» »

Dopustovanje v sloveniji

Dopustovanje v sloveniji

frenk ::

Bo letos mogoče kdo dopustoval v sloveniji?...mogoče kdo predlaga kašno lokacijo?

...zadne čase je že kr problem dobit kakršnekoli podatke glede slovenskega morja pa upam da bom tle kej več dobu:)

...ciljam predvsem na obalo ampak tudi ostale lokacije niso izključene

:)

Buggy ::

frenk, ce zelis izkusti malo miru ter neokrnjene narave in zelis, da cas zacne teci malo pocasneje ti predlagam kampiranje na Kolpi s svojo drago ali pa samo prijatelji - garantirano napolnjene baterije ter spociti zivci.
Ce bos sel, pojdi cimvisje proti toku (Dol in okolica) ter pazi, da kaksne dva tedna prej ne bo kaksnega vecjega naliva, saj je potem voda hitro mrzla.

Sam sem kar nekaj let dopustoval tam. Sedaj cakam da otroci malo zrastejo, tako da se bomo lahko kompletni odpokali tja. Ma kaksno morje...

BigFoot ::

S punco vsako leto dopustujeva v Portorozu (imamo bajto dol).

Vanich ::

Bejš u Šobec kamp pred Bledom.
Že leta nazaj je imel status najbolj čistega in najbolj urejenega kampa v Evropi.

Damjan Jagar ::

Se strinjam z Buggyjem. Sam sem lani prvič z najdražjo in še enim parom obiskal kamp ob Kolpi in se letos vračam. Super in poceni ter čist kamp, blizu oštarija z najboljšimi postrvi, kar sem jih kdajkoli jedel, super voda in poceni sposoja kanujev. Lani je bilo prvič da nisem šel na morje, letos bo drugič.
http://jagar.si

frenk ::

zanimivo...bom res mal razmislu o teli kolpi, čeprav me še vsen vleče bol na obalo:)

šobec se mi zdi nekako bol za enodneven obisk...al pa sm se tega sam navadu ker smo zmer šli samo za en dan

Tear_DR0P ::

všeč mi je tale ideja da nebi več šel na hrvaško morje, vsaj nekaj časa - sm tud sam slišal da je kolpa fenomenalna.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Damjan Jagar ::

Na, zdej boste pa vsi dol navalili, pa bo ratu đumbus z štanti in ringlšpilom. ;)
http://jagar.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolpa - kampiranje

Oddelek: Loža
2710336 (434) acookook
»

Kam na oddih za dva dni?

Oddelek: Loža
223062 (1563) harvey
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038611 (28655) ThinkPad
»

roadtrip, kampiranje in šnorklanje hrvaška

Oddelek: Loža
235430 (4514) krneki0001
»

Obmorsko dopustovanje z majhnim otrokom

Oddelek: Loža
3412827 (11874) l0g1t3ch

Več podobnih tem