» »

Probleme pri connectanju!!!

Probleme pri connectanju!!!

Nazgul ::

Inštaliral sem si nove Winse XP in zdaj mi pri connectanju na internet preko Mariborske univerze (RCUM) na Arnesovi vstopni točki (številka 0889) mnogokrat javi neko čudno napako, neki loopback detected, kar prej ni blo. A so krivi novi Winsi?!

Prosim za pomoč!!!

SLOWWWeb.net ::

Torej, če imaš XPje, poglej če imaš tudi ustrezne gonilnike za modem. Če teh nimaš, lahko uporabiš tudi od W2000, na katerih bazirajo tudi XP. Vsekakor pa je še vedno najboljša rešitev, če na proizvajalčevi strani najdeš zadnje gonilnike za XP oz. W2000.

Če pa ti modem ne zazna linije, je izredno velika možnost, da ti je odletel modem. Velja zlasti za Motorole, kjer velja rek: lahkoti ti dela pol ure ali pa 10let.

Vsekakor pa ne bo odveč, če še pogledaš v pomoč8-)!
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Nazgul ::

Gonilniki so tisti, ki jih dobiš zraven sistema, tako da oni po vsej verjetnosti niso vzrok (imam zelo razširjen modem US Robotics Win interni 90k). Tudi sam modem ni pokvarjen, saj je še malo prej v starih Winsih delal čisto OK. In saj, če se mi uspe connectat, laufa vse v redu, samo kaj ko mi to po novem tako redkokdaj uspe.

SLOWWWeb.net ::

Na tvojem mestu bi še probal, da zamenjaš ID napravo [se pravi da poizkusiš z eno od prej pripravljenimi gonilniki v Windowsih pod drugim nazivom].

P.S.: Katero verzijo XPjov pa imaš?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Nazgul ::

Windowsi zaznajo moj modem pravilno, saj piše US Robotics Win Fax modem, ali nekaj podobnega. Aja, posedujem verzijo WinXP Pro.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC ne zazna internega modema

Oddelek: Strojna oprema
91029 (927) Scooby
»

U.S: Robotics ISDN USB modem

Oddelek: Pomoč in nasveti
71184 (1126) Duhec
»

modem v Xp jih

Oddelek: Pomoč in nasveti
15991 (841) SLO-Security
»

Kupil int. modem, windowsi ga sploh ne prepoznajo da je Pnp in ga ne morem naložiti

Oddelek: Strojna oprema
7900 (785) cekr
»

En problem z modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
161232 (1049) damirj79

Več podobnih tem