu in folk k tam štopa je pa res optimističen da misl da jih bo kdo peljal. ne sej nimam nč proti temu. sej je prov da mladina zura. samo men dlih to osebno ne odgovarja

__luka__ ::

jah, to se itak vedno najde folk k gre predalec (ceprav je blato lahko huda zajebancija) tk da ne mores sodit usega folka po parih komadih, ki se pac obnasajo tko kot se - pa ne mislt da s tem misl neumo oz neodgovorno ampak samo drugace 8-)

to je tko k da bi reku da usi rejverji jejo tabletke....
the truth is out there

teoo ::

se vidmo:)

well glede zastave, pa ni panike! Tam bo vsesorti delavnic in ena je tudi risanje na cunje. Če se kdo spomni, je lani pred našmi šotori visela zastava "DOBRODOŠLI V DEŽELI REFOŠKA" :)
defying gravity

SodVina ::

A se kdo kej pripravlja pred kaksno hudo prireditvijo? Pri meni potekajo kondicijske priprave. Tam bo treba spit eno gajbo na dan. :( (kad se mora, nije tezko)

__luka__ ::

ah ne. ni dnarja. poleg tega, ce bos ene 2 tedna prej abstiniru pa prsu tja bos od dveh pirov k avijon >:D

ps: a si majco ze upedenu :D
the truth is out there

Vesoljc ::

> ce bos ene 2 tedna prej abstiniru pa prsu tja bos od dveh pirov k avijon

potem pa svizec cokolado zavije...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

SodVina ::

a je kaksna online tiskarna za majice?

r0ck 0t0C3C :D

overman ::

Ma jebes kak se tam kdo obnasa....zato pa je vse tako kot ena karantena zrihtano>:D To so trije od mogoce desetih dni v letu, ko se res znoris:D Drugace pa upam, da nebo kaj vreme jebalo, ker trenutno dokaj slabo kaze;((

SE VIDIMO!:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: overman ()

Nejc Pintar ::

pol 2 tedna abstiniraš pa znaš letet :D
Lahko je biti prvi, če si edini!

Moonman ::

Kako ste se imeli?
Moj šotor se še sedaj suši.:D


dolenska ::

ampak hudo je pa blo kajne. je bil dez. hehe
sem se pol v pon. mimo peljal pa je blo tak kot da bi bla tam njiva. prej je bil travnik. pa ne mores tm po blatu ležat pa hodt. pa poln smeti. fak ej. jst ne bi mogu bit tm. pa kakšen folk je bil. usran tako da ga ne bi v prtljažnik dal, a oni pa štopajo. me prov zanima ce je kdo ustavil. da ne bo ker kej narobe zstopil nisem nč proti takim žurkam ampak če ne bi blo blata bi blo čist drgač. se men zdi. no ste carji da tm preživite. jst grem pa raje danes na pivo in cvetje v laško
ajde

SodVina ::

Vreme je bilo precej slabo, ja. Baje da je bilo letos vec blata, kot na vseh prejsnjih otoccih skupaj. Ampak vseeno je bil dober zur. Kot presenecenje (skriti gost) je bil Lojze slak. S stavki : "lojze ma vas rad", "zivel rock otocec" je folk precej postavil na noge. Vec aplavza je pozel kot siddharta. Sam je potem za odrom rekel, da kaj takega v svojem zivljenju se ni dozivel.

Drugo leto pa spet 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rock Otočec 2004

Oddelek: Loža
161445 (1054) moondogy
»

Rock otocec

Oddelek: Sedem umetnosti
171935 (1541) mescaline9
»

Raj je raj na ROCK OTOČCUI!!!!!

Oddelek: Loža
61005 (802) Jebiveter
»

pop arts festival

Oddelek: Loža
301453 (1104) Elton
»

Rock Otočec 2001

Oddelek: Loža
281861 (1422) Elemen_T

Več podobnih tem