» »

Rock Otočec 2001

Rock Otočec 2001

Elemen_T ::

Pridete?
6/7/8 julij

krucymucy ::

3 dni spanja in pijancevanja v blatu:D:D:D

JurijTurnsek ::

ko bi le lahko:'(
http://www.slatnaskejta.com

OZZY ::

En dan, kot sem bil tudi prejšna leta bom tam ziher. Moram pa pogledat, kdaj kdo nastopa in bom šu takrat pač, ko bojo zame najboljše skupine. Je pa vedno blo noro.
Go with the flow.

R0K ::

mema teži.. ne smem it....sm premlad :(;((;(:|

Vuco ::

Upam da bo padala zeloo debela toca, da bote mel lepe spomine na orck otocec !

p.s.: da sm oddal ta post sm rabu 25 min, jebes ta forum k vec casa ne dela kokr pa dela !

burekar ::

A kdo ve, če bodo pršl Living Colour? Men je en kolega reku, da je možnost da pridejo. Čeprav folk nima pojma o muski in jih sploh ne bo poslušu.

whatson ::

ker dobim karte, bom 100% šel...

samo malo mam problem s prevozom..
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

SkIDiver ::

No boste pršli na dolensko mal mene pogledat:D oziroma mene pogledat na rock otočec. Edina škoda je k ni slo-tech majc da bi bli prepoznavni

webcreator ::

RO je zakon. Sm bil do zdej še na vseh. Sam prvi je bil pa zakon, zato k so sam na prvem mel LAŠKO!Sicer pa skupine kr bojo ... Psihomodo, Demolition Group, ... Fešta prava!8-)
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Vuco ::

Sam a ste vi resni, a res gre kdo na rock otocec ? To je za svinje ne pa za ljudi :\

Elemen_T ::

Seveda pridejo Living Colour...tudi Asian Dub Foundation...vsi vsi, muza the best 8-)

SkIDiver ::

Vuco ti sam prid okrog. Trikrat boš v blato leto pa boš čist drugač razmišlu pa pol gajbe piva vrit pa boš zadovoljivo dobr. Mislm da nebi mel pripomb>:D:D

Vuco ::

Sk|: sj vem, to sm se sam hecu itaq da bi se blo fajn valat po blatu :D

luni ::

Ma ja, sem mislil it, ampak 6.5K za 3 dni? No way!
Artificial Intelligentia

Elemen_T ::

luni: Preko študenta imaš za 5k...sicer pa se lahko tudi prešvercaš in si noter vsaj 1 dan...

luni ::

Ehm ne bi se jaz svercal, sem bil glih vceraj na Pise se leto v MBju pa sem videl ene par posledic svercanja. Hudi so ti vunbacaci, vam povem :D
Artificial Intelligentia

burekar ::

V nedeljo(8.julij) ob 21.40 so LIVING COLOUR!!!Brez zamere, a kdor ne gre je drek, ker living colour v sloveniji- to je tak kot da bi Putin pršu v Slovenijo:)

blue96 ::

mene v endeljo vidite, maybe tudi sobota
.

Riccio_ ::

Mene zanima če se gre samo en dan ali 2 če je bolj poceni ,ker prvi dan ne morem it in se mi zdi brez veze dat isto za en dan ali pa za 3.Če je pa isto bo trebalo it vse 3 dni.

Elemen_T ::

Mogoče se ti bo uspelo prešvercat. - Lani se je dalo.
Sicer pa je karta za vse tri dni 6500 ali 5500 prek študenta.
En dan pa se mi zdi da je okol 3000...nisem sure.

ABX ::

Pa kaj ti lahko naredijo izbacivači? Sej ti prvo lepo povejo naj greš ven, šele za tem če se prepiraš začnejo fizično srat.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Elemen_T ::

ABX: Ni bilo hujših problemov kar se tiče fizičnih izpadov...Sploh pa ne zaradi neplačanega vstopa.

kuzifix ::

Hmm, zakaj skoz poslusam folk da je 6500 za tri dni prevec ... ce dajo eni 7k za Ramazzottija al pa 15k za U2 ... Blah :)
Drgac pa obvezno pridm u nedeljo :D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

zlickon ::

of course

JurijTurnsek ::

mater ste lohk vi srečni...:'(
http://www.slatnaskejta.com

SkIDiver ::

Zakaj pa mi srečni. Prid na RO pa boš še ti>:D>:D>:D:D:D

JurijTurnsek ::

dobra fora...se bi prišo pa ne morm...
http://www.slatnaskejta.com

Elemen_T ::

No, da vam povem z eno besedo: NORO!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rock Otočec

Oddelek: Loža
292432 (1523) SodVina
»

Rock Otočec 2004

Oddelek: Loža
161446 (1055) moondogy
»

Rock otocec

Oddelek: Sedem umetnosti
171936 (1542) mescaline9
»

Raj je raj na ROCK OTOČCUI!!!!!

Oddelek: Loža
61005 (802) Jebiveter
»

pop arts festival

Oddelek: Loža
301454 (1105) Elton

Več podobnih tem