» »

Problem pri fleshanju biosa

Problem pri fleshanju biosa

deco16 ::

Ok mam Gericom prenosnik in nov bios ima datoteko .img . flešal sem že dosti računalnikov ampak biosa s tako končnico pa ne. prenosnik uporabla AMI bios in kolikor jaz vem so to ponavadi .rom datoteke.
probal sem tudi z clone cd, če bi bil to slučajno img cd.
Zanima me ali kdo ve kako bi se jaz tega lotil, in če ima kdo podobne izkušnje s gericom prenosniki. torej če pozna kdo kakšen program ki fleša to ali pa rešitev se mu iskreno zahvaljujem .
p.s prenosnik nima disketnega pogona. :) Ok mam Gericom prenosnik in nov bios ima datoteko .img . flešal sem že dosti računalnikov ampak biosa s tako končnico pa ne. prenosnik uporabla AMI bios in kolikor jaz vem so to ponavadi .rom datoteke.
probal sem tudi z clone cd, če bi bil to slučajno img cd.
Zanima me ali kdo ve kako bi se jaz tega lotil, in če ima kdo podobne izkušnje s gericom prenosniki. torej če pozna kdo kakšen program ki fleša to ali pa rešitev se mu iskreno zahvaljujem .
p.s prenosnik nima disketnega pogona. :)
  • spremenilo: Myth ()

deco16 ::

kej ste mi nrdili s temo...;( 2x ? :D

deco16 ::

noben 0 ne ve????????8-O

Myth ::

Ne se razburjat, tukaj niso vsi profesionalci kot mislij(m)o ostali. :8) Niti ne vem kam bi ti temo prestavil, zato ti bom jaz poskusil pomagati, kolikor bom znal. Tak da ... let us ask google. :)

Prva možnost pa kar "iz glave". Si poskusil preimenovat ime tako da bi spremenil končnico iz .img na .rom? Si poskusil tale .img usposobiti kakor .rom datoteko/file? (jaz se ne spoznam na fleshanje, tak da se opravicujem, ce bom kaksno mimo brcnil) Si poskusil najti kaksen drug file z .rom datoteko? Mogoče poklical oziroma obiskal spletno stran proizvajalca in pogledal tam za novim biosom?

Verjetno sem te malce zaposlil. :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

SebaR ::

A lahko poveš točen tip prenosnika in navedeš kakšno strojno opremo ima? ;)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

deco16 ::

Gericom hummer force fx 303660 (Hummer-755IN0) p4 3.066GHz 60gb 512 rama geforce fx go5600 ....
Mrice ta bios je z proizvajalčeve strani samo kaj ker so nemci :)) saj ne rečem da delajo slabe prenosnike samo kakšen manual o flešanju njihovih prenosnikov bi lahko podali... bios sem našel na tejle strani klik!
nisem lih brskal po serverju če bi kaj našel kakšan program al karkoli ampak tudi sam nisem opazil 0 takega kar bi mi lahko pomagalo pri fleshanju. torej ima še kdo kakšen predlog?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja Biosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
343896 (2203) BivšiUser2
»

Previsoka temp. procesorja E8600

Oddelek: Pomoč in nasveti
121189 (1041) M-XXXX
»

Ima kdo tak notebook?

Oddelek: Strojna oprema
91927 (1635) jobber
»

Kupujem dober prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
314048 (3471) partysound
»

Kakšen prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
322693 (2379) andrej

Več podobnih tem