» »

Rock Otočec 2004

Rock Otočec 2004

Vesoljc ::

ne bom vprasu, ce greste, ampak bom vprasu ce ste ze tam? :)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

ferdo ::

ja, pridemo, vsi, peš, bosi.. blato rulz, upam da bo tut novomeška Fani pršla:D
Priporočam tistim, ki je ne poznajo, da jo spoznajo:D

Vesoljc ::

misica?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

mare_ ::

misica, ja, pa kakšna :PP

ferdo ::

ja, misica.

upam da ne bo kdo narobe prebral "mišica"...

BaRtMaN ::

Ja, je huda misica. :> Lahko bi rekel že legenda v Novem mestu.

SodVina ::

zadnje case jo velikokrat vidim v Ljubljani. Drugace pa je res bila enkrat miss Rock-Otocca

frenk ::

moj tamau(eXtreme) je že dol...pa upam da mu bo bobnčke potrgal da se bo doma mal umiru z musko

Klemenn ::

biu učeri..........

zakon......:)

škoda k mam karto sm za 1 dan ;/

Vesoljc ::

ste se meli fajn?
fanticem (tud neke bejbe so ble) na odru gredo vse pohvale, saj so orenk dobr zadrgnl po strunah. mrzlo pivo je zelo pasalo k hladnem pivu ;)

je bil tale RO precej vsecen, lokacija je itaq A+, zelo fajn se mi pa zdi to, da si lahko kampiral tudi zunaj (camp3), tri metre stran od jeznih/lacnih labodov in mrzle krke. pa se lep ognjemet za konec smo imeli. pohvale gredo tudi organiziciji ter franclnu, ki je obljubil da RO2k5 BO in to na isti lokaciji.

salut!
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

mare_ ::

pa se lep ognjemet za konec smo imeli.
a se slučajno spomniš kdaj je blo to? mislm, popoldne, zvečer...?

BaRtMaN ::

Jst sm bil v soboto, sem tam prespal in se mel über. Moram naslednje leto spet za 3 dni it. Edino ni mi blo jasno, zakaj sta morala Slon in Sadež kar dol z odra. WTF? Pivo je blo itak čudno, k razredčen Union vsako leto točjo. Treba VIP zapestnico dobit. :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Vesoljc ::

ognjemet je pospremil elvise, se mi zdi pa da je ura kazala tam okoli polnoci...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

mare_ ::

aha...ker mi smo gledal ta ognjemet, pa nam ni blo nč jasno, od kje je.... pa so ene brihtne glavce predlagale, da gremo do ke pogledat... pa vidm zdej, da bi se kar dost nahodil ;PP

Klemenn ::

biu tm petek pa soboto

zakon! next year..za vse 3 dni

slon in sadež...res, zakaj dol?

IR Babun ::

Zakaj je ze konc :'( .
Bil tri dni, in je blo najbol, zdej pa ne vem ce bom celo leto zdrzal do naslednjega RO.
SCREW THE GOVERNMENT

moondogy ::

supr je blo! ELVIS JACKSON so bli spet tanartajači ! sam škoda nam niso neč njoku dal za jest :P :P pa ognjemet 8-O8-O pa kake prasice v blati... jest sm biu tut prasica po elvisih >:D smo šlo u luže pa v blat, ku prasci!

lani ni blo tuk dobr->ni blo sekret đolah skrivališč (razn koprive), zej smo pa lepo kr v/pr šotorih... pa so še zmer krimiči knam pršl ;(( še dobr so bli skuliran pa niso neč preiskal.

no drgač smo bli pa mi okol FRUCTAL transparenta pa bitanske zastave, smo mel 5 šotorou prbližn okol.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporabljate zabavno pirotehniko? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5711756 (8122) jest10
»

SLO rap (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6415099 (8125) benc_gedo
»

Kje, kako ste praznovali 2006?

Oddelek: Loža
462368 (1379) roksonm1
»

še malo o slovenski glasbi

Oddelek: Sedem umetnosti
343270 (2682) mile
»

Rock otocec

Oddelek: Sedem umetnosti
171935 (1541) mescaline9

Več podobnih tem